Skocz do zawartości

Recabling ATH ESW9


RaSta^

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady - ALO kosztuje mniej wiecej drugie tyle co ESW9 ...

To nie jest przesada.

 

Equinox albo Zu Mobius do HD650, kosztuje wiecej niz same HD650.

 

Oczywiscie mozna szukac samemu i zrobic sobie kabelek DIY w nadzieji ze za ktoryms razem uzyska sie taki sam efekt jak na Mobiusie albo tym z ALO.

Ale nikt ni daje gwarancji czy bedzie to za pierwszym czy za 924389 razem.

 

Kupujac z ALO po prostu placisz tyle co za drugie ESW9 za kabelek wart pewnie kilkanascie dolcow, ale masz gwarancje - ze da poprawe.

 

Sluchalem ESW9 z DIYowym i z jednym z ALO.

 

Pozostaje pytanie czy nie lepiej kupic ESW10 i zrekablowac je np. jakims Cardassem albo Black Dragonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESW10 z Black Dragonem? hmmm.. Byłoby zero przenośności, ale jak pisałeś, że one są z odchudzonym basem, to Black Dragon by je nieźle dopalił :)

Ja mam Enyo z null-audio do UE. Spodziewałem się większej poprawy ( nie jest to tak jak z rekablingiem CAL! ), ale teraz nie mam wątpliwości, że to najlepsze przenosne słuchawki jakie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przesada.

 

Equinox albo Zu Mobius do HD650, kosztuje wiecej niz same HD650.

 

Oczywiscie mozna szukac samemu i zrobic sobie kabelek DIY w nadzieji ze za ktoryms razem uzyska sie taki sam efekt jak na Mobiusie albo tym z ALO.

Ale nikt ni daje gwarancji czy bedzie to za pierwszym czy za 924389 razem.

 

Kupujac z ALO po prostu placisz tyle co za drugie ESW9 za kabelek wart pewnie kilkanascie dolcow, ale masz gwarancje - ze da poprawe.

 

Ze da poprawe? Nie bardzo. Bedzie inaczej co wcale nie znaczy ze lepiej. Wystarczy sie popatrzec na grupe ludzi ktorzy jednak wola ESW9 od ESW10. Jak ktos lubi wywalic pieniadze w bloto to nie widze problemu ale ja bym bez odsluchu nie zainwestowal w te kable

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze da poprawe? Nie bardzo. Bedzie inaczej co wcale nie znaczy ze lepiej. Wystarczy sie popatrzec na grupe ludzi ktorzy jednak wola ESW9 od ESW10. Jak ktos lubi wywalic pieniadze w bloto to nie widze problemu ale ja bym bez odsluchu nie zainwestowal w te kable

 

Slyszales w ogole ESW9 z tym kablem Dawindyk ? :) Moze najpierw posluchaj a potem wyrokuj ?

Jestem jedna z tych osob, ktore zdecydowanie wola ESW9 od ESW10.

 

Ja bez odsluchu tez bym nie kupil, dlatego w 99% mozesz umowic sie ze sprzedawca na zwrot takiego kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności