Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałam kiedyś o ipoda jako rezerwowy, szybko mi wytłumaczono, że to może nie być dobry pomysł. A teraz mam 850 zł i całkiem ich nie planowałam. Można coś dokupić.

Przyjęte założenia:

- noname odpadają, po prostu nie przestawię się na badziewie z iriverów

- pamięć 8-16 GB albo co najmniej 4 GB i karty

- obsługa .ogg (bo jak kretynka konwertowałam moje ulubione zasoby właśnie do tego formatu, kiedy linux przestał wspierać .mp3 i teraz nie będę w drugą stronę)

- dyskowe (i pojemne) odpadają, bo noszę odtwarzacze zawsze w kieszeni. Duże się nie zmieszczą.

dodatkowo, ale nie koniecznie formaty bezstratne i/lub możliwość czytania książek. Wystarczą pliki .txt co ma sens, gdyby nie udało się zrozumieć lektora ze względu na jakość nagrania lub nieznane słówka. Tylko jako dodatkowe udogodnienie, czytanie książek na maleńkim ekraniku nie jest wygodne

 

i pewnie w podanej sumie muszę wreszcie kupić dobre słuchawki.

Co pasuje?

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak masz tyle kasy to może zainwestuj w czytnik e-book?

Nie da sie. Przed swietami pewnie mi wyskoczy 1001 wydatkow i na cos takiego nie starczy. Na odtwarzacz jeszcze mnie stac.

Przepraszam, nie moge pisac z pl znakami, uzywam komorki, ktora reaguje alergia na ogonki.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrzebujesz playera jako czytnik ebooków, tak?  W takim razie może iPod Touch by się nadał?

Właściwie nie jako czytnika. Tylko wygodnie jest sprawdzić raz na jakiś czas tekst słuchanego audiobooka, kiedy np. trudno usłyszeć lektora ze względu na niską jakość pliku, czy nie rozumiem słówka czy zdania. To byłoby tylko i wyłącznie udogodnieniem, ale niekoniecznym, tak jak wcześniej napisałam.

Czytałam książkę (raz i wystarczy) na małym ekraniku clixa i wolałabym nie powtarzać tego doświadczenia nawet z Touch'em. Skończyło się poważnym i uporczywym bólem głowy.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności