Skocz do zawartości

Czego Słuchacie Na Swoich Iriver-ah?


Halski

Rekomendowane odpowiedzi

muzyka "cELTYCKA" JEST BARDZO WPORZADKU JUZ PISAŁEM ZE LUBIE ZESPOŁY JAK IN EXTREMO CZY GARMARNA TO WŁASNIE TAKA MUZYKA W PRZYPADKU IN EXTREMO W POLOCZENIU Z ROCKIEM MOIM ZDANIEM BARDZO UDANE POŁACZENIE POLECAM RÓWNIERZ CORVUS CORAX MNIE NA JBERDZIEJ W TEJ MUZYCE KRĘCĄ DUDY SAM PRÓBUJE NAWET UCZYC SIE GRAC

 

 

POZDRAWIAM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ostatnio zrobilem sobie iriverowy okres powrotu do nagran ktorych sluchalem w szkole sredniej .Aktualnie mecze soundtrack z filmu "Spona " ,moze ktos pamieta? ;).Na plycie znajdziecie mieszanke kawalkow Urbaniaka ,Perfektu ,Elektrycznych Gitar,Wzgorze YaPa3...i innych .Dla ugodzonych strzała amora polecam "Wymyśliłem Ciebie" wykonanie Grzegorz Markowski & Mika Urbaniak :() :( pozdrawiam Rafek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary jestem z tobą ;) muzyka ze spony jest bardzo git . bardzo rózna ale kazda w swojej estetyce wyjątkowa .utwor wymysliłe sobie ciebie jest na tej płycie w bardzo ciekawej wersji jednej z lepszych bardzo liryczna interpretacjia markowskiego i taki fajny acid jaaz-wy wkład miki urbaniak . prawde muwiac najpierw słyszłem to wykonanie a poźniej dopiero orginalne zauhy i rynkowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hehe to super widze ze mamy podobny gust :( a mam takie male pytanko czy masz moze oryginalna plyte z tym soundtrackiem bo moja zginela smiercia tragiczna jako latajacy spodek -wiesz 5 letnia cora mojego brata sobie konkurs lotow na niskich wysokosciach zrobila ;):( i jade teraz tylko na kilku mp3 sciagnietych z soulseeka jak cos to moj ftp czeka :( (na ftp mam tez troche swojej muzy jakby Cie cos zainterere to sobie sciagniesz ) pozdrawiam FAFAŁ (jak to moja urocza siostrzenica mowi :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem, ale za mało... ;)

Ogólnie bardzo wpada mi w ucho P.O.D.

Ale nie tylko. Jest wiele innych zespołów, które grają naprawdę świetną muzę. Nie przepadam za UMCA UMCA, chociaż niektóre kawałki są wyśmiete (Blade uhmm) :(

Najczęściej słucham kawałków Pop, Rock, Hardcore, Hardrock, Gospel, Soul, Dance, Rap, Hip-Hop.

oto zespoły, które wg mnie zasługują na pochwałę:

- Third Day !!

- Armia

- Burlao

- Gootee Urban

- Grits

- Mary Mary

- Pax 217

- Project 86

- Rebecca St. James :(

- Sonicflood

- Steven Curtis Chapman

- The Tribe (UK)

- Tobymac

- World Wide Message

Orócz tego słucham: Barthezz, Lasgo, Sylver, Dj Jean, Kate Ryan (to wszystko rzadko).

Częściej: Petra, Ron Kenoly, Wow Hits (2001, 2002, 2003), Kirk Franklin, Vineyard, Wow Gospel, Mercy Me, Michael W. Smith, Andrae Crouch, Bebo Norman, Bryn Haworth, CeCe Winans, Clay Crosse, Mate.o, Passion, Praise, Ray Boltz, Recabite Band The Seed, Trzecia Godzina Dnia, Winans Phase 2, Delirious, DC Talk, Hillsong, Jars Of Clay, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej miłośnicy Jazzu :-)

Mam prośbę, ostatnio wpadła mi w ręce płyta Milesa Davisa Sketches of Spain, i delikatnie mówiąc bardzo wpadła mi w ucho. Czy możecie mi polecić coś z jazzu w tym stylu? Chodzi mi właśnie o to, aby trąbka była na pierwszym miejscu, ale takie nostalgiczne i melancholijne.

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim "zboczencom " muzycznym !!!;) Ja teraz slucham zespolu Polucjanci (nie myslic z Policjanci -bo to nie to samo :( )Polecam ich nie tylko ze wzgledu na profesjonalna muzyke jaka znajdziecie na ich (juz nie nowej )plycie pt "Tak po prostu " ale rowniez dlatego ze kilku z nich konczylo tak jak ja PSM II st im F. Chopina w Olsztynie ... ot taka lokalna solidarnosc absolwentow :( .Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!Na prawde warto ich posluchac .Rafek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

heh no to ja tez dorzuce.

skandynawskie brzmienia czyli: nightwish, sonata arctica, stratovarius, him

do tego niemieckie edguy, albo projekt zwany metal opera czyli avantasia.

czasami portugalski darkmoor albo moonspell. od czasu do czasu within temptation.

oczywicie od zawsze muzyka lat 80-90.

imp radzi sobie z tym swietnie:D dzieki temu, kto wymyslil ze mozna funkcje eq limit wylaczyc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze lepsze jest to że jest ustawienie eq "metal" i nie musze kombinować z ustawianiem.

Też słucham skandynawskich brzmien, ale troche cięższych, Norweskich zespołów.

Zespoły takie jak Dimmu Borgir, Emperor, Cannibal Corpse, Marduk, Old Man's Child..... Wymieniać można by długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam :blink:

Troche stary temat odgrzebuje :lol::lol:

Tak więc ja słucham bardzo różnej muzyki, wsumie w każdym rodzaju moge znaleść coś fajnego :D. Najmniej słucham jakiś tam umca umca prawie wogóle jedynie jakies pojedyńcze kawałki, ale bardzo, bardzo, rzadko. Najwiecej a właściewie głównie słucham muzyki alternatynej, głównie ale nie tylko :P. Punk, SKA, Reggae, Rock od czasu do czasu lubie posłuchać jakieś ostrzejsze kawałki metalowe :P , no i stary dobry Polski hip-hop.

Jesli chodzi o zespoły to: Cela nr 3, Kult, Lumpex'75, Vespa, SKA P, Skarface, Skampararas, Akurat, KSU, Leniwiec, Farben Lehre, T.Love, Zielone Żabki, Awaria, Armia, Ewakuacja, The Bill no i tak dalej :D.

A z hip-hopu to O.S.T.R, stary Kaliber44 i Paktofonikę.

 

Pozdrawiam :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heil! yo! yo! yo!

no to całkiem podobny gust muzyczny mamy .Słucham podobnej muzyki i w podobnych proporcjach skłaniajac sie w kierunku przeróżnych gatonków. Emocjonalnie najbardziej związany jestem z Kazikiem i wszystkim co wokół niego sie dzieje. W tej chwili słuchamy sobie w pracy pierwszej płyty k44 -Prolog respect B) a dzisiaj ide do parku na KSU bilety za 10zł zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim odtwarzaczu trzymam zawsze po kilka, kilkanaście utworów z różnych gatunków, których słucham w zależności od aktualnego zapotrzebowania.

 

Dom: Różne gatunki, praktycznie wszystko. Od trzech dni słucham piosenek Michaela Buble (przeróbki z Franka Sinatry i inne). Bardzo przyjemne i odprężające, chociaż zdarza mi się słuchać muzyki klasycznej (Antonin Dvorak, mozart - chwilowo chyba wolę taki lekki styl od barokowego ciężkiego i niemal matematycznie precyzyjnego Bacha

 

Ulica: Tu też różnie i generalnie zależy od nastroju

 

Samochód (wiem, wiem, że to nieładnie prowadzić ze słuchawkami na uszach): Raczej żywsze kawałki, np. Queen - We will rock you, Show must go on i Bohemian raphsody, Moby - James Bond Rave Remix, Papa Roach - Last resort, Linkin Park - Points of authority i kilka innych, Limp Bizkit, Paul Oakenfold - Dread Rock (OST MATRIX), Prodigy - Voodoo people, Rammstein - Feuer Frei itp...

 

Przed wizytą dziewczyny: Tu z reguły dla uspokojenia i wprowadzenia miłego nastroju lecą kawałki Raya Charlesa, Barry'ego White'a, Franka Sinatry, Michaela Buble, Norah jones, Moby'ego

 

Podczas treningów: Tu chyba pierwsza pozycja jest jasna -> Survivor - Eye of The Tiger i tym podobne

 

Absolutnym evergreenem na mojej liście jest przeróbka tematu z Requiem dla snu do zwiastunu Władcy Pierścieni, czyli "Lord of the Rings - Requiem for a dream remix". Lubię muzykę filmową, a ten kawałek jest genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również obracam się w różnych gatunkach muzyki. Mój H120 jest dosyć pojemny więc nie mam problemów z zapewnieniem sobie kawałków pasujących do nastroju. Dużo hiphopu (zwłaszcza francuskiego), rock, z cięższych rzeczy Metallica, Iron Maiden. Nie unikam też lekkich elektronicznych brzmień (np. Daft Punk), punkrocka (Pennywise), muzyki poważnej (Dvorak, Czajkowski). Popu raczej niewiele, ale dobrego mogę posłuchać.

Ostatnio przez przypadek zdobyłem parę płyt Fu Manchu i jest to teraz główna pozycja na playliście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z tymi słuchawkami.... czekam na twoją recenzje zniecierpliwiony gdyż tego producenta jeszcze nie znałem, napisz tez co wiesz na temat tej firmy, czemu akurat te słuchawki zakupiłeś.

 

A wracajac do tematu chciałem zapytać czy jakiekoś fana kronos qartet tu znajde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kronos quartet to właśnie Ci goście, którzy zrobili muzykę do "Requiem dla snu" i którzy potem przerobili jeden z soundtrackowych tematów na styl chóralno-orkiestrowy (Lord of the Rings remix, o którym pisałem wcześniej). Mają talent!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności