Skocz do zawartości

Pomóżcie Wybrać 2


Min_1

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie:czy znacie moze jakies sklepy gdzie mozna "przymierzyc"sluchawki dokanalowe,mam mx500 i rzeczywiscie problem z ich wypadaniem jest dosc klopotliwy,na razie jest zima i przytrzymuje je czapeczka,ale jak przyjdzie wiosna to zrobi sie problem,ale boje sie,ze dokanalowki beda mnie draznily

o sklepach nic nie wiem. ale wiem o tym ci niwusz bo mialem MX500 to mnie drazniły a jak kupilem dokanałowe to był max sa o niebo lepsze.! przed mx-ami mialem tez kossy i tez sa o wiele lepsze niz mx.. kup EP'ki i bedziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nikt sie nie wkurzy za podpięcie do tematu ale nie widze sensu zakładać nowego :)

 

Od paru tygodni myśle nad zakupem nowych słuchawek do Ipod Shufle , niestety nie wiem ktore wybrać (na początku myślałem na Sony MDR-EX71 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84540123 ale sam nie wiem.. Pomozcie cos wybrac do 200zl. Ipod'a uzywam czesto na snowboardzie ale słuchawki typu ''sport'' nie bardzo do mnie przemawiaja...

No i ostatni pytanie czy wogle jest sens zmieniać te słuchawki, grają średnio ale czy inne na tym sprzecie zagraja lepiej ?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zastanawiam sie nad kupnem i sie wacham czy wybrac dokanalowe [jezdze rowerem i czy faktycznie ona az tak tlumia nawet jak sie cicho slucha?] douszne tez mogl bym kupic ale kompletnie nie wiem co. tak do 100 moze mniej zlotych.

w czym jest problem ze MX500 wypadaja? standardowe z G3 tez mi wypadaly :( ale to tez nie bylo regula, raz sidzielay a raz nie [i to nie bylo uwarunkowane tym ze przykleily mi sie do "pasieki" :D]

chcial bym zeby tez bass troche byl slyszalny na nich [choc wiadomo ze na "pchelkach" to nie jest az taki bass :)]

 

co lepsze mx500 czy 400? czym sie roznia?

tak samo czym roznia sie Koss the plug od Koss the spark

 

czy przy dokanalowych nie bola uszy po dlozszym sluchaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do: zergiana

 

Biorąc pod uwage kiepską wytrzymałość EX'ów 71, oraz zdania jakie krążą od pewnego czasu na forum, polece Ci (niestety tylko z opinii innych ludzi - do których raczej można mieć pełne zaufanie ;] ) EP 630.

Teraz możesz sobie poszukać wątku w którym było (a w sumie to jest bo ciągle rozwijane) obszerne porównanie... najpopularniejszych tutaj słuchawek: w.w. EP'ów, EX'ów51 i EX'ów71.

 

Nie słuchałem iPoo więc nie mam podstaw aby sie o jego dzwięku wypowiadać, ale przerzucając zagraniczne strony, mozna dostrzedz że większość ludzi zmienia słuchawki m.in. na w.w. modele.

Jeśli chcesz się przesiąść ze słuchawek "oryginalnych" to nawet się nie zastanawiaj (to również wg. opinii - bo naszczęście nie miałem z nimi stycznyści).

 

--------------------------------

 

Przypominam (coponiektóym forumowiczom), że nie ma szans posiadać i słuchać wszystkiego, a większość rozeznania na rynku i w sprzęcie, nabywa sie z doświadczenia i opinii innych ludzi...

 

--------------------------------

czy przy dokanalowych nie bola uszy po dlozszym sluchaniu?

Po kossach podobno tak i to czasem bardzo. Nawet jeśli nie bolą to powodują uczusie dyskomfortu. EXów wogóle nie czuć, a uszy to mnie bolą gdy słucham na mx'ach (co zdarza się niezwykle żadko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności