Skocz do zawartości

Kabelki Od Sluchawek I Pilota ? Jak Je Opanowac!


cpu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie radzicie z dlugimi kabelkami od sluchawek ? Gdzie nosicie playera ? Co robicie gdy jest i pilot i sluchawki ? Prosze o rady bo jakos nie moge znalezc zlotego srodka - H320 + pilot + PX 100 i kurcze kabel mam prawie do ziemi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eni. Nadmiar kabla od słuchawek (w E4 chyba jest go kilometr :| ) upycham z kolei w kieszeni spodni.

Nie ma go znowu tyle...... <_< choc dlugosc kabla zalezy tez od wzrostu, ja mam 190cm wiec chyba najmniej narzekam na jego zbytnia dlugosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niewiele mniej ale nie puszczam słuchawek przez plecy. Nie wiem czemu jak tak robiłem to mi kabel spadał z uszu i wyglądalo to dziwnie. Możliwe, że to kwestia plecaka i specyficznej budowy kurtki, która "trzymała" kabel przez co nie był on odpowiednio naciągnięty. Gdy słuchawy mam puszczone przez ucho ale spadają "na brzuch" to sporo kabla wystaje spod kurtki a nie ma sensu by marzł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przewaznie nadmiar zawiazuje takim drucikiem, ktorym normalnie sluchawki sa zwiazane jak dostajesz je nowe albo z odtwazraczem czy cos w tym stylu.

zacznie sie jak sobie w koncu zalatwie pilota i bedzie kabla dwa razy za duzo. mozna zupelnie pozwijac kabel od sluchawek i miec pilota przypietego niedaleko glowy/uszu i zawsze dobrze widziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba najlepsze rozwiązanie jak opanowć za długi kabel...

Smartwrap'y

Fajny wynalazek... :) sprawil bym se taki, mala rzecz a cieszy.

Bylo juz o tym jakis czas temu - to mozna sobie tanim kosztem samemu zrobic, trzeb tylko znalezc jakis kawalem dobrego "materialu" i troche podlubac...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od takiego zwijania kabla to sie cos tam w srodku w nim nie rozpieprza? ja zawsze slyszalem, ze jak an przykald zwijam jakeis kable czesto, to nie robic tego w jakies niewiadomo jak male kola tylko w wieksze, zeby nie mietolic tego za bardzo, bo sie cos wlasnie moze szybciej zuzyc/pouszkadzac.

a w tym smartwrapie wyglada na to, ze kabel jest bardzo ciasno zwiazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze slyszalem, ze jak an przykald zwijam jakeis kable czesto, to nie robic tego w jakies niewiadomo jak male kola tylko w wieksze, zeby nie mietolic tego za bardzo, bo sie cos wlasnie moze szybciej zuzyc/pouszkadzac.

Masz rację.

Kable powinno się zwijać w miarę luźno źeby

nie uszkodzić przewodów.

Tych "snowboardów" zdecydowanie nie polecam.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie zdaje, ze kable by sie poprzecieraly:( Dlatego najlepiej jest zrobic tak jak ktorys z poprzednikow: zwinac nadmiar kabla i zwiazac takim drucikiem co sie dostaje czasem nimi kable zwiazane. Moze niezbyt estetyczne ale na pewno lepiej wplywa na kabel. Aczkolwiek taki "snowboard" by mi sie i tak przydal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha obydwie te rzeczy ja napisalem.

teraz poki jest zimno i sie chodzi w kurtkach i tysiace kieszeni sie ma do dyspozycji w bluzach pod spodem i w kurtce samej, to bez problemu gdzies go chowam. inna bedzie rozmowa, jak bedzie goraco i spodenki i koszulka tylko. no ale jest czas, pewnie cos se nowego kupie, bo jaram sie nowinkami i nie moge wytrzymac nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności