Skocz do zawartości

Dokanałowki Logitecha...


Malkontent

Rekomendowane odpowiedzi

hmm trafilem na cos takiego:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=88442388

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=86661773

i ciekawi mnie jak to to gra... moze ktos to ma, czy cos...

bo cena zdecydowanie zacheca do kupna, jesli sa zeczywiscie jak soniacze czy crety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już o nich pisałem na jesieni - widziałem je na żywo (ok, nie słyszałem ich...), w empiku cały czas je mają

wyglądają kiczowato i niewygodnie, i są wykonane z marnej jakości plastiku... nowe kosztują w empiku bodajże 50 złotych...

 

... jednakże gdyby kosztowały "do 30 złotych" (allegro) to - przynajmniej teoretycznie, bo mogą być totalnie beznadziejne - mogły by się okazać zamiennikiem cenowym MX300

 

[edit] tego nie widać na zdjęciach, ale są duże i brzydkie - jak Cresyn AXE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepach netowych chodza po 40 zeta...

juz mozna przebolec badiewny wyglad jesli by ladnie graly...

watpie zeby logitech mial jakies wlasne przetworniki, pewnie je kupuje tak jak creative moze w srodku siedzi to samo... who knows?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez około pół roku byłem użytkownikiem PSP i mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o te standardowe białe słuchaweczki od sony, to faktycznie jakość nie jest najwyższych lotów, a głośność żałosna (pieprzone europejskie standary :angry: ), to słuchaweczki mimo wszystko bardzo wygodnie leżały mi w uchu - były lekko wyprofilowane i o ile słcuać sie niczego na dłuższą metę nie dało, to nosiło się je nad wyraz wygodnie :) A te plugi od logitecha z tego co słyszałem grają podobnie jak te standardowe soniaczki do psp, z tym że są dokanałowe i mają lepsze tłumienie dźwięków z otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem słuchaweczek CREATIVE-EP630 patrz tu właśnie na tej aukcji. Koleś ma mało komentów, ale naprawdę go polecam, wszystko szybko sprawnie i bez problemów.A co do samych słuchaweczek, w 100% spełniły moje oczekiwania, tzn. w skrócie mówiąc: w orginalnych słuchaweczkach od X5, poza domem musiałem słuchać conajmniej na poziomie 25, a w tych wystarczy mi 15. Dzwięk jest bajerancki, a basie już nie wpomne bo jest zaje*****. Jeśli ktoś ma problemy w stylu że słuchaweczki mu z ucha wypadają to dokanałowe są dla niego idealne. Tak było właśnie w moim przypadku-zawsze gdy miałem je (te stare) w uszach, to co prawie każdy obrót głową a one mi samowolnie wypadały z uczu, a następnym mankamentem (w tych starych) było to że były one bardzo duże i gdy miałem na głowie czapkę, to odstawały, co ardzo brzysko wyglądało...A więc naprawde polecam słuchaweczki CREATIVE EP630

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygladaja na tych zdjeciach tak tragicznie.

A moze sie okazac, ze maja lepsze kabelki niz konkurencja, przetworniki natomiast sa takie same co w podobnych sluchawkach /licencyjne/.

Takze bez przesluchania ja bym nie skreslal tych sluchawek na samym starcie.

Zawsze produkty Logitecha kojarzyly mi sie z dobrym jakosciowo produktem.

 

Gdyby ktos je mial, to mile widziany bylby referat na temat jakosci dzwieku i porownania do innych modeli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa dostepne w empkiu za (zgroza 70 dych) wiec mozecie probowac sklonic sprzedawcow do posluchania u mnie sie nie udalo :(

a ich wyglad na na zywo, fakt bardzo podobne do cresynow ale podeleczko maja bajeranckie widac ze logitech :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tegoco mi wiadomo te sluchawki maja dziwna wtyczke ... tzn tak wyprofilowana ze ladnie sie wpasowuje w obudowe PSP tak ze niby razem maja tworzyc calosc. Wtyczka bedzie tez pasowac do innych urzadzen (powinna .. chyba ze gniazdo jest zagnierzdzone w jakims wglebieniu) ale ma dziwaczny kształt ... gdzies w necie udalo mi sie znalesc fotke bo sam sie zastanawialem czy takich bratu nie sprezentowac bo ... tanie ;). ale wlasnie to ze niby sa do PSP zmusilo mnie do poszukania zdjecia wtyczki. Jak odnajde to dam linka, A dodam jeszcze, ze nie jestem pewien na 100% bo na zywo nie widzialem wtyczki tylko same szczelnie zapakowane sluchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm trudno mi powiedzieć, o ile EP-630 sa bardzo konkretne jak za swoją cenę, czego nie można powiedzieć o ich głośnikach komputerowych, tych z najwyższej pólki( GigaworksS750, Megaworks 550 oba THX) to logitech jest o polowe tanszy, a jego Z5500, czy też Z2300 sa bardzo dobre, co prawda są to słuchawki a nie głośniki, ale jeżeli Log wykupił patent od Sony, czy też innej firmy nalezy sądzić że będą obiecujące!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Klik<<L

Licencja od Sony to jednak za wysokie progi-jak na Logitecha nogi.Logitech sprzedaje te

słuchawki jako sprzęt do PSP-nie zaś do audio. Specyfikacja Centriosów 100Hz-18kHz też zresztą wskazuje, że ich kupno to chyba nienajlepszy pomysł.Jeżeli ktoś nie reklamuje się dwiema 20-stkami

to dzwięk naprawdę musi pozostawiac wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności