Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przeglądając ceny, zobaczyłem, że odtwarzacze mp3 wcale nie są dużo tańsze od mp4 ze sporym ekranem. W internecie mało jest o meizu, ale są to skrajne opinie (doskonałe-do kitu)

Mnie zależy na jakości dźwięku i tym, żeby odtwarzacz się nie posypał szybko. No i jeszcze, żeby dało się słuchać na dołączonych słuchawkach.

 

http://allegro.pl/item804571847_meizu_m6_odtwarzacz_mp4_4gb.html

 

 

Jaką toto ma jakość (dźwięku i wykonania)?

Czy to lepiej brzmi od odtwarzacza w muzycznym telefonie?

Czy meizu się nie sypie?

Czy są inne alternatywy mające lepszy stosunek cena/jakość?

np, taki soniak

dla porównania:

http://allegro.pl/item799400725_odtwarzacz_mp4_nowy_sony_nwz_e436f_4gb_promocja.html

bezpieczniejszy zakup, nie chińskie. Czy dobrze rozumuję?

 

Pozdro i mam nadzieję, że nie spamuję niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra to dość dobrze, a jeżeli lubisz mocny bas to dźwięk powinien ci się spodobać. Imo ten odtwarzacz jest raczej lepszy od większości "telefonów do muzyki". Inne alternatywy to sansa clip, iPod Nano 1G 4GB...

A ile chcesz przeznaczyć na odtwarzacz i ile potrzebujesz pamięci?

 

Jeżeli chodzi o Sony to polecam serię nwz-s6xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję 2 do 4 GB. Może lepiej rozwojowo 4. Na odtwarzacz dam do ok. 200 zł.

Ten sony z linku zdaje się być chyba lepsza propozycją? Marka bardziej pewna, gwarancja jest.

Słucham głównie rocka, jeśli ma to jakieś znaczenie. Nie jestem audiofilem, ale jeśli kupuję mp4 to po to, by było to lepsze niż telefon.

 

Co ma najlepszy stosunek cena/jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meizu "iss da shitt! !" miałem i sobie chwaliłem ! jeżeli odpowiada Ci specyfikacja (czyt.sporo basu) i czasem przydają Ci się bajerki ( film ; e-book; zdjęcia ) laduj w ciemno . Ahh i byłbym zapomniał moje słuchawki z zestawu do meizu rozleciały się po dwóch dniach ;p

 

a o stosunku cena/jakość kolega @Arthass wyjaśnił Ci właściwie wszystko !

 

 

p.s http://forum.mp3store.pl/?/topic/56839-uporzadkowanie-dzialu-co-kupic/page__st__40 zerknij może zmienisz zdanie dołożysz coś etc tu masz najlepszy stosunek cen/jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wystarczyło by ci 1GB pamięci to polecam iPoda Shuffle 1G. To po prostu genialny stosunek cena/jakość. Do tego kup head-direct re2 lub jeżeli będziesz miał trochę więcej pieniędzy Phonak Audeo PFE 112 i masz zestaw bijący na głowę kilkukrotnie droższe. Ostatnio testowałem na moim Shuffle 1G armatury Sleek Audio SA6 i muszę przyznać, że re2 są od nich dużo lepsze pod względem przestrzeni oraz separacji (w tym zestawieniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, może uda mi się dostać za darmo shuffle, może nawet ten 3 generacji, czy ten nowszy jest lepszy/gorszy? Na pewno ma mniejsze możliwości dokupienia słuchawek.

 

A 1 gb to chyba wystarczy, nawet teraz nie mam 1 gb porządnej muzyki.

 

Tyle że już na allegro nie ma ipodów 1g. Czy nowsze grają gorzej?

 

A czy nie bolą was uszy od słuchawek dokanałowych? Ja się ich osobiście boję. Czy słusznie?

 

A jeśli chodzi o dylemat - meizu - sony, to ten drugi ma ogromną przewagę - GWARANCJĘ w porównaniu do chińskiego producenta. Meizu ma większy wyświetlacz, ale i tak nikt mi go nie naprawi w Polsce.

 

I dziękuję bardzo za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, może uda mi się dostać za darmo shuffle, może nawet ten 3 generacji, czy ten nowszy jest lepszy/gorszy? Na pewno ma mniejsze możliwości dokupienia słuchawek.

 

A 1 gb to chyba wystarczy, nawet teraz nie mam 1 gb porządnej muzyki.

 

Tyle że już na allegro nie ma ipodów 1g. Czy nowsze grają gorzej?

 

A czy nie bolą was uszy od słuchawek dokanałowych? Ja się ich osobiście boję. Czy słusznie?

 

A jeśli chodzi o dylemat - meizu - sony, to ten drugi ma ogromną przewagę - GWARANCJĘ w porównaniu do chińskiego producenta. Meizu ma większy wyświetlacz, ale i tak nikt mi go nie naprawi w Polsce.

 

I dziękuję bardzo za pomoc.

 

Nowsze generacje nie dorastają do pięt 1 generacji - poza tym reszta ipodów jest "wyprana z basu" w porównaniu do shuffle.

 

W kwestii słuchawek dokanałowych to kluczowym elementem jest dobranie odpowiednich rozmiarów gumek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, meizu m6sl z ksc35/75 gra bardzo fajnie, niby basowy player, basowe sluchawki... ale brzmi to bardzo bardzo fajnie ;) dopiero z ihp120 bardziej mi te sluchawki odpowiadaja. Prawda jest taka ze nie jest to player do doków i pchelek, jak dla mnie oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności