Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A tek na poważnie to K700i ma najlepszą i najinteligentniej zrobiona klawiature ze wszystkich telefonów jakie miałem w ręce. Nawet na tak małej powierzchni zmieścilu ultra-wygodną klawiature. Jednym jej minusem jest głosne klikanie. W K550i pisanie na klawie jest dosłownie bezgłośne.

 

 

Moim zdaniem w K700i * i 7 są trochę za bardzo w rogu, trochę mi to przeszkadza. Najwygodniejsza klawa jest w motce V8 ale ten telefon to istna kobyła. Złożona jest sporo dłuższa od K700i a po rozłożeniu jej łączna długość oscyluje gdzieś w okolicy 18-20cm. Najlepsze jednak w nim jest że dopóki nie wyjąłem K700i z kieszeni żeby porównać to V8 wydawała mi się diablo mała i poręczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli acz skutecznie zaczyna mnie irytować trzeszcząca w niektórych miejscach obudowa 6120C.. Chyba niczego bardziej nie znosze w obudowie jak trzeszczenia ;[

 

Nie przejmuj się takimi bzdurkami i poprostu używaj telefonu. Enjoy ;]

 

Pozatym niedawno bawiłem się 6125 i musze powiedzić, ze gorzej wykonanego telefonu w ręce dawno nie miałem. Każda czesć skrzypiała i do tego słabiutki plasticzek.

 

Chociaż jak tak bawie sie W550i to troche mnie wkurza głośniczek w K550i :/ Ehh pozostaje tylko czekać na telefon idealny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zadań specjalnych (rower) za niedługo kupuję starą, wysłużoną Nokię 5210. Kolega kiedyś miał i byłem zachwycony.

Hehe, solidny sprzęt... Ale diabelnie paskudny ;)

 

 

Po raz kolejny bawiłem się w sklepie K550. Wrażenia nadal umiarkowane, podsumowując: Przyzwoicie zrobiony. Wyświetlacz prehistoryczny, ale sam telefonik kompaktowy. Głośniczek lipny, jak w większości SE ;P Klawiaturka i sterownik jednak do dupy, niewygodne, nie przekonałem się do nich. Powinni robić normalne klawisze a nie jakieś takie niewiadomoco :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni robić normalne klawisze a nie jakieś takie niewiadomoco :/

 

W K810i nie są aż tak normalne ale są imho jednymi z wygodniejszych. Znalazłem spory mankament w sofcie tych motoroli. Możliwości personalizacji skrótów jest strasznie mało, tylko 4 kierunki, menu "options" jest na stałe ustawione i imho zawiera mnóstwo niepotrzebnych opcji, a żeby uruchomić bluetooth trzeba wykonać przynajmniej 5-6 kliknięć, podobnie żeby go wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K550i ma bardzo dobrą klawe. Glośniczek lipny, pomaga EQ. Wyswietlacz imho przyzwoity. Wykonanie dobre nie licząc tylnej klapki na baterie. B. dobry aparat i b. mocny LED. Pozatym mocny procesor i super przycisk play/pause z boku (szkoda, ze K850i i K770i tego nie ma <_<), no i jest ladny. No... i jakośc dźwięku na słuchawkach mmm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K550i były dobry gdyby miał normalny wyświetlacz z wygodnymi klawiszami i nie miał tego nudnego menu SE. Generalnie mam odczucia jak @Publius. Dla mnie to taki zwykły telefonik za złotówkę z Ery, tak samo jak K750i i większość SE :) Jako telefon z aparatem i backupem dla odtwarzacza będzie ok.. i nic więcej, imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste menu SE jest za proste.. mnie zaczeło denerwować. Ale ja lubie mieć dużo opcji, więc może dlatego ^_^

 

a obudowa w nokiach i tak trzeszczy (vide 6120 maby)

Nie każda. Po pierwsze zależy 'jak trafimy', a po drugie 'zależy jaka seria', N trzeszczy, E podobno nie. A w SE trzeszczy 90% modeli, mniej lub bardziej :P Ale to tak nawiasem, bo zaraz stwierdzicie że bredze - ja poprostu opisuje co widzę bo obcowaniu z kilkoma Nokiami i SE.

 

Co do 6120c faktycznie wykonanie najlepsze nie jest (najgorsze w sumie też nie), ale rekompensuje to środek.. A jeżeli chcemy mieć obydwa kryteria spełnione to dokładamy do E51 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6120c po prawie 4 miesiącach nie skrzypi, nie trzeszczy - nic. Natomiast dwutygodniowy SE P1i trzeszczy przeokrutnie, z każdej strony :lol: jakkolwiek się go lekko mocniej ściśnie, w każdym miejscu, pionowo, poziomo, na ukos, na grubość - skrzypi, trzeszczy, tragedia :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności