Skocz do zawartości

Vedia A10 vs. CLIP


dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

witam obecnie jestem posiadaczem CLIPA i szczerze przyznam ze dzwiek mi za bardzo nie podchodzi bo jest za cieply wole pleyery zimne grajace jasno zwarzywszy na to ze jest obecnie promocja na odtwarzacz a10 w znanym sklepie to zastanawiam sie nad jego zakupem i tu mam pytanie da wszystkich ktorzy mieli mozliwosci porownanie clipa lub fuza do a10 jak one wypadaja dzwiekowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A10 rzeczywiście gra chłodniej i jaśniej, ale w sumie to brzydko. Bas kiepski, po środku taka jakby dziura, tak jakby część dźwięku wcinało...

Na plus jest to, że po wyłączeniu ear protection, jest od clipa głośniejszy.

 

Mi te nie pasowało brzmienie clipa, ale chyba jednak było lepsze niż w A10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy od razu... Po zmianie słuchawek gra o wiele lepiej, sam posiadam a10, i miałem przed wiele playerów ciepłych i zimnych. Vedia nie gra tak źle:)

Używam sennków hd437 (z iaudio 7 grały mz. lepiej od ur40, a to chyba to samo co ksc?); z clipem grały lepiej niż z A10, no ale może po prosu rzeczywiście są za jasne...

To by się nawet zgadzało, ponieważ i7 nieco muli...

 

KSC, ex85 mulą, tak? Może rzeczywiście powinienem sobie zakupić jedne z nich, bo w tym momencie zupełnie mi się to to nie zgrywa...

Eh, sprzedałem i7+CAL! bo mi nie pasowało ich granie, kaska się rozeszła no i skazałem się na słuchanie takiej lipy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności