Skocz do zawartości

ep-830


bibu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

To raczej jest pewne że oryginałów nie kupisz za 49.99zł. Ich cena jest dużo większa bo zaczyna się od 100zł. Napisz do wszystkich sprzedających na allegro czy w razie co jest możliwość zwrotu a zobaczysz że na takie coś zgodzą się tylko ci u których słuchawki kosztują około 129zł. I na oryginalne słuchawki jest gwarancja 24 miesięczna, a jeżeli podają że "Okres gwarancji wynosi 2 lata (o ile nie zaznaczono inaczej) od daty sprzedaży" To okres gwarancji wynosi 3 miesiące i to na 100% są podróbki.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak rozpoznać czy kupiłem (aukcja sprzedającego Z_wierzak) podróbki czy oryginały?

http://www.allegro.pl/item686864168_slucha...box_kurier.html

Nie kupuj od niego. Trabilo sie na forum duzo o nim. Nie ma na aukcjach oryginalnych sluchawek. Jezeli chcesz te sluchawki to musisz sie liczyc na koszt ok. 110-120zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak: Mamy tutaj dwie aukcje:

 

http://allegro.pl/item694688005_creative_e...r_9_zl_24h.html

 

Zapytanie o cenę i mam odpowiedź:

Witam.

Słuchawki kupujemy w hurtowni w Hong Kongu. Doliczamy rozsądną marżę i sprzedajemy. Nie mogę odpowiadać za sklepy, które mają towar z hurtowni w Polsce, która kupuje w hurtowni w Niemczech itd... Do tego w polskich sklepach marża na poziomie 40% to norma. Proszę porównać ceny droższych towarów na Allegro i na ceneo.pl różnice dochodzą do 100%. Nie wiem czy przekonałem do zakupu, ale myślę, że jasno naświetliłem sytuację.

Pozdrawiam

Vester.pl

 

Aukcja 2: http://allegro.pl/item704551449_sluchawki_...taniej_kkm.html

 

Zapytani o cenę i odpowiedź:

 

Proszę Pana ja ściągam Partiami bezpośrednio od producenta tak zwane końcówki Seri

 

Nie będę się tłumaczył na czym to polega ale generalnie są to słuchawki oryginalne od CREATIVE tylko na przykład może się zdarzyć że opakowanie jest opisane po grecku japońsku lub innym językiem natomiast nie ma to wpływu na sprzęt jest zawsze taki sam

 

Co o tym sadzicie? Warto ryzyknąć? Normalnie bym się nie bawił nawet i poszedł do normalnego sklepu ale teraz muszę zacisnąć pasa a moje ep-630 właśnie umarły po 2 latach.

 

Bardziej skłaniam się do Pana z aukcji nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje ipoda 3G który we wrześniu będzie miał swoją premierę i potrzebuje do niego epki 830 mam nadzieje że będą bardzo dobrze współpracowały tylko kurde boje się ryzykować i chyba wybiorę te słuchawki http://allegro.pl/item699001408_nastepca_e..._oryginale.html Sądzicie że te to są pewniaki??? 2 lata gwarancji i wszystko w nich jest. Co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja 2: http://allegro.pl/item704551449_sluchawki_...taniej_kkm.html

 

Zapytani o cenę i odpowiedź:

 

 

 

Co o tym sadzicie? Warto ryzyknąć? Normalnie bym się nie bawił nawet i poszedł do normalnego sklepu ale teraz muszę zacisnąć pasa a moje ep-630 właśnie umarły po 2 latach.

 

Bardziej skłaniam się do Pana z aukcji nr 1.

 

ja własnie kupiłem od Pana numer dwa i zastanawiam się czy to nie podróby,,dzwięk jest jakoś nierównomiernie rozprowadzony,bass bardziej na prawej słuchawce,pudełko wygląda jak oryginalne,zastanawiam się tylko czy to nie jest kwestia "wygrzania słuchawek" , moze ktos się wypowie? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ani opcja 1 ani 2 - znajomy kupił te słuchawki od zwierzaka czyli osoby która jest uważana za sprzedająca podróbki. No cóż a że je odbierałem z nim to od razu bez grzania ich je sprawdziłem. Jak dla mnie od nowego graja identycznie albo i lepiej jak oryginały ep-630, które mi padły parę dni temu. Ani ja ani kolega nie mamy zastrzeżeń. Może tylko do kabla, który wydaje się bardziej podatny na uszkodzenia jak ten z 630. Nie mam pojęcia czy to podróbka czy oryginał. Pudełko, dodatki, papierki, etui powinno, gwarancja 2 lata. Pewnie po prostu już głosi jesteśmy - obaj słuchamy głownie muzykę elektroniczną (techno, hardtechno, czasem psy ). Jak przez parę dni nie ujawni się żadna wada to chyba także sobie zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie się zarejstrowałem, bo temat bardzo mnie ciekawił i w końcu się zdenerwowałem i kupiłem z allegro .

 

Słuchawki kupiłem od vester_net_pl (chyba tak). za 49,50.

Paczka przyszła, rozpakowywuję , i mam nadzieję, że nie podróbki.

Futerał jest (w zasadzie nie wiem po co... zanim wpakuję w to słuchawki to mnie szlak bierze).

Przy moim yp-z5 grają ładnie, choć na początku ciężko się przyzwyczaić. Niech się rozgrzeją.

Dałem je do kompa (z SRS wow HD) i bas, góra i dół jest bardzo ładnie wyważona.

Wcześniej miałem EP-630. Ale padła lewa słuchawka, stąd oczywisty wybór.

Ktoś pisał o tym, że są tanie dlatego, że to jakieś końcówki (w innych językach).

U mnie właśnie tak jest. Po.. turecku chyba ;D

 

Może to pomoże komuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbki czy oryginały... zależy jak trafisz. Można zaryzykować, gdy jest real foto boxa z epkami. Tego kwadratowego. (gdzieś widziałem półwypukły.. ale może mi się wydawało).

Sądzę, że mam oryginały... jakoś podobna do ep-630 (które na pewno były oryginalne, bo nie z allegro). Troszkę mniejszy bas (i tak ma chyba być), ale za to jest ładniejszy. Muszą się jeszcze wygrzać, bo nieraz mam wrażenie, że minimalnie lewa gra ciszej. A z czasem to już tego wrażenia nie ma. Sam nie wiem :o.

 

Tak czy inaczej, nie dałbym 120 za "oryginały" ;) i nie żałuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak rozmawiałem z vester_net_pl i on daje 2 lata gwarancji na te słuchawki jeżeli nam się nie spodobają jest możliwość ich zwrotu więc myślę że on sprzedaje nam oryginały a cenę ma dlatego tak niską ponieważ sprowadza te słuchawki prosto z honk - kongu większość kupujących u niego jest zachwycona więc chyba warto zaryzykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak rozmawiałem z vester_net_pl i on daje 2 lata gwarancji na te słuchawki jeżeli nam się nie spodobają jest możliwość ich zwrotu więc myślę że on sprzedaje nam oryginały a cenę ma dlatego tak niską ponieważ sprowadza te słuchawki prosto z honk - kongu większość kupujących u niego jest zachwycona więc chyba warto zaryzykować

jeśli jest możliwość zwrotu to raczej na bank podróby, w ten sposób zabezpiecza się przed osobami które poznają że to podróby. Mój znajomy kupił podróbki ep-630 i też jest nimi zachwycony więc nie wiem czy te komentarze są coś warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest możliwość zwrotu to raczej na bank podróby, w ten sposób zabezpiecza się przed osobami które poznają że to podróby. Mój znajomy kupił podróbki ep-630 i też jest nimi zachwycony więc nie wiem czy te komentarze są coś warte...

 

 

Ale jeśli jest możliwość zwrotu i poznam że to podróby to je zwrócę i to jest korzystne dla mnie. A jak to poznam??? Z tego co już wiem podróby są wykonane mniej dokładniej tył słuchawek w podróbkach jest bardziej błyszczący a w oryginałach matowy i co ważne jest na oryginały 2 lata gwarancji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli jest możliwość zwrotu i poznam że to podróby to je zwrócę i to jest korzystne dla mnie. A jak to poznam??? Z tego co już wiem podróby są wykonane mniej dokładniej tył słuchawek w podróbkach jest bardziej błyszczący a w oryginałach matowy i co ważne jest na oryginały 2 lata gwarancji :P

Tak ale wtedy płacisz za przesyłkę w obie strony (koleś odda ci tylko za towar)

Jak poznasz? Pewnie po dźwięku...

O gwarancje producenta najlepiej zapytaj sprzedawce, inna gwarancja= podróby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poznasz? Pewnie po dźwięku...

Jeśli nie miał styczności z np. oryginalnymi ep-630 lub lepszym sprzętem (ale wtedy to myślę, że nie kupowałby epek) to raczej trudno będzie rozpoznać po dźwięku czy są one oryginalne. Jeśli posiada oryginalne ep-630, to łatwo pozna, czy to czasem nie fake, bo 830tki grają bardzo podobnie, tylko z mniejszą ilośćią basu. Większego skoku jakościowego być nie powinno, jeżeli będzie wstecz, to raczej na pewno fake. Ale jeśli te epki co dostałeś, mają faktycznie asymetryczny kabel, to możesz być pewny, że to podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno ktoś z forum już kupił te słuchawki, proszeo opinie??

 

zdaje sobie sprawe że podróby, lecz może  nie są takie złe jak ktoś ma prosze o ocene(ep-630 też, to już nie te same podróbki co dawniej :P ),

 

do sprzedawców pisałem maile wszyscy twierdzą że orginalne, box i wgl.

 

Koresponduje też z paroma osobami które kupiły te słuchawki wszyscy są zadowoleni.

 

 

 

P.S Tygodniowo na allegro masa słuchawek się sprzedaje, patrząc po komentarzach ludzie nie narzekają na nie, 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności