Skocz do zawartości

Zmień Wygląd T10


Rekomendowane odpowiedzi

z drobną pomocą (bo dałem im dekoder firmware'u wykonany przez naszego forumowego kolegę :) ciekawe czy będzie na mnie zły jak się dowie O_o przydał się i do tego i do mod-UMS :] ) można "oskórkować" T10 tak jak H100, H300, H10 czy X5 :)

 

http://www.khron.pl/modules/news/article.p....php?storyid=30

http://www.misticriver.net/showthread.php?t=37287

http://www.cerebus.de/iriver/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

leń ;p

 

tak, dzięki temu programikowi możesz podmieniać grafikę wewnątrz pliku z firmware, a potem takim "zmienionym" plikiem uaktualnić odtwarzacz...

 

pliki które da się podmienić to >> TE <<, to jakbyś chciał sobie sprawdzić co ten programik wogóle potrafi, albo odrazu zacząć robienie własnej skórki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, bardzo ciekawa alternatywa ! :D , można sie nieźle pobawić :P

 

P.S. a jeśli coś stanie sie z playerem i będzie on troche podrasowany, czy gwarancja będzie wtedy ważna ?

 

P.S.2 gwarancja na sprzęt z U.K ile jest ważna w Polsce ? 1 rok czy 2 lata... bo na karcie wewnątrz instrukcujnej (ale to powiedziałem) jest napisane ze we wszystkich krajach Unii gwarancja obejmuje 2 lata, ale kiedyś czytałem coś innego więc sam już nie wiem :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa lata, pisze dwa lata i jest dwa lata...

 

... co do kwestii "UMS"...

 

CO INNEGO seria iFP gdzie zmiana IMM <-> UMS była w pełni "legalna"

 

CO INNEGO seria T gdzie zmiana MTP --> UMS (w jedną stronę bo w drugą się narazie nie da) jest "nielegalna" - bo iriver nie przewidział takiej możliwości

 

 

... proszę iFPków i serii T nie łączyć ze sobą, to zupełnie niezależne od siebie produkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

aha... załóżmy że plik ze skinem "źle się przygotował" (nie ważne jak konkretnie, nie ważne dlaczego, ważne "że")

 

... wtedy może się okazać że odtwarzacz się nie uruchamia, albo uruchamia się ale nie daje szans na uaktualnienie do "oryginalnego" firmware'u (czyli wogóle nie daje szans na uaktualnienie bo się po 5 sekundach resetuje i tak w kółko)

 

... gwarancja tego NIE obejmuje, ale pewnie za opłatą serwis coś i na to poradzi (nie wiem co...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak ktoś sobie zrobi ;]

 

na własny użytek ludzie od dawna zmieniają animację startową, animację wygaszacza, kawałki WPS-a etc. ale nigdzie nie umieszczają tego - każdy musi sobie robić sam... nie ma skąd ściągać "gotowych" skinów... bo to nie skin jako jakiś pliczek, tylko konkretnie zmodyfikowany plik z firmwarem którym trzeba "uaktualnić" odtwarzacz, a takiego pliku nie wolno rozpowszechniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha... załóżmy że plik ze skinem "źle się przygotował" (nie ważne jak konkretnie, nie ważne dlaczego, ważne "że")

 

... wtedy może się okazać że odtwarzacz się nie uruchamia, albo uruchamia się ale nie daje szans na uaktualnienie do "oryginalnego" firmware'u (czyli wogóle nie daje szans na uaktualnienie bo się po 5 sekundach resetuje i tak w kółko)

 

... gwarancja tego NIE obejmuje, ale pewnie za opłatą serwis coś i na to poradzi (nie wiem co...)

 

 

 

no ale czy mozemy przywrócic stare menu wrazie czego??

czy to UNIEWAŻNIA gwarancje takie wszelkie skiny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale czy mozemy przywrócic stare menu wrazie czego??

czy to UNIEWAŻNIA gwarancje takie wszelkie skiny??

 

tak - skin unieważnia gwarancję ponieważ jest wgraniem zmodyfikowanego (czyli nieoryginalnego) firmware'u

 

stare menu przywrócić się da, o ile tylko odtwarzacz będzie działał :)

 

... ale że chciałbyś przywrócić stare menu w sytuacji kiedy coś się stało i trzeba wysłać na gwarancję... to jest to wtedy BARDZO problematyczne, bo najczęściej się już nie da ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie jest tak naiwny zeby nie wiedziec, ze wgrywanie takiego firmware'u jest obarczone pewnym ryzykiem. Kazdy chyba umie zdecydowac czy warto. Ale przeciez (wydaje mi sie) ze mozna to zrobic tylko z to UMS (jesli sie myle to mnie poprawcie) wiec jesli ktos skonwertowal swoje malenstwo to i tak juz za pozno na myslenie o gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, pojawił się gotowy plik ze zmodyfikowaną skórką la T10... szczegóły tu: >> LINK <<

 

... w sumie to tylko nowe menu, animacja i splash... no ale przynajmniej naprawdę ładne ;]

 

T10Thiefy-Browser.jpgT10Thiefy-Music.jpgT10Thiefy-Radio.jpgT10Thiefy-Record.jpgT10Thiefy-Settings.jpg

 

T10Thiefy-LogoWater.jpgT10Thiefy-Anim.gif

 

Jak dla mnie po prostu genialne :o Mega klimacik :) Ja chce coś w ten deseń do X5 :D

 

EDIT Kojarzy mi się z jakąś grą na kompa ,ale nie pamietam jaką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności