Skocz do zawartości

MPIO V10 - testy pełne


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Pełne testy odtwarzacza MPIO V10

 

Zasady opisane są na dole. Do Waszej dyspozycji jest jedna sztuka odtwarzacza MPIO V10. Nie jest on od nas a od firmy Bajtel - www.bajtel.pl (obecnego dystrybutora MPIO w Polsce).

 

Na zgłoszenie czekam do 4 maja. Następnego dnia wybiorę 2-3 osoby, które otrzymają odtwarzacz do testów jako JEDYNE. Bo testy niestety są ograniczone.

 

Zasady są może rygorystyczne, ale mam nadzieję pozwolą utrzymać porządek i organizację tych testów, o które tak wiele osób prosiło.

 

 

 

Więcej o odtwarzaczu MPIO V10: http://mpio.com/product/productview_v10.html

Myślę, że procesor TI + codec BurrBrown z filmami bez konwersji to ciekawa propozycja na testy!

Szczególnie że playera nie ma w Polsce i pewnie oficjalnie szybko (jeśli w ogóle) nie będzie.

 

Lista chętnych (aktualizowana co jakiś czas)

  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...

 

Testy #1:

  • ...

 

 

 

  • Testy podzielone są na dwie grupy

    • otwarte, czyli spisanie testu nie jest obowiązkowe
    • pełen, czyli testowanie produktu musi zakończyć się spisaniem testu

 

 

  • Testy pełne:

    • Produkt wysyłany i odsyłany jest kurierem na koszt VEDIA S.A.
    • Na test przeznaczone jest maksymalnie 14 dni.
    • Odesłanie sprzętu powinno nastąpić ostatniego dnia testów.
    • Test produktu powinien ukazać się w ciągu 7 dni od zakończenia testów.
    • Osoba testująca może zostać pokryty kosztami naprawy ewentualnych uszkodzeń mechanicznych produktu.
    • Osoba testująca nie koniecznie dostaje produkt fabrycznie nowy, ale sprawdzony przez pracownika VEDIA pod kątem kompletu i sprawności.
    • Poziom merytorycznie testów (ciekawy tekst, dobre zdjęcia, filmy) zwiększają szanse na kolejne testy.
    • Umieszczenie testu w serwisach internetowych, prasie czy forach punktowane będzie dodatkowo dla danej osoby.
    • Nie opublikowanie testu dyskwalifikuje daną osobę z kolejnych testów.
    • Wysyłka dokonywana jest wyłącznie grupowo, czyli do wszystkich osób które zakwalifikowały się na testy jednocześnie.
    • Jeśli wybrana osoba nie dostarczy danych w ciągu dwóch dwóch dni o wybrania zostanie zastąpiona inną (decyzja jest nieodwracalna).
    • Dane osoby testującej przechowywane są tylko do czasu odesłania produktu (dane teleadresowe + numer seryjny testowanego produktu).

 

 

  • Testy otwarte:

    • Produkt wysłany jest na koszt VEDIA S.A. poprzez pocztę polską.
    • Produkt nie jest odsyłany, pozostaje on na stałe u osoby która go otrzymała.
    • Test produktu powinien ukazać się w ciągu 7 dni od otrzymania produktu.
    • Umieszczenie testu produktu na forum punktowane będzie szansą na kolejne testy (otwarte i pełne).
    • Umieszczenie testu w serwisach internetowych, prasie czy forach punktowane będzie dodatkowo dla danej osoby.
    • Poziom merytorycznie testów (ciekawy tekst, dobre zdjęcia, filmy) zwiększają szanse na kolejne testy.
    • Produkt wysłany może nie być fabrycznie nowy, ale na pewno sprawy i kompletny.
    • Produkt może przez wybraną osoba zostać sprzedany lub oddany innej osobie.
    • Produkt nie jest objęty gwarancją ani rękojmią.
    • Wysyłka dokonywana jest wyłącznie grupowo, czyli do wszystkich osób które zakwalifikowały się na testy jednocześnie.
    • Jeśli wybrana osoba nie dostarczy danych w ciągu dwóch dwóch dni o wybrania zostanie zastąpiona inną (decyzja jest nie odwracalna).
    • Osoby biorące udział w testach otwartych danego produktu, nie mogą brać udziału w testach pełnych danego produktu.
    • Dane osoby testującej przechowywane są tylko do czasu wysłania produktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne testy odtwarzacza MPIO V10

 

 

Na zgłoszenie czekam do 4 maja. Następnego dnia wybiorę 2-3 osoby, które otrzymają odtwarzacz do testów jako JEDYNE. Bo testy niestety są ograniczone.

 

Zasady są może rygorystyczne, ale mam nadzieję pozwolą utrzymać porządek i organizację tych testów, o które tak wiele osób prosiło.

 

Myślę, że procesor TI + codec BurrBrown z filmami bez konwersji to ciekawa propozycja na testy!

Szczególnie że playera nie ma w Polsce i pewnie oficjalnie szybko (jeśli w ogóle) nie będzie.

 

Cieszę się że zasady są klarowne:)

 

Mam pytanie: czy ten odtwarzacz w przyszłości będzie w ofercie Vedii (jeżeli będzie sprzedawany jako OEM) czy produkowany będzie pod marką MPIO? (pytam z ciekawości)

 

~~~~~~

Odtwarzacz interesujący.

Jeżeli testy mogły by się odbyć po 12 maja (matura) to ja się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V10 jest produkowany przez MPIO już od dobrego roku i marka MPIO nie sprzedaje produktów pod OEMy.

 

Udostępniam go na testy wyłącznie dlatego, że w żaden inny sposób na forum nikt go mieć nie będzie. A może po tych testach, ktoś uzna, że chce go sobie ściągnąć.

 

 

 

 

ps. MatmaN dostaniesz go na testy jako pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V10 jest produkowany przez MPIO już od dobrego roku i marka MPIO nie sprzedaje produktów pod OEMy.

 

Udostępniam go na testy wyłącznie dlatego, że w żaden inny sposób na forum nikt go mieć nie będzie. A może po tych testach, ktoś uzna, że chce go sobie ściągnąć.

Dzięki za odpowiedź.

A już myślałem że Vedia z MPIO w jakiś związek weszła xD

 

EDIT: Ja już po maturach jestem mogę testować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności