Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Znacie moze jakies studia dotyczace Muzyki ? Dj'skie ? czy cos w tym kierunku ? gdzie i jakie wymagania :D

Pierwszy raz slysze takie pytanie... A takowych studiow to chyba nie ma :D A raczej nie w polsce.

 

Jak jestes cwaniak to mozesz isc na studia harmonii i kompozycji, tylko, ze do tego trzeba miec skonczone PSM II stopnia, dyplom i cos jeszcze :D Tylko nijak to sie ma do krecenia galami przy mikserze ale przy tworzeniu muzyki na kompie moze by i sie przydalo komu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie moze jakies studia dotyczace Muzyki ? Dj'skie ? czy cos w tym kierunku ? gdzie i jakie wymagania :D

Jest taka szkoła: School for Engineering and Audio Producing

Są też kierunki na politechnikach, zazwyczaj to odłam telekomunikacji.

Ja na przykład w Gdańsku mam zamiar trafić na katedrę Systemów Multimedialnych

a później na specjalność Inżynierii Dźwięku i Obrazu. Wiem że w Poznaniu

na uniwerku też jest coś związanego z produkcją audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo zwlekales z tym Rockbox'em  bales sie instalowac czy co??? ;)

...a o takie zeczy jak huby to lepiej nie pytaj bo Cie The Dark Duck's namierza i wysla niepokonanego robota/morderce Romana[tora] T - 1000...  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

W zasadzie mam jeszcze na swojego H gwarancje jakby nie patrzec z 1,5 miesiaca :D a w zyciu tak bywa ze na samym koncu lubi sie wszystko p..... - ale zaryzykowalem ;)

 

Co sie tyczy Hubów to ja chcialem tylko miec kopie posiadanych juz przez siebie zasobow, takze kto tu mowi o jakims piractwie? :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zaczynac nowego malo znaczacego tematu wiec tutaj napisze.....

 

Czy ktos natknal sie na jakies wzmianki z informacjami kiedy ma wejsc na rynek do sprzedazy iPooooo z dyskiem 80GB??

 

Znalazlem informacje omawiajace wprowadzenie iPooo z 80Gb dyskiem ale zadnych konkretnych co do daty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja tez mam jedno pytanko ?????

 

czy ktos posiada konto e-mailowe w gmail.com ???? bo kurde nie wiem czy jestem taki tepy juz, ale nie moge sobie poradzic z zalozeniem wlasnego

 

nowiec tak:

https://www.google.com/accounts/NewAccount

z tego linka wysylam sobie to zaproszenie na dotychczasowy email, aktywuje poprzez link w zalaczniku i co dalej ??? jak potem sobie ustawic nowy email juz w gmail.com, dziwne ale nie ma tam potem zadnej opcji stworzenia nowego adresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zaczynac nowego malo znaczacego tematu wiec tutaj napisze.....

 

Czy ktos natknal sie na jakies wzmianki z informacjami kiedy ma wejsc na rynek do sprzedazy iPooooo z dyskiem 80GB??

 

Znalazlem informacje omawiajace wprowadzenie iPooo z 80Gb dyskiem ale zadnych konkretnych co do daty :(

OLIVIER

 

A może rio karma z dyskiem 60 GB. Koles skupuje padniete i wymienia dysk na 60 GB.

Normalne chodza max po 600 (razem z wysylka) a ten osiaga za swoje po 1400 PLN (bez wysylki) :o

 

60 GB

 

A nikt nigdzie enie napisze jaki dysk mozna wlozyc do KARMY i na jaki AKU o wiekszej pojemnosci mozna wymienic :(

 

Ci amerykanie to straszne nieuzytki albo tylko kombinuja jak zrobic biznes.

 

Np. skorzane pokrowce do RIO. Firma amerykanska - robi tylko te pokrowce ma wlasna strone i sprzedaje je po 24 USD + 11 wysyalka a na eBay-u dochodza do 21 w licytacjach i jakos prosperuja. Czemu nikt w Polsce nie moze szyc takich fajnyc pokrowcow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile sztuk Hxx i X5 sie w Polsce sprzedaje. A prawie kazdy kto ma HDD pewnie zainwestowalby w pokrowiec.

 

Przeciez taka firma z polski tez moze sprzedawac na ebay-u w calym swiecie.

 

No chyba ze tamta firma "szyje" w chinach { male dzieci za miske ryzu :( }

ale ne wygląda - wygląda na malutka amerykańska firmę.

 

"Mayhem"

 

Według KHRON-a Hxxx i KARMY to najlepsze HDD - to dlaczego chcesz swoj wymieniac ?

 

Poczekaj az sie spotkam z KHRON-em. Jak sie okaze ze RIO ma jakąś przewagę w dźwięku to moze wtedy - ale zawsze to bedzie tylko nasza subiektywna opinia.

 

Jak zacząłem pisac o AKG to tez zniknely z polski :o;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zaczynac nowego malo znaczacego tematu wiec tutaj napisze.....

 

Czy ktos natknal sie na jakies wzmianki z informacjami kiedy ma wejsc na rynek do sprzedazy iPooooo z dyskiem 80GB??

 

Znalazlem informacje omawiajace wprowadzenie iPooo z 80Gb dyskiem ale zadnych konkretnych co do daty :(

OLIVIER

 

A może rio karma z dyskiem 60 GB. Koles skupuje padniete i wymienia dysk na 60 GB.

Normalne chodza max po 600 (razem z wysylka) a ten osiaga za swoje po 1400 PLN (bez wysylki) :o

 

60 GB

Nie, nie - dzieki

 

Nowa 80-tka ma zrzrac mniej pradu wiec jak do tego sie wymieni AKU (a slucham FLAC`a) to jest to najlepsze rozwiazanie a z ta 60-tka to tak na pol gwizdka by bylo....... nie dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H100 i Karma "są uznawane" za najlepsze odtwarzacze... ne ja to wymyśliłem - ile w tym prawdy nie wiem, ale tak się mówi na zagranicznych forach ;] na razie nie mam powodu narzekać... ;]

Moge sie jedynie domyslac ze roznicy w jakosci generujacego brzmienia nie bedzie zadnego (slyszalnego) skoro to player`y uznawane za jedne z najlepszych...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze w temacie BAZZAR nie mozna pisac innych postow oprocz tych z ofertami zamiany/oddania czegos za free to zrobie to tutaj.

 

Chcialem podziekowac Forza Lazio za pudeleczko od Soniakow :)

A ja chciałbym podziękować za piwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie jak wspominalem o pewnym przekrecie na allegro? Chodzilo o ta aukcje

 

Przypomne o co chodzilo:

 

Gosc wystawil na aukcje PMP-120 bez ceny minimalnej, sprzet byl licytowany pod koniec a w ostatniej chwili grzesk555 wylicytowal go i kupil po czym na drugi dzien rano juz byl wystawiony komentarz - oczywiscie pozytywny i jednoczesnie pojawila sie ta oto aukcja wystawiona przez tego samego urzytkownika ktory dzien wczesniej sprzedal ten sprzet o 23:00 :D z tym samym sprzetem identycznie opisana , ktora zaczal licytowac ponownie grzesk555 :D

 

Napisalem do allergo z czystej ciekawosci co odpisza i jakie czakaja konsekwencje dla tego delikwenta. Dzis po przeszlo tygoniu otrzymalem odp od allegro ( a pisza ze odpowiedza w ciagu 48h lub 72h :D )

 

Witam,

 

Dziękuję za zwrócenie uwagi.

 

Uprzejmie informuję, że Pańskie informacje zostały zweryfikowane i w

chwili obecnej nie mamy podstaw, aby podejmować jakieklowiek działania

wobec tych Użytkowników.

 

W przypadku napotkania przedmiotów budzących wątpliwości lub niepewnych

Użytkowników, uprzejmie proszę o skorzystanie z opcji "Zgłoś naruszenie

zasad" lub kontakt poprzez formularz, dostępny na stronie:

 

http://www.allegro.pl/kontakt

 

Dzięki temu będziemy mogli polepszyć jakość serwisu i bezpieczeństwo

transakcji.

 

Pozdrawiam,

 

Co Wy na to?? I jak sie tu czuc bezpiecznym jak samo allegro toleruje takie mechanizmy podbijania ceny i jawnej, nawet dla zwyklego uzytkownika, manipulacji i lamania prawa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności