Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio bawiłem się ipodem nano 1gen. kumpla który miał Rockboxa. Strasznie mi się tan rockbox spodobał. Jaki sprzęt byście polecali żeby rockbox najlepiej działał. Ipod nano odpada ponieważ ma za mało pamięci a video 5 gen jest za duży. Zastanawiam się nad Sansą Fuze lub Sansą z serii e200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuze ma rozszerzalną pamięć za pomocą kart microsd (nawet 16GB).

Rockbox chodzi już na v1 (wersje do 4GB bodajże) bardzo dobrze.

 

Poza tym fuze gra podobno (nie miałem okazji posłuchać e200, ale gro użytkowników tak twierdzi) lepiej od e200.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet na słuchawki to tak ~150zł. Zdecydowałem się na Sanse Fuze 2gb bo podobno na większych nie działa Rockbox i do tego dokupię kartę pamięci. A co do słuchawek to miałem dokanałowe kossy spart plugi i jeszcze miałem ep 630 ale po kossach doszedłem do wniosku że dokanałówki nie są dla mnie. Jedyne dokanałówki które mi by pasowały to są creative aruvana. Miałem jeszcze jakieś px-y od senheisera i byłem z nich zadowolony. Koss portapro odpada bo są otwarte i nie chce żeby pół krakowa słyszało czego słucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze jakieś px-y od senheisera i byłem z nich zadowolony. Koss portapro odpada bo są otwarte i nie chce żeby pół krakowa słyszało czego słucham

PX100 to również słuchawki otwarte, chyba że chodziło Ci o PX200 - te są zamknięte ale grają gorzej od "setki", tłumią słabo i są droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz i użytkownik Fuze + PX100 dodam, że dźwięk płynący z tego zestaw może wymagać przyzwyczajenia. Chodzi mi o wrażenie lekko wycofanego wokalu spowodowanego ociepleniem średnicy. Po małej ingerencji w EQ da się to zminimalizować i odmulić średnicę, a wtedy jest całkiem przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności