Skocz do zawartości

O Vedii T8


Odri

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kiedykolwiek firma Vedia wyda finalny firmware do Vedii T8, czy nikt od Was nie ruszy swojej tłustej d... żeby to zrobić?

 

Prosiłbym o odpowiedź od kogoś z Vedii.

 

Pozdrawiam

Bardzo Zdenerwowany na Wasze Nieróbstwo i Nieodpowiedzialność Klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vedia T8 nie jest produktem STWORZONYM przez Vedię, a jedynie sprzedawany pod jej marką. Jest to tak zwany re-brand. W związku z powyższym Vedia nie ma żadnego wpływu na powstawanie kolejnych wersji firmware a jedynie może proponować poprawki. Wszystko zależy od producenta - w tym przypadku od firmy RaMOS.

 

Pozdrawiam

Bardzo Zdenerwowany na Twoją Głupotę Forumowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo - ja jestem klientem i mnie to niestety NIE INTERESUJE że to jest re-brand, chcę po prostu to co powinno być już od razu dołączone do playerka - porządny firmware. Wydając FW 3.3 jako BETA - VEDIA zobowiązała się do wydania jeszcze co najmniej jednego fw - finalnego. Przynajmniej tak powinno być.

 

Ps. Coraz bardziej wydaje mi się, że VEDIA to taka jedna wielka zgraja nieudaczników - nie potrafi nawet porządnie czegoś załatwić, narażając się na to, że nazwa ich firmy będzie źle postrzegana przez ludzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety @Odri masz rację, bo co nas klientów obchodzą zakulisowe sprawy Vedii??? Co z tego, że Vedia sprzedawała T8 TYLKO (!), jak napisał @Rain pod swoją marką? Przecież miała z tego tytułu określone profity, a wypisując na produkcie i w FW logo Vedia, wzięła na siebie pełną odpowiedzialność za niedopracowany produkt! To tak jakbyś kupił firmowe Wranglery o prujących szwach, a firma Wrangler tłumaczyła się, że to nie ich wina, to TYLKO re-brand, bo szycie zleciła jakiejś małej firemce w Chinach!

@Rain, jeśli jesteś taki mądry, to napisz jak odróżnić produkt re-brand od tzw. firmówek? Czy na T8 jest takowa informacja? A może w dołączonej ulotce lub na pudełku?

 

Niestety okazuje się, że my, posiadacze T8 jesteśmy i pozostaniemy betatesterami Vedii, bo nikt z Vedii nie chce ostatnio odezwać się w tej sprawie z jasnym komunikatem.

Życzę podobnie udanych re-brandowych zakupów Ksy oraz pracownikom Vedii...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, A10 z kolei jest produktem Vedii, a cyrki były z tym pudełeczkiem niemiłosierne (może i są nadal - nie wiem, nie śledzę już wątków o A10).

 

Więc chyba jednak przeciwnicy tej marki mają trochę racji, że Vedia traktuje klientów jak betatesterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo - ja jestem klientem i mnie to niestety NIE INTERESUJE że to jest re-brand, chcę po prostu to co powinno być już od razu dołączone do playerka - porządny firmware. Wydając FW 3.3 jako BETA - VEDIA zobowiązała się do wydania jeszcze co najmniej jednego fw - finalnego. Przynajmniej tak powinno być.

 

Ps. Coraz bardziej wydaje mi się, że VEDIA to taka jedna wielka zgraja nieudaczników - nie potrafi nawet porządnie czegoś załatwić, narażając się na to, że nazwa ich firmy będzie źle postrzegana przez ludzi.

Heh do C6 to FW podobno w ogóle nie będzie, mimo, że Ramos wypuścił poprawki i nawet Pentagram zrobił update. Ba, pan z Vedii pisał do kogoś z forum w połowie grudnia 2008, że FW mają już u siebie, że kończą testować i lada dzień będzie dostępne. Suma sumarum FW do C6 od Vedii nie będzie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic za darmo-chce sie kupować taniej, trzeba to jakoś odpracować

Ja to przyjąłem do wiadomości kupując A10 (znaczy pare dni po kupnie)

 

Fakt jest taki, że możecie krzyczeć, a i tak Vedia nic nie jest w stanie z tym zrobić-więc puki nie krzyczycie na tyle głośno żeby was producent usłyszał nic nie wskuracie [EDIT] Chyba, że jest tak jak twierdzi autor powyższego posta [/EDIT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic za darmo-chce sie kupować taniej, trzeba to jakoś odpracować

Ja to przyjąłem do wiadomości kupując A10 (znaczy pare dni po kupnie)

 

Fakt jest taki, że możecie krzyczeć, a i tak Vedia nic nie jest w stanie z tym zrobić-więc puki nie krzyczycie na tyle głośno żeby was producent usłyszał nic nie wskuracie [EDIT] Chyba, że jest tak jak twierdzi autor powyższego posta [/EDIT]

Tak właśnie było :( Pan z serwisu Vedii pisał do użytkownika klos rz, że FW do C6 pojawi się w ciągu kilku dni od 11.12.2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh do C6 to FW podobno w ogóle nie będzie, mimo, że Ramos wypuścił poprawki i nawet Pentagram zrobił update. Ba, pan z Vedii pisał do kogoś z forum w połowie grudnia 2008, że FW mają już u siebie, że kończą testować i lada dzień będzie dostępne. Suma sumarum FW do C6 od Vedii nie będzie nigdy.

Gadki-szmatki, a jak jest każdy widzi. Vedia zachowuje się, jakby sprzedawała pietruszkę na targu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie było :( Pan z serwisu Vedii pisał do użytkownika klos rz, że FW do C6 pojawi się w ciągu kilku dni od 11.12.2008.

W sumie to pierwsze zapytanie wysłałem jeszcze w lipcu lub sierpniu, było ich 5 lub 6 a otrzymałem tylko 2 odp. W chwili obecnej nie liczę na jakikolwiek soft do C6 czy innego nie vediowego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odri > To nie jest takie proste jak Ci się wydaje. Ale nie znając wielu szczegółów - tak powinno to być takie proste. Co do strony, akurat ja wgrywałem ten plik. Tak czy siak wysłałem pewne zapytanie na serwis i myślę, że do końca tygodnia coś określę nowego :)

 

.ksy, określ więc już coś nowego ws. FW do T8. ;) Miałeś 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaa.... RAmos zrobił już 2 FW (3.6, 3.8) od czasu 3.3 (czyli tego FW, który również wydała Vedia).

Ja czekam na tutorial od @MarioBoss (inny wątek), bo może będzie napisany dość przystępnie i wniesie coś istotnego. Zależy mi zwłaszcza na nowych tłach, ciemniejszych od obecnych i jednolitych. Dziwne, że technicy Vedii, a takich chyba firma zatrudnia, nie mogą samodzielnie opracować czegoś podobnego, wcześniej sprawdzonego, ku uciesze forumowiczów. Ale cóż, trzeba czekać...

Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza DVD LARK z GW, bo ekran duuużo większy od T8 (7-calowy, czyli większy od T8 ok. 3-krotnie!), a i cena przystępna (249 zł), jak za urządzenie z licznymi dodatkami i torbą - http://www.lark.com.pl/travel.htm

Wiem, wiem, nie można tak porównywać, ale jak komuś zależy na ogladaniu filmów w podróży, to jest to jakaś alternatywa wobec T8, a T8 można wykorzystać do słuchania muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.d-wave.eu/odtwarzacze/mp4/472/o...er_no7_8gb.html Vedia t8 to niby taki znakomity player ze powoli zaczynaja go zgapiac inne firmy

W odróżnieniu od T8 ma zamontowane radio, a metalowa obudowa nie przeszkadza w jego odbiorze???

Menu też ciekawsze, a więc jednak można wycisnąć więcej.

 

PS Do @zaki - "t8 jest tani", taaa tani jak barszcz, w 3kropki równo 449 PLN!!! Lark robi playery o mniejszych przekątnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko Max123 że na fotce menu tego playera, tam gdzie powinno być to Twoje osławione radio... nie ma żadnej ikonki ;) jest pusto...

 

Dlatego, może bym proponował upewnić się, czy to nie jest błąd w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko Max123 że na fotce menu tego playera, tam gdzie powinno być to Twoje osławione radio... nie ma żadnej ikonki ;) jest pusto...

 

Dlatego, może bym proponował upewnić się, czy to nie jest błąd w opisie.

Na fotce jest tylko fragment menu. Pewności nie mam, cytuję tylko, jest też książka telefoniczna oraz sleeptimer...

Chyba, że ktoś podmienił opisy, wtedy co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym porownal ta firme do no name

Od jakiego momentu dana firma nie jest no name, a może zostać uznana za markową?

Każda firma ma jakąś nazwę, a więc produkt jest marki xxx. Co innego znaczy produkt markowy, czyli o określonej renomie, ale taką opinię mogą wydać klienci poprzez zwiększoną sprzedaż oraz uzyskane nagrody, wyróżnienia etc.

Na renomę firma musi sobie zapracować przez lata. To są niuanse, ale tylko gwoli wyjaśnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Do @zaki - "t8 jest tani", taaa tani jak barszcz, w 3kropki równo 449 PLN!!!

 

acha.. to zobacz ceny PMP np. irivera i Iaudio z taka pojemnością jak wychodziły... takie a2 czy a3 no.. 4 razy drożej..?

 

bo ty chyba uważasz że jak dałes 500zł to kupiłes sprzęt najwyższej półki... sory tak sie nie da.. i nie porównuj tego do larków czy mpowerów.. co z tego ze taniej..

 

Tak tak jak kupisz opla, oczekujesz że będzie jak mercedes (w końcu to też samochód! powinien jezdzić tak samo jak merc!) a cenowo u konkurencji pokazujesz poloneza.. Tylko z niewiadomych przyczyn ty to wszystko zrównujesz do jednego poziomu..

 

Chciałes mieć porządne pmp? trzeba było ruszyć d... iśc do pracy zarobic i wydac 3 razy więcej.. chciałes kupic tanio, trzeba było kupić mpowera.. A ty dałes więcej niż na larka i oczekujesz że będzie na równi z np. Cowonem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności