Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko, ma ktoś pomysł - lepszy niż mój - na wystawny zegarek raczej z czarną tarczą, spory, oczywiście na bransolecie do ~400zł?

Upatrzony jest Casio EF-547D (tak, tak, Casio ; ))

c_big4581837.jpg

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień mam:

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR51uDRixpt0cKoy-9WQ9vUBrpgrT1OMwvrcHz_FVvyFMhtvYAxzQ&t=1

 

ale dzisiaj kupiłem sobie takiego chińczyka podobnego do zegarków u-boat na próbę (ma 50mm szerokości):

http://cdn2.iofferphoto.com/img/item/190/757/474/parnis-xl-russian-diver-watch-50mm-pvd-blue-markings-fd228.jpg

 

Tyle że z srebrną kopertą. Jeszcze myślę założyć mu pasek nato.

 

(Szkoda że nie można obrazków od razu na forum wrzucić:/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry ten chinol, jaki rozmiar?

 

To automat i do tego mój pierwszy więc się przyzwyczajam do nakręcania. Używam go raczej jako zegarka dla bajeru a nie takiego na co dzień;) Kupiłem go za 125zł a na allegro normalnie one stoją po 3 stówki więc była okazja. Jak co znam gościa który ma na sprzedaż takiego srebrnego z czerwoną tarczą za 150zł (może do negocjacji). No ale tak ogólnie to sobie chwale chodzi równo i ma fajny wygląd. Rozmiar ma 5cm średnicy + ta koronka więc jest dość spory ale przez to zwraca uwagę. Kupuję do niego jeszcze jeden pasek bo dziewczynie tak się spodobał, że go nosi przez ostatnie 2 dni ale ma za długi ten pasek co był razem z nim;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timexy INDIGLO odradzam, mam to po chyba 2-3 latach pokrycie ala aluminum szczotkowane poschodziło na krawedziach.

 

Dzis bym szukał czegoś lekkiego skórzany pasek i klamra (nie tradycyjna rozpinana całowicie), o czytelny prosty i podswietlany mi to akurat bardzo pasuje ale chyba tylko timexy i ze 2 modele casio.

 

Tradycyjna tarcza jako zegarek, elektroniczna jako datownik etc no i by nie zabijał ceną jak marek zaczynających sie od 500zł bo to tylko zegarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MathU, Streli starej na allegro nie uświadczysz, a nie mam czasu latać po zegarmistrzach. Allegro daje dolna granicę 1200PLN. Możliwe, że zapomniałem dodać, że chodzi mi o jakiś starszy zegarek, z nowych Ruskich to Tylko Vostok Europe Anchar z TRYTEM anchar-5104170-L-600-769-w.jpg

 

...................ale to może jak zbije kokosy na handlu kurzymi łapkami, czy coś ;)

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności