Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chyba ziom się pomylił i te 799zł to za 2 pary są :P

 

albo szuka mega frajera :D

 

 

To i tak jest obniżona cena :) Wcześniej chciał coś ok. 1000 :lol:

 

Za 1000 to jak dolar nadal bedzie leciał w dół to i 3 będzie można z Ebaya sproawadzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado SR-60 na allegro O_o

 

Jak wejdziesz na ich stronę to jest tam info, ze sa dystrybutorami oficjalnego importera na Polske :)

W W-wie importer ten ma swój sklep i mozna tam kupić w tej samej cenie (tzn. wyzszej ale przy płatności gotówką 7% rabaciku i wychodzi tak samo).

 

W tym sklepie po raz pierwszy słuchałem GRADO :)

 

Mozna się umówić na odsłuch słuchawek i kolumn. Zanim sprzęt przekażą do odsłuchu - jest wygrzewany (np. kolumn od 3 do 7 dni) O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogorek - wiele sklepow nawet udostepnia sprzed do wypozyczenia do domu :) Wygrzewanie to juz raczej normalka.

 

Matej - nie pierwszy raz juz mi sie ten discman zepsol, ostatnio placilem za naprawe 70 zlotych :angry: Dlatego jestem taki zly. Chociaz wtedy po prostu ulegl uszkodzeniu mechanicznemu z mojej winy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grr... proszę nie kusić mnie tu grado sr60... bo moje konto bardzo źle to może znieść :/ ale tak serio, gdyby były za ok 250 zeta to pewnie bym brał bez zastanowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o aferze z Bolkiem i Lolkiem :D...naprawde porazka niemców... zapomnieli o tym że istniała Tola (dziewczyna Lolka :D )

tak, przed chwilą oglądałem w wiadomościach, fajnie wygląda z cyckami i tyłkiem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, Kubuś Puchatek, Bolek i Lolek... ciekawe za co się teraz wezmą... pewnie Muminki - zrobią geja z Ryjka ;] albo Smerfy, bo w końcu cała wioska nie może z jedną Smerfetką, ktoś tam musi być homoseksualistą albo pedofilem ^^ chociaż w filmie 'Mrówki w gaciach' pojawiła się inna teoria na ten temat ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przez pół godzinki bawiłem się h10jr i porównywałem go do mojego IFP'a. Testowałem obydwa na portach. Doszedłem do wniosku, że h10jr ma dużo szerszą scenę w zakresie tonów niskich i średnich, daje bardziej przestrzenny dźwięk. Niestety tony począwszy od średnich ku wysokim są w dziwny sposób koloryzowane, którego to efektu nie potrafiłem w żaden sposób się pozbyć ( ablo było koloryzowanie - albo przeterowanie ). Pod tym względem wygrywał ifp. Coś mi się widzi, że ifp może mieć podobną sytłację jak karma - ma problemy z niektórymi częstotliwościami tonów niskich tak jak to kiedyś getz pokazywał, ale nie będę się upierał przy tej teorii. Z utęsknieniem czekam aż wyjaśni się sprawa monolitha - to jest jednak player, który najbardziej mnie kusi. Równie dobrze mógłby mnie kusić iaudio U3 ale nie budzi on we mnie takiego zaufania pod względem konstrukcyjnym. To tyle mojego głupiego wywodu na dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRUMRU juz dawno :) Ale akg od niedawna. I cena bardzo konkurencyjna - brawo. Rowniez za nowe modele sennehsiera, chociaz dla mnie osobiscie nie ma w nich nic interesujacego...

 

[edit]

za taką cenę powinny grać wyśmienicie

 

O tak pochopny wniosek bym sie nie pokusil :) To dopiero nowy produkt i cena powinna pojsc jeszcze znacznie w dol. Szkoda, ze sennheiser nie wypuscil czegos a'la sony 81lp, takie dokanalowki do biegania, tylko zwykle pchelki zakladane za ucho... (jak to sie nazywalo?:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wygra mecz ? Arsenal Kto Arsenal ! Dzisiaj wielki dzien. Czekałem na ten dzien 10 lat i nareszcie się doczekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności