Skocz do zawartości

Wzmacniacz sluchawkowy do AKG K-340


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze raczej z pytaniem do forumowych koneserów, bo problem jest bardzo poważny.

 

System narazie wygląda tak : CD650 >> jakiś Klotz >> Zero DAC i tu niestety się kończy, na szczęście wzmak w zero ma w cholere mocy i z akg tragedii nie ma ( czego nie moglem powiedzieć po odsłuchaniu nowego beresa na tych słuchawkach )

 

Mógłbym jeszcze napisać ze w ewentualności występuje Audigy4 >> jakiś klotz, ale przepaść miedzy cd'ekiem jest tak wielka, ze szkoda nawet gadać, co nie zmienia faktu ze audio z kompa nie skreślam, ba wiąże z nim wielkie nadzieje, ale to może w dalekiej przyszłości w innym czasie i przestrzeni.

 

Puki co nie doznałem magicznego grania kabli, wiec mój portfel jest narazie szczęśliwy, bynajmniej pewnie kabel przydało by się tez wymienić. DAC'a nie zmieniam, planuje wymienić opam'a na OPA Moon albo Earth, ogólna przeróbka tez planuje się zainteresować,ale to już w wakacje jak będzie na to czas i chęci.

 

Pierwsze co chce zrobić, to kupić wzmacniacz, fabryczny/diy, totalnie mi to jest obojętne, chociaż wolałbym sam tego nie składać. Fundusze jakie mogę poświecić to coś z przedziału : 750-1100zł ( z bardzo mocnym naciskiem na tą dolną sumę ), jako ze naczytałem się ze lampki sa najlepsze do tych słuchawek, przychylałbym się do rozwiązania lampowego, ale jak to w zyciu bywa trzeba byc otwartym na wszystko.

 

Z góry dzieki za wszelką pomoc.

 

// a jeszcze jeden update bedzie, recabling akg.. coś mi kabelek od czasu do czasu przerywa przy muszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź link w mojej sygnaturze przy HPA. Niestety z jakichś niewiadomych przyczyn wersja, którą mam jest dostępna tylko na allegro. Co najlepsze, to to, że wystarczy wymienić lampę przedwzmacniacza i masz takie rezultaty jak przy zmianie opampa na moona czy sun w ZERO, a lamp jest w piz** i trochę więcej :P do tego zabawa przednia przy lampkach. Na audiohobby Rolandsinger napisał coś więcej o HPA (w kilku postach w temacie o wzmacniaczach słuchawkowych). Dla mnie rewelacja, zwłaszcza z ZERO, a mocy to pudełeczko ma duuuużo, słuchałem max. na 3.5/10 i prawie ogłuchłem ;). Cena 650+ship. Na allegro konstruktor jest dostępny pod nickiem:Herr_Bocian.

Przy czym nie robię tu za reklamę, bo produkt przy tej cenie sam się broni i raczej nie ma konkurencji, możliwe, że najnowszy Moonlight, ale.... wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja się podłączę do tematu, coby nie zakładać nowego. Chciałbym dokonać zakupu wzmacniacza słuchawkowego do irivera s10 i AKG K340. Z racji wielkości odtwarzacza, jak i słuchawek, chciałbym żeby i wzmacniacz był niewielki, czyli stawiam na przenośny. No i cena, jak zobaczyłem ile chce wydać Brestinder to mnie z nóg ścięło. Szukam, czegoś o wiele tańszego. Nieśmiało powiem 100zł? Zdaję sobie sprawę że to nie będzie porządny sprzęcik, ale chciałbym coś najlepszego w tej cenie.

 

Ps:

 

Nie jestem audiofilem :)

 

Ps2:

 

Zupełnie się nie orientuję w temacie wzmacniaczy. Dopiero niedawno się dowiedziałem do czego one w zasadzie służą. Nawet nie znam firm, które je produkują, więc polegam całkowicie na was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę to ten Holdegron nie do dostania jest.

 

napisz do Holdegrona,co prawda nie składa już wersji mobile ale jak by miał więcej chetnych to może by zrobił... http://holdegron.fm.interia.pl/

 

 

jest jeszcze Microforum608 ale ten jest kilka razy większy ale kosztuje 120zł...taki jak ten>>> http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=55083

 

albo >>> http://cgi.ebay.pl/P...34.c0.m14.l1262

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności