Skocz do zawartości

senki hd555


nerv

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o hybrydy to doskonale wiem co to jest bo miałem do czynienia z soha2,jeśli natomiast chodzi o twój wzmacniacz to interesowało mnie tylko jaki tomodel a nie z czegoi jak jest zrobiony,bo konstrukcja oparta na pojedyńczej lampie E88CC to równie dobrze może być bufor lampowy tak zwany (prosiaczek) podpiety pod jaki kolwiek wzmacniacz na układzie scalonym i będzie to to samo czym ty dysponujesz w jednym opakowaniu.

Osobiście uważam nadal że nie ma to prawa zagrać lepiej od porządnego wzmacniacza na tranzystorach,ale takie jest moje zdanie.

Chcesz prawdziwą hybrydę z prawdziwego zdarzenia? zbuduj Soha2/3 to twoje grado sr80 zagrają na moximum ich możliwośći.

Jeśli ten wzmacniacz którym ty dysponujesz to ten októrym myśle to koszt po przecenie wachał się ok 450zł z 700zł uważam że to niezbyt wdzięczna konstrukcja w stosunku do grado sr80,i w dalszym ciągu jestem przekonany ze na dobrych elementach i z dobrym symetrycznym zasilaniem avt2850 zagra lepiej od tego wzmacniacza który ty zakupileś za równowartość zapewne sr80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz niemam watpliwosci ze wiesz co to hybryda tylko tak mi sie na zarty zebralo^^.A mojego wzmacniacza niema co porownywac do sohy bo soha to calkiem inna polka jakosciowa jaki i cenowa.A nic niepisalem ze chce miec prawdziwa hybryde z prawdziwego zdarzenia bo na taka przyjdzie pora.Najpierw chce poprobowac na slabszych wzmakach zeby potem zachwycac sie tymi lepszymi.Na wszystko przyjdzie pora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tylko że dałeś zapewne sporo grosza za ten wzmacniacz a nie koniecznie zagra lepiej od tego taniego kontrowersyjnego wzmacniacza avt2850,poprostu to bardzo dobry wzmacniacz i wcale nie wiele gorszy od sohy Soha2/3, tak naprawdę na zwykłych lampach od tesli e88cc wcale nie musi być rewelacyjna w porównaniu do avt2850 bo kilka wypowiedzi na audiostereo na ten temat można było znależć,szkoła dzwięku zaczyna sie dopiero jak zainstalujemy lampki zaczynające się od ceny 300zł za pare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dj_spinacz ty nie masz chyba zielonego pojęcia na temat wzmacniaczy słuchawkowych a wcinasz się z jakimś pradzie,tak filtracja (pradu) też jest ważna,chłopie pogadaj sobie z doświadczonymi ludzmi na audio stereo to cie zmieszają z błotem jak im taki tekst wrzucisz:)

a co do cen soha2/3 to właśnie przez lampy mogą osiągać niebotyczne ceny! to tyle co miałem do powiedzenia,poziom z wiedzy wzmacniaczy słuchawkowych jest tu zbyt niski jak dla mnie.

 

Odnosnie ceny i jakośći lamp do soha 2/3 uzyskałem taką odpowiedz od samego konstruktora wzmacniacza,wiec spinacz nie wymądrzaj się jak nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz.

 

Czas najwyrzszy zamknąc ten temat bo zakładający wątek ma już wzmacniacz i rady sa tu zbędne.

 

A tesloskie lampy E88CC mozecie sobie rzucić za psami,bo tylko do tego sie nadają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraź sobie, że znam forum audiostereo.

powiem więcej! mam o nim dość jednoznacznie określone zdanie.

 

nie chce podważac Twojej wiedzy o wzmacniaczach, lampowych czy nie, ale gadanie że zabawa zaczyna się od lamp za 300zł/para to ciut przegięcie. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sa opinie ludzi którzy testowali lampy,a niestety ceny nosów sa chore i nic na to nie poradzimy,zawsze znajdzie się jakiś bogaty człowiek co płaci za napis,ale tak naprawdę lampy tesli E88CC są raczej przezroczyste jak szkło,i niewiele maja wspulnego z lampowym brzmieniem.

 

konstruktor sohy zapytany prze ze mnie ile by kosztowała cała zmontowana soha odpowiedział że za 1000zł to bedzie taka soha na bidnych lampach a o tesli nawet nie wspomniał,min odp że dobre lampy moga być bardzo drogie i maxymalnie wydusić koszt wzmacniacza nawet w okolicach do 2000zł oczywiscie moje pytanie pojawiło sie tylko z czystej ciekawośći bo oczywiscie taka sohe sam dla siebie jestem w stanie złożyć bez najmniejszych problemów,i myslę że za 400zł to bym na tych teslach wzmacniacz skleił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dj_spinacz ty nie masz chyba zielonego pojęcia na temat wzmacniaczy słuchawkowych a wcinasz się z jakimś pradzie,tak filtracja (pradu) też jest ważna,chłopie pogadaj sobie z doświadczonymi ludzmi na audio stereo to cie zmieszają z błotem jak im taki tekst wrzucisz:)

a co do cen soha2/3 to właśnie przez lampy mogą osiągać niebotyczne ceny! to tyle co miałem do powiedzenia,poziom z wiedzy wzmacniaczy słuchawkowych jest tu zbyt niski jak dla mnie.

 

Odnosnie ceny i jakośći lamp do soha 2/3 uzyskałem taką odpowiedz od samego konstruktora wzmacniacza,wiec spinacz nie wymądrzaj się jak nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz.

 

Czas najwyrzszy zamknąc ten temat bo zakładający wątek ma już wzmacniacz i rady sa tu zbędne.

 

A tesloskie lampy E88CC mozecie sobie rzucić za psami,bo tylko do tego sie nadają:)

 

Jakich lamp słuchałeś i na jakich słuchawkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności