Skocz do zawartości

a729 - problem, kompletna porażka


Demiourgos

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem dziś nowy odtwarzacz a729

-ładowac utwory moge tylko przez Windows media player 11 , trwa to mega długo przez przeciągnij-i-puść się nie da

- nie mogę wrzucać zdjęć

-nie pokazuje stanu naładowania baterii

-wgrałem muzę w formacie mp3 320

-wyświetlacz mi nie pokazuje która sekunda utworu upływa, licznik jest ale się tnie i dalej nie odlicza

-podczas pogłaśniania nie pokazuje się skala głośności

 

WTF?

pomóżcie, Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaktualizuj soft i powinno być po kłopocie. Tu masz link http://esupport.sony.com/US/perl/swu-list.pl?mdl=NWZA729 wybierz tylko system operacyjny i pobierz. Szczegółową instrukcje co i jak odnośnie wgrania softu masz przy ściaganiu pliku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co sie bawic w Content Transfer.WMP11 nie wystarczy?

Skoro jest nowy dzis kupiony to podlacz do kabla usb w komputer druga koncowka.Wyswietli sie Walkman.Potem otworz urzadzenie aby wyswietlic pliki - wejdz i przeciagnij i upusc lub kopiuj wklej muzyke przez storage media do albums.Wklej tam muzyke.

Zdjecia tak samo tylko w zakladke picture.

 

Wazne zebys mial w komputerze Windows Media Player 11.

 

 

No chyba zeby w nowym sypnelo sie oprogramowanie to zrob RESET lub zainstaluj nowe oprogramowanie.Na koncu reklamacja w sklepie.

 

Jesli cos nie idzie to pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otworz urzadzenie aby wyswietlic pliki - wejdz i przeciagnij i upusc lub kopiuj wklej muzyke przez storage media do albums.Wklej tam muzyke.

Zdjecia tak samo tylko w zakladke picture.

 

 

nie da się,

 

"Cannot copy ... The device has either stopped responding or has been disconnected"

a jednak jest podłączone

 

btw, to cudo nie odtwarza mp3 320?? ( wgralem cos w tym bitracie i pokazuje sie , że plik jest zniszczony, tiaaa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się,

 

"Cannot copy ... The device has either stopped responding or has been disconnected"

a jednak jest podłączone

 

btw, to cudo nie odtwarza mp3 320?? ( wgralem cos w tym bitracie i pokazuje sie , że plik jest zniszczony, tiaaa)

 

 

 

 

Nie rozumiem zupelnie Twoich problemow.Wyglada to dziwnie.Probowales na innym komputerze? Jaki masz system w komputerze?

To cudo odtwarza mp3 o kompresji 320kbps.Odtwarza tez AAC 320kbps a nawet 400kbps AAC oraz wav.

Wiec musisz zaczac wszystko od podstaw to moze sie okazac ze cos masz w kompie uszkodzone lub poprostu zle cos robisz (Twoje mp3 tez moga byc uszkodzone).

 

 

edit:sprawdz na innym komputerze albo popros kolege ktory moze lepiej sie zna.Moze pojdz do sklepu gdzie kupiles i zglos ze cos masz nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wyświetlacz mi nie pokazuje która sekunda utworu upływa, licznik jest ale się tnie i dalej nie odlicza

Wczoraj wreszcie dotarł do mnie odtwarzacz i ja też miałem podobny problem. Dodatkowo na dole wyświetlacza w tle nie-upływającego czasu trwania utworu był jakoś dziwnie ucięty napis "walkman".

Zaktualizowałem soft (mimo, że była już wgrana wersja 1.02) i jak ręką odjął.

Co do innych opisanych problemów to nie zauważyłem - utwory się kopiują, mp3 320kb cbr gra (korzystam z trybu UMS)

 

PS. Aha, i jeszcze słowo do moderatorów: zmieńcie tytuł tego posta na np. "Sony A729 - nie umiem sobie poradzić" czy coś takiego ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności