Skocz do zawartości

Creative zen mozaic ez300 - problem


Peccator

Rekomendowane odpowiedzi

od pewnego czasu mam owy odtwarzacz. wszystko fajnie, wgrałem najnowszy firmware, działał super. ale od paru dni coś zaczęło się chrzanić. najpierw odtwarzacz (mimo że cały czas podłączony) kilka/kilkanaście razy się tak jakby odłączał i podłączał z powrotem (tak jakbym wyjmował i wkładał wtyczkę usb). najpierw tylko jak próbowałem coś wgrać/usunąć, a potem obowiązkowo musiałem czekać na łaskę odtwarzacza. wczoraj wieczorem wgrałem parę filmów, potem włączam odtwarzacz, i jak zawsze po wgraniu nowych plików pojawia się napis 'aktualizacja'. Czekam, czekam i nic. resetuję odtwarzacz i bez zmian. zostawiam go na noc i też zero efektu. dziś już totalnie przegiął - w ogóle nic nie mogę z nim zrobić. jeśli tylko go podłącze, zaczyna wariować - pokazuje się jako dysk wymienny, potem znika, znów się pojawia, i tak w kółko do momentu w którym znika już na stałe. czasem jeszcze wyświetli się, że wykryto nowe urządzenie lub nieznane urządzenie. Czy winą może być mój system operacyjny (windows 7 rc)? nowy firmware wgrywałem na komputerze siostry, która ma xp, bo na stronie creative pisali że nie ma jeszcze updaterów na win7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności