Skocz do zawartości

Gry online


yozayan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja każe jestem, klawiatura nieźle obrywa, ale, póki co, efekty marne.

 

Nick - Piecho

 

PS rytek, w WOW`a grasz na Blizzardowski serwerze, czy innym? Ja siedzę na Theatre of Dreams.

www.spidernetromania.net

Może i rumuński, ale nie widzę problemu w ownowaniu rumunów ;D

 

Jak to kto pisał? "Me baby, me"

Całuję rączki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live Quake Live

ale tylko Instagib

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja obecnie gram (w wolnych chwilach ofkors bo czasu mało przez sesje:/) w MMO - World of Kung Fu.

Jakoś mnie ciągła ta gierka i naprawdę na tle moich ostatnich MMO strasznie spodobała.

Jedno z niewielu MMO, gdzie nie trzeba ciągle grindzić.

 

Grałem w meneli, grałem w mybrute - i jak każda gra przeglądarkowa się znudziła i wylądowała w koszu...

 

Zagrywamy się też czasem z kumplem w Dungeon Siege 2 oraz Heroes 5 po sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

gangsters.pl

 

To polska gra kryminalna w przeglądarce internetowej. Ogólnie tego typu gier o podobnej fabule w necie jest 5. Gangsters ma tą zaletę, że nie jest zrobiona na rundy jak pozostałe gry, czyli nie kasują statystyk postaci co 2 miesiące, co jest denerwujące bo to taka trochę syzyfowa praca. Gra w miarę dobrze rozbudowana, chociaż brakuje w niej kilka opcji, ale właściwie co miesiąc pojawia się coś nowego, a zapowiedzi kolejnych opcji są bardzo ciekawe. Obecnie np. wprowadzane są Gangi, gdzie grupy przestępcze będą mogły przejmować i podbijać dzielnice (prawdziwe nazwy) 100 największych Polskich miast, co jest najbardziej oczekującą opcją w tej grze. Jakby ktoś się rejestrował to proszę o wpisanie mojego nicku (z forum) jako osoba polecająca, w tym przypadku za gracza który osiągnie 10 poziom doświadczenia otrzymam 100 000 zł., a to zawsze kasa na jakiś samochód, dom itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gangsters.pl

 

To polska gra kryminalna w przeglądarce internetowej. Ogólnie tego typu gier o podobnej fabule w necie jest 5. Gangsters ma tą zaletę, że nie jest zrobiona na rundy jak pozostałe gry, czyli nie kasują statystyk postaci co 2 miesiące, co jest denerwujące bo to taka trochę syzyfowa praca. Gra w miarę dobrze rozbudowana, chociaż brakuje w niej kilka opcji, ale właściwie co miesiąc pojawia się coś nowego, a zapowiedzi kolejnych opcji są bardzo ciekawe. Obecnie np. wprowadzane są Gangi, gdzie grupy przestępcze będą mogły przejmować i podbijać dzielnice (prawdziwe nazwy) 100 największych Polskich miast, co jest najbardziej oczekującą opcją w tej grze. Jakby ktoś się rejestrował to proszę o wpisanie mojego nicku (z forum) jako osoba polecająca, w tym przypadku za gracza który osiągnie 10 poziom doświadczenia otrzymam 100 000 zł., a to zawsze kasa na jakiś samochód, dom itp.

Tego typu gier w necie są setki -_-

A brak rund, to może i z jednej strony zaleta, ale z drugiej strony na starcie masz od razu ogromną stratę do reszty, a tak możesz co dwa miechy zacząć od nowa, równo z wszystkimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności