Skocz do zawartości

Odtwarzacz+Słuchawki


bykczens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako, że moja sansa już jest troche przestarzała, a słuchawki padły, chciałbym poradzić się was w sprawie kupna nowych. Mam do wydania 600 - max 700zł. Odtwarzacz nie ma wyglądac tylko grac i to jest główne wymaganie. Może to być zarówno mp3 i mp4, ale ważne żeby nie miał zbyt dużych gabarytów. Słuchawki nauszne jak najlepszej jakosci, przede wszystkim chodzi mi o to, żeby jak najlepiej "izolowały", myslałem o jakichś "Senkach". Niewiem jak podzielic tą kwote miedzy te dwie rzeczy, wiec prosze o wasze propozycje(oczywiscie w miare rozsądku, bo nie chce słuchawek za stówe do grajka za 500zł i w drugą strone to samo :) ).

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pekend, kochanie.

juz drugi raz widze, jak bzdury piszesz.

 

grado sr60 to jedne z najbardziej otwartych słuchawek, jakie słyszałem.

 

w tej cenie trudno bedzie o dobre nauszne, które dobrze izolują.

poszukaj senków hd-25 (tylko uważaj na wersje - SP jest fe ;p)

 

a co do odtwarzacza, to masz większy wybór.

choć sansa zła nie jest. jaką masz konkretnie?

 

i nie dałbyś sie przekonać na zakup IEMów? ;]

jeśli o izolację chodzi, to nie mają sobie równych.

proponuje er6i lub shure e4c na początek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jednak nauszne. Mam sanse clip 2gb z odpinanym klipsem. Myslałem o hd555, ale one mają innego Jacka, a przejsciówka do odtwarzacz to smiech (niewiem jak z tłumieniem, ale mi sie spodobały). Wersja tych słuchawek hd-25 kosztuje za dużo, tylko Sp są w zasięgu :/. Jezeli chodzi o grajka to nie mam pojęcia co wybrac, czy szukac Ipod'a czy Iriver'a czy jeszcze cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W tej chwili jest w Komisie Cowon i7 ( 8GB ) za 250pln - moim zdaniem bardzo zacny grajek ( przez długi czas miałem wersję 16GB ).

Z HD555 powinien się dobrze zgrać , tylko nie licz na dobrą izolację od otoczenia w tych słuchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności