Skocz do zawartości

Ultimate Ears Super.fi 3 Studio


owoC

Rekomendowane odpowiedzi

witam!! sorry ze dopiero teraz ale nie mialem czasu wczesniej na napisanie czegos na ich temat...

pierwsze wrazenia byly malo pozytywne ze wzgledu na to ze nigdy nie mialem zalozonych sluchawek dokanalowych...

po jakis 3 dniach sie przyzwyczailem i zaczolem zwracac wieksza uwage na dzwiek...

sluchawki sa bardzo szczegolowe... musialem troche podbic niskie tony ale po tej operacji dzwiek jest wspanialy... jednym slowem dzwiek jest PRAWDZIWY... ostatnio mialem okazje posluchac sluchawek creativa ep 630 i w poruwnaniu z tymi sluchawkami moge powiedziec ze na moich slychac 2 razy więcej choć w creativach jest mocniejszy bas... jak macie jakies pytania to piszcie bo jakos nie mam dzisiaj weny do pisania recezji.. :-)

 

 

P1290006.JPG

P1290006.JPG

P1290007.JPG

P1290002.JPG

 

fotki beda dzialac tylko jak bede mial wlonczonego kompa... jak wroce z pracy to wrzuce je gdzies na imagehacks albo costam... pozdro.. :-)

a co do wykonani to jest bardzo dobre ale kabelek na pierwszy rzut oka jest bardzo delikatny..

nie wiem co to znaczy ze musza lezec w uchu ale wedlug mnie sposob noszenia UE jest bardzo dobry tzn latwo sie je zaklada i sciaga... narazie... pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłes sobie słuchawki Ultimate Ears, czy Sony ex71, bo wspominałes mi kiedyś że własnie je kupiłes... jesli zakupiłes Ultimate Ears to powiedz za ile biggrin.gif i daaaaaaawaj jakieś fotki smile.gif

 

Owoc z tego co pamietam wylicytowal te sluchawki na allegro, byl o tym topic na kilka stron. Mam nadzieje, ze to tylko pierwsze wrazenia i recka bedzie bardziej rozbudowana bo mi te sluchaweczki tez sie bardzo podobaja :)

 

Owoc, dopisz jeszcze jakiej muzy sluchasz bo to przy ocenie basssu bardzo wazne. Ewentualnie na jakich kawalkach je "Testowales".

 

[edit]

Wlasnie looknalem na strone UE... Te sluchawki maja impedancje...13Ohm? Jezeli tak to moga byc bardzo dobra aleternatywa dla osob ktore poszukuja dobrego, dynamicznego brzmienia i maja mala moc wyjsciowa playera, ale z drugiej strony moga byc duze znieksztalcenia. Tlumienie jest podawane na poziomie 26dB. Wiemy juz, ze w shure E2 nie warto inwestowac 100$, ale czy w UE warto? Do tego na rynku w tej cenie jest jeszcze Westone UM1. Kto wygra batalie? :D Ja za jakis czas mam w planach kupic sluchawki dokanalowe, ale nie chce na nie wydawac 1000 zlotych, a z drugiej strony nie chce przeplacac. Mam nadzieje, ze te forum rozwieje moje watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fotki juz mozecie ogladac a sluchawek nie probowalem zakladac jak shury bo nie czulem takiej potrzeby... tak leza bardzo dobrze, sa stabilne i w niczym nie przeszkadzaja... inne zdjecia bede mogl zrobic w piatek u starszego w serwisie.... wiec jak macie jakies zyczenia co do zdjec to piszcie...

 

aha a co do muzyki to slucham przedewszystkim smoth jazzu np. michael franks, pat metheny, itd...

rocka np: drowning pool, dope... i po trochu z innych gatunkow, ale sluchawki napewno nie nadaja sie do techno... zato zaden nawet najmniejszy szegol wam nie umknie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc czyli jak je zakladasz? lewa na prawe ucho i na odwrot? czy kabelkami do gory? ;) Jak je sie wlasciwie zaklada? Bo na tym foto co znalazlem na head-fi wystaja okrutnie.

 

Ja techniawy nie slucham, raczej jakis jazz, rock, metal i masa innych. Potrzebuje sluchawek w miare "uniwersalnych" takich, w ktorych zadne pasmo nie wybija sie ponad pozostale i musza byc w miare "neutralne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwny tekst,ze do techno sie nie nadaja.Przyznam szczerze,ze na swoich UM2 sluchalem troche jazzu i musialem bass podkrecic o 2 jednostki na equalizerze,a fanem bassu na pewno nie jestem.A gdy zalozylem sluchawki ktore kupil Owoc i porownuje je teraz z moimi UM2 to nie wiem jak mozna na nich fajnie sluchac.Sorry.Chuba tylko eq w basie na full,ale to i tak za malo.Bo co innego bas naturalnie wytworzony ze sluchawek i tuby ktora powstaje w uchu a co innego z podbicia na eq.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwny tekst,ze do techno sie nie nadaja.Przyznam szczerze,ze na swoich UM2 sluchalem troche jazzu i musialem bass podkrecic o 2 jednostki na equalizerze,a fanem bassu na pewno nie jestem.A gdy zalozylem sluchawki ktore kupil Owoc i porownuje je teraz z moimi UM2 to nie wiem jak mozna na nich fajnie sluchac.Sorry.Chuba tylko eq w basie na full,ale to i tak za malo.Bo co innego bas naturalnie wytworzony ze sluchawek i tuby ktora powstaje w uchu a co innego z podbicia na eq.

Pozdrawiam

UM2 kroluja pod wzgledem naturalnego, ladnego basu i szerokiej sceny muzycznej..... zapewne do czasu..... do czasu poznania brzmienia ACS T2PRO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

owoC odpowiedziałbyś na poniższe pytania?

Czy używając ich dłuższy czas nie odczuwasz zmęczenia?

Czy nie ma problemu z wypadaniem słuchawek, siedzą stabilnie?

Czy kabelek dobrze się trzyma słuchawek, nie odłącza się?

No i jak się sprawuję np. pod czapką/kapturem?

Mógłbyś podeśłać mi na maila lub tu wkleić pare zdjęć ze słuchawkami w uszach (jak wygląda to z boku,przodu) (twarz możesz zamazać jeśli chcesz ważne aby widać było uszy, a w środku słuchaweczki :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności