Skocz do zawartości

H10 Jr Opinie I Takie Tam;p


bjabrzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra recka.

 

Od ifpka się lepiej nie spisuje (wg. tego co o h10 wiem) :> ... nie ma AA, radia i 18mW na kanał... :lol:

 

 

Piszmy po prostu h10 (z małym "h") o juniorze a H10 (z dużym "H") o plajerach HDD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX :)

 

dla mnie obsługa OGG (pełna) równoważy brak radia ';] a sposób zasilania leży mi tak długo, jak długo odtwarzacz działa 8-10h non-stop ;] pozatym akumulatorek jest tańszy, bo baterii ani ładowarki nie trzeba kupować ;]

 

... ale już co kto lubi :)

 

bajerem jest np. to że ma jeszcze bardziej rozbudowane SRS WOW ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to H10jr to drugi po serii IFP7xx/8xx udany odtwarzacz irivera. Aczkolwiek jak to iriver pozostawia niesmak ...

 

W ifpach był to wolny transfer na UMSie i obcięcie możliwości nagrywania ...

W h10 to niewyminny akumulator i 14mW na kanał ( <- gdyby nie te wady byłby napewno najlepszym produktem ), brak radia.

 

Czemu przeszkadza mi niewymienny akumulator ?? Ano, że po doświadczeniach z takimi wynalazkami mam nieprzyjemne wspomnienia, może być akumulator ale niech będzie wymienny ( w komórkach jest ). Czemu 14mW to wada ?? Niby i tak nie wykorzystuje się nawet połowy mocy ale zawsze - więcej mW lepsza dynamika słuchawek. Jak to jest, że Iaudio mimo tych wszystkich przepisów unijnych daje radio i coraz mocniejsze playery ( 2 x 30MW w u3 ) a iriver coraz bardziej zbliża się funkcjonalnością do ipoda/creativa ( niedługo to dyktafon też wytną a moc to będziete 6mW na kanał .... ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, że iAudio idzie w jak najlepszym kierunku. Udana kontynuacja serii U - bardzoo udana, jednak troche rozczarowali mnie microdrivem w i6 - ...4GB powinny być we flashu, ale mimo to szykuje się ******sty plajer.

 

 

h10 nie przekonuje mnie ani troche (oprócz UMS). Jakiś taki nie w pięć ni w dziewięć. Ktoś gdzieć pisał (ksy?) że to jest limitowana seria... :ph34r: ... niewiem czy to info jest jeszcze aktualne, ale jeśli tak to nie wróże temu plajerowi wielu aktualizacji firmware'u...

 

 

...hmmm...

W sumie to nie podałem żadnych rzeczowych argumentów na NIE... po prostu mi się nie podoba. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A czy do h10j mozna dokupic wykłą ładowarkę usb czy koniecznie musi byc to stacja dokujaca;/ ej nio jak gdzies wyjerzdzam to srednio usmiecha mi sie taszczenie stacji ze soba;/ wiec mam nadziej ze jednak zwykla ladowarka USB tez moze byc parwda? Odtwarzacz ten ma line-in prawda, wiec moge sobie do niego podlaczyc mikrofonik zewnetrzny bez problemu, potem przecucic na kompa za pomoca zyklego usb i odtwarzac, lub zostawic na odtwrzaczu:) a głosników za pomoca kabelka line-in to juz sie nie da;/ tylko za pomoca stacji:| ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- recka na mp3fanie: link

 

- co do UMSa, nie wnikajcie w to za bardzo =) jest UMSem i gwarantuje to glowa. Kupujac w MP3Store lub od firm, które biora towar od MIP :) - sprawdzic mozna w "gdzie kupic" na iriver.pl

 

- bardzo lubie Juniora. Zestaw Junior + stajca dokujaca to jest piekna sprawa! i wcale nie jest duza, wiec branie jej ze soba, wcale nie stawnowi problemu. Ale zawsze mozesz dokupic "ładowarke sieciowa USB" ktora z jednje strony wpisan sie w gniazdko, a zdrije popina USB i tyle :)

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak podsumowując to h10 junior jest lepszy w każdej kwesti od t30??

 

Czy w każdej to nie wiem.Oba nie posiadają radia, junior jednak ma kolorowy wyświetlacz(obsługa jpg i txt) i moim zdaniem niczszy t30 jeśli chodzi o wygląd :P .Pozatym ma wbudowany swietny akumulatorek(przy "normalnym" użytkowaniu trzyma okolo 22h)-nie musisz sie bawić z bateriami/dokupować akumulatorków i ładowarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicy w jakosci nie ma.W obu przypadkach jest "iriver'owska" :P .Teoretycznie t30 jest minimalnie glosniejszy-15mW/14mW juniora-ale w rzeczywistosci tej roznicy nie odczujesz.Z 212pro nie bedzie problemu, co do 280pro nie wiem-maja 64ohmy a to juz sporo jak do sprzetu przenosnego(choc w dobie U3 zadne "sluchawy" nie straszne :D ).Wracajac do irivera-trudno mi powiedziec jak 280'tki beda z nim graly-moze znajdzie sie ktos kto takowych uzywa i opisze wrazenia ;) a moze juz opisal-poszperaj na forum moze cos znajdzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No ja dzsiaj zamówiłem, jutro zostanie wysłany myślę że w srodę powinienm go dostać :) jeszcze się zastanawim czy nie kupić słuchawek co radzicie ? te w zestawie są dobre jak na początek ? Jakieś propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te w zestawie są dobre jak na początek ?

 

na poczatek moga byc. potem sie na spokojnie rozejrzyj za czyms konkretniejszym.

dzial sluchawki jest bardzo bogaty i aktywny, cos wybierzesz, cos poczytasz, cos kupisz. ale nie od razu - co nagle to po diable :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM GO ! :)

 

Pierwsze wrażenie o jezu jaki on mały :D, jak go odpaliłem i zobaczyłem menu zakochałem sie od zaraz, a jak zapodałem demo to już odpłynąłem, już czuje przyjemnośc ze słuchania. Zainstalowałem Iriver plus2 i zaczynam wałki wrzucać, ajj ...

 

Takie małe pytanie czy jak jest podłączony do USB i niby się ładuje to nie widac znaczka baterii ? tylko strzałka niebieksa i pod nią USB Connected ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz okazje pobawić się H10 Juniorem + Cradlem.

 

Ogolnie zorbiłem tescik o ktroy dostałem wiele razy pytanie na PW. Wgrnaie korenaksiego softu (poza tym ze musiałem szukac gdzie zmienic na angielski ;)) owszem powoduje dodanie radia, ale jest tak jak mowiłem - płyta główna nie posiada modułu radia wiec radio nie działa w ogole.

 

Ograniczenie głośnosci do w wersji UE to raczej jakas lipa, bo miałem 1.61 UE i teraz mam KR i gra tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności