Skocz do zawartości

Co wy tu porobiliscie!


Kuty

Rekomendowane odpowiedzi

Huh! właśnie, po tygodniu nieobecności, wróciłem do domu, patrzę i nie mogę się nadziwić jaka zmiana. Mnie się nawet podoba, muszę się wszystkiego nauczyć, ale na razie nie mam większych kłopotów z ogarnięciem, a kolorki są nawet ok.

Gud jab maj frjends :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Słuchajcie chłopaki, według mnie najbardziej palącą sprawą jest teraz szukajka. IMHO ta nowa jest totalnie do bani. Nie można znaleźć dosłownie nic, a nawet jeżeli coś się znajdzie, to nie można się przenieść do konkretnego posta, tylko trzeba przekopać ręcznie cały temat w jego poszukiwaniu.

 

W starej szukajce była opcja przenoszenia do posta o danym numerze i nawet gdy wątek miał setki stron znalezienie treści z konkretnym wyrażeniem nie stanowiło żadnego problemu. Teraz jest to udręką.

 

Wyświetlanie zdjęć według mnie także jest bardzo uciążliwe. Mam taki nawyk, że często przeglądam strony w powiększeniu coby nie wysilać za bardzo wzroku. Kiedy klikam na miniaturkę zdjęcia wywala mi ją na cały ekran i muszę zmniejszać wszystko o kilkadziesiąt procent, żeby cokolwiek zobaczyć. Przydałoby się skalowanie zdjęć do szerokości ekranu.

 

Bardzo wygodne było kiedyś także wyświetlanie linków w nowym oknie/karcie/zakładce. Teraz forum otwiera link w tym samym oknie/karcie/zakładce co jest IMHO wybitnie nieergonomiczne.

 

Kolory rzeczywiście są fatalne. ZERO przejrzystości.

Miejmy nadzieję, że w niedługim czasie nadejdą zmiany na lepsze. Póki co jestem załamany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku mi się nie podobało. Teraz jednak znalazłem wiele ciekawszych rozwiązań niż były, np. z przewijaniem zdjęć, lepsza wyszukiwarka.

Shoutbox mógłby być na dole, kolory trochę inne i wersja językowa albo angielska albo polska, a nie mieszana :) I będzie git.

Ogólnie jestem zadowolony ze zmiany, wiadomo że człowiek się przyzwyczaja, ale zmiany też muszą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mabuś a powiedz komu by się chciało wertować pliki *.lang (chociaż nie wiem jaka panuje struktura tych plików językowych w IPB) tylko po to, by zrobić komuś dobrze :P

Trzeba poczekać, aż komuś z administracji zechce się prze'translate'erować nieprze'translate'owane do końca pliki, bądź poszukać pełnego spolszczenia do tej wersji (co może być trudne) :-)

 

PS. Też nie lubię tej wersji. Zbyt...unowocześniony layout. Ale...takie czasy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>poszukać pełnego spolszczenia do tej wersji (co może być trudne) :-)

 

Jest dostępne spolszczenie, trza je tylko wgrać. Zrobię to po poprawce.

 

>>Też nie lubię tej wersji. Zbyt...unowocześniony layout. Ale...takie czasy

 

Panie, co to się porobiło..

 

http://www.youtube.com/watch?v=AFr7zItPvwA od 1:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez trochę nie wchodziłem na forum i mi stare forum ukradli ;P. Jak na razie (10 minut przeglądania) trochę ciężko mi jest się przyzwyczaić do nowego wyglądu forum, ale na pewno z czasem przywyknę i będzie jak po staremu, do tego jak admini będą mieli czas i ztuningują forum do końca to na pewno nie będzie źle. Jak do tej pory widzę jeden mocno poważny problem. Mianowicie, forum nie pamięta przeczytanych do tej pory przeze mnie postów, gdy klikam na ikonkę "przejdź do pierwszego nieczytanego postu" koło tytułu tematu, temat wyświetla mi się od pierwszego posta w temacie. Jest to o tyle uciążliwe, że nie pamiętam od którego posta nie czytałem danych tematów :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie zagladałem tu pare dni a tu taka zadyma od mojego pirwszego posta,nieżle ogólnie olałem te zmiany ale jestem na tym forum i tesknie za tymi pierwszymi postami jak miało się pierwszego irivera w rzyciu ifp-190 i z zachwytem siedziało się na tym forum nocami,ftedy wszystko było super przejrzyste i posegregowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeden problem, kiedy chcę edytować post w full editor(edytować istniejący, nie pisać nowy) to po kliknięciu w "Use Full Editor" dzieje się.... Nic. Do tego skrypt nie łączy postów. W PHPbb chyba to było, w IPB poprzednim nie zwróciłem uwagi, ale to irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak jest i zobaczę co da się z tym zrobić, tylko wszystko w swoim czasie. Oprócz tego forum mam na głowie inne forum, na którym też są problemy, mam prawie koniec czasu na napisanie recki htc hero i masę innych rzeczy na głowie, sorry ale robotem nie jestem. Sprawdźcie sygnatury i cytowanie postów (bo nie do końca rozumiem o co wam z tym cytowaniem chodziło, ale ustawiłem to w bardziej cywilizowany sposób, zobaczcie czy działa).

 

edit: osobna sprawa że mi galeria działała od zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - wróciłem z wakacji i za cholerę nie mogę się połapać w tym nowym forum. To nie kwestia języka ale wszystko jest poprzesuwane i wygląda inaczej na dodatek nie mogę znaleźć moich sygnatur(śledzonych wiad.)?? Nie lepiej było pozostać przy starym układzie? były wprawdzie zwiechy i czasem nie mogłem się logowac ale teraz forum jest nieczytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcarto, rozumiesz ? M u s i s z się przyzwyczaić ! Jak w komunistycznym sklepie mięsnym : " jak się pani nie podoba, to tam są drzwi !" Więc chyba nie od ustroju to zależy. Chyba zawsze jest jakaś grupa ludzi, którzy po prostu m a ją r a c j ę. I basta. :(

 

A swoją drogą, uważam, że ładniej jest. Tyle, że jak mówi Azahiel, za bardzo szpitalowe. Żeby jeszcze niektóre rzeczy wróciły do działania (spolszczenie do końca, śledzenie w PW itd), to może zapomnę, że mi z nagła ciśnienie podskoczyło... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Towarzysze, pomożecie?

 

Chodzi o wyszukiwarkę... Gdy wpiszę jakieś szukane słowo (np. Altec) wywala mi listę tematów. I fajnie, ale jak temat ma pareset odpowiedzi, to nie chce mi sie wertować od początku w poszukiwaniu tego POSTA. W starszej wersji można było zaznaczyć, żeby pokazywało same posty, w których jest szukane słowo. Tu też gdzieś to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności