Skocz do zawartości

Maly Odsluch - Inicjatywa Dot. Testow Sprzetu


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Byl taki topic kiedys na forum gitarowym gdzies, mysle, ze przyda sie tutaj rowniez. Jezeli bedzie cieszyl sie popularnoscia adminow prosze o przyklejenie go zeby nie padl na drugiej stronie...

 

Jak wiemy, nie czesto istnieje mozliwosc dokladnego przetestowania/przesluchania i pomacania sprzetu przenosnego w naszych ubogich sklepach, podobnie sluchawek. Niektorzy z nas mieszkaja w miastach w ktorych nie ma praktycznie specjalistycznych sklepow ale jednoczesnie wielu posiada dobry sprzet a niektorzy wrecz niedostepny w polsce.

 

Dlatego, jezeli ktos jest chetny aby umozliwic komus "test" swojego sprzetu, mieszka w jednym miescie/blisko byloby to bardzo przydatne. Np. jadac do warszawy, zastanawiajac sie nad zakupem jakiegos playera, jeden uzyszkodnik forum dogaduje sie z drugim, spotykaja sie, moga bez skrupolow pobawic sie sprzetem, odsluchac na wlasnych nagraniach, powymieniac sie doswiadczeniami. Niech kazdy kto chce napisze co ma do "zaoferowania" i ewentualnie co by chcial odsluchac. Do tego miasto i preferowana forma kontaktu. W przypadku sluchawek dokanalowych takie wymiany doswiadczen moga byc troche niehigieniczne, ale przy gumowych koncowkach to tez nie jest duzy problem ;)

 

Wiem, ze mamy zazwyczaj swoj sprzet w sygnaturkach, ale to co innego. Pisanie do kazdego uzytkownika ktory posiada interesujacy nas sprzet, z kad jest, jak sie sprawuje, czy oferuje mozliwosc odsluchu itd. nie jest najwygodniejsza forma kontaktu ;)

 

Calosc na zasadzie "ooo, ktos jest z Wawy, moze by sie tak spotkac i wymienic sie doswiadczeniami, odsluchac jego sprzet, porownac"

 

A wiec, ja moge udostepnic do odsluchu:

Panasonic SL-SX428

Sennheiser HD212 pro

oraz moje klocki jak kogos interesuja

 

Chcialbym przesluchac:

Westone UM1 i UM2

Grado sr 60

Rio Karma

Playery Samsunga

 

Miejsce zamieszkania: Suwałki

Kontakt: PW albo mail: ignacy007@wp.pl

 

Jednoczesnie prosil bym o nie pisanie innych postow niz te o sprzecie.

Edytowane przez ignacy007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem za :D Pomysł wy****isty! Zwłaszcza dla tych co nic nie mają (jak ja) :D

 

Chcę posłuchać IAudio U3, shure e3c/e4c/e5c, koss the plug :D :D :D :D :D uszy mogę sobie przepalić choćby ogniem dla zachowania higieny :D :D :D :D

 

Dam posłuchać Filipa SA177 i słuchawki mdr-ex71 dla myjących uszy :D

 

W sumie to chyba niemożliwe żeby ktokolwiek z kimkolwiek sprzętem się zamienił.... ryzyko....

 

Chociaż...

 

No risk, no fun ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę posłuchać IAudio U3, shure e3c/e4c/e5c
ja też bym posłuchał szurki, jeszcze bym Ultimate Ears i Westone posłuchał, co do U3 oczywiście też, no i Qoolqee X :), ale wątpię aby ktoś, o tak! wysłał mi je na testy... ja bym swoich nie wysłał do nie wiadomo kogo ;)

 

może mp3store udostępni playery na testy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koń, mowilem o inicjatywie w sensie bardziej spotkania niz wysylania sobie sluchawek poczta ;)

 

Mi po lektorze forum przeszla ochota na sluchanie shurkow. Owszem mozna tak jak ogorek ktory wyslal sluchawki khronowi, ale to za duze ryzyko moim zdaniem ;)

 

[edit]

Prosilem o wpisyanie glownie "udostepnianego sprzetu". Chodzilo mi o zasade "o, ktos jest z krakowa, posiada grado sr60 moze by sie tak z nim spotkac i odsluchac".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, o takie coś :), jak najbardziej popieram, może jest ktoś z WLKP :P hehe kiedyś oliver i ReGie sie spotkali i testowali Plugi i ex71sl, dali potem obszerny artykuł... nic tak nie zbliża ludzi jak muzyka :D

Zgadza sie.... :D

 

Ja jestem z Katowic kto chce moze sie ze mna umowic i przesluchac H-140 oraz Westone UM2 - nic wiecej nie posiadam :D

 

A to co chcialbym przesluchac jest niemozliwe z technicznego punktu widzenia :D

 

ACS T2PRO :D - ale i tak je bede miec - to tylko kwestia czasu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Gliwic. W wolnej chwili mogę udostępnić do odsłuchu:

 

Odtwarzacz: iRiver iFP799T

Słuchawki: SONY MDR EX51LP, Sennheiser HD500 i Sennheiser MX400

 

Sam chętnie posłuchałbym słuchaweczek z wyższej półki, bez wymieniania konkretnych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc jeśli ktoś jest z Gdańska to jestem w stanie udostępnić

 

playerka iRiver iFP-895

słuchawki: Koss PortaPro oraz Sennheiser MX550 (już nie wyprane ;])

 

sam chętnie spróbuję czegokolwiek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. przy piwie posluchac pogadac... sadze ze i ja sie w to wlacze :)

 

Warszawa ;)

 

To co akurat nie mam w testach w prasie, jest mozliwosc spotkania sie. Raczej w wiekszej grupie, bo nie mam az tak czasu zeby sie z kazdym z osobna :)

 

Odtwrazacze: U3, i5, G3, A2, F1, X5, T10, T20, T30, U10 + cradle, H10, H10 Junior, H10 20GB, x clip, x blet

 

 

 

ps. niestey MP3S, nie jest w stanie udostepnic zandyhc playerów - musze lezec w sklepach nawet demo. Co do Omnimo i MIP, kiedys prowadzilismy testy z MIP i organizacyjne to bylo troszq ciezkie :) Masa chentych, malo sprzetu :(

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto Polkowice woj. dolnośląskie moge udostępnić Creativa MuVo N200 hehe kto by chciał tego słuchać :lol: i słuchawki Creative EP-630. Chętnie przetestuje każdego iRiverka i iAudio oraz Kossy i Sennheisery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam pomacać iAudio X5 i 2 sztuki iAudio U2 :P + Ex71 po recablingu + PX100. Chętnie udziele paru rad co do recablingu :). Koszt spotkania ze mną - browar sztuk 1 :lol:

 

Aha, jak chcecie przesłuchać EX71 to wezcie spirol ze sobą :)

 

Warszawa - Żoliborz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Warszawa - Bemowo

 

mam to co w podpisie, wiec zadna rewelacja, hd-202 sa wg mnie warte przesluchania.

 

dodatkowo moj syn posiada rozklekotanego ergotecha u21 + na glowe thompsony neck-band

 

preferuje spotkania z sex-blondynkami, duze uszy sa mile widziane /w koncu mamy duzo sobie posluchac/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ....

 

Grajewo- woj. Podlaskie ..

Nie mam w sumie za duzo... bo tylko iriver T30 ... ale wiem ze u nas w miescie nie mozna nigdzie posuchac zadnego playerka ... tylko kupowac w ciemno, wiec z milo checia mozecie " po testowac " T30 .... oraz do porownania mam inne suchawki aby pokazac jak dobre daja w zestawie ...

 

Pozdrawiam ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

A co tam też sie podziele... muzyczką z mojego plyerka dostępną w stolicy polskiego piwa, samochodów, miescie irenusza krosnego i teatru małego...(tychy):P

A co możesz u mnie usłyszeć -> popatrz w sygnaturke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gadacie gadacie o spotkaniach....

A może po prostu ustalić jeden dzień zlotu forumowiczów MP3 store z tego forum + zainteresowanych innych......

to chyba byłoby bardziej miarodajne.... spotkać sie pogadać POSŁUCHAĆ itp + pywko oczywiście....

 

i to tak myslę tyle,a jeśli ktoś chce się jeszcze spotykać osobno w innych miastach to no problem....Co Wy na to??

 

 

 

 

 

 

 

 

iAUDIO X5L 30Gb, MDR-E931( na ten czas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadamy o spotkaniach, ale nie w celach kabaretowo-rozrywkowych. Ten wątek ma swój cel. Jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem jakiegoś odtwarzacza, a chciałby go wcześniej przesłuchać, to w przypadku niechęci ze strony sprzedawców może rzucić okiem do tego tematu i być może okaże się, że ktoś z forumowiczów ma interesujący dla zainteresowanego sprzęt. To nie jest inicjatywa wspólnej imprezy, tylko pewna forma pomocy dla niezdecydowanych.

 

Oczywiście użytkownicy też mogą się umawiać, może nawet w większe grupy i bawić się wspólnie porównaniami sprzętu, jednakże organizowanie wielkiej forumowej imprezy, szczególnie w nadchodzącym okresie, to Mission Impossible 5,5 i w tym wypadku dziewczyną Toma Cruise'a musiałby być sam Chuck Norris!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności