Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem, ze te HPM-70 faktycznie słabe są, dużo basu, zmulone ja nie wiem co, mało góry i środka. Ogólnie dźwiękowo do kitu jak dla mnie, ale moi koledzy się nimi baaardzo jarają bo przecież bas jak to mój znajomy powiedział 'myślełem że mi łeb rozje***ie'.

 

potwierdzam, basu sporo, a niektórzy i tak podbijają w EQ ;) środek jeszcze jako-tako.. ale góra.. :huh:

 

CC nie warto (przerabialiśmy to niedawno), a folie oczywiście warto.. też muszę kupić bo ta serwisowa jest marnej jakości ;)

 

ale w sumie crystal case to przydatne zwierzę, tylko się zastanawiam czy warto, może lepiej rubber-case'a..?? bo o ile taki gumowany może chroni trochę od upadku, o tyle taki zwykły - czy aby wogóle trochę??

 

Szczerze mówiąc to zamiast tych 3,2mpx wolałbym lepszy jakościowo aparat. Same pixele nic nie dają.. bo 90% i tak nie da tych zdjęć do druku. Ale w tej dziedzinie jest zupełnie tak samo jak w 'małpkowych' aparatach - walka na ilość pixeli.

 

Chociaż aparat i tak jest niezły, jeżeli ktoś korzysta to napewno mu się przyda :)

 

aparat, faktycznie, niezły..

nie zastąpi ofkos cyfrówki, ale na zdjęcia do użytku własnego (fotki do allegro/jakieś zdjęcia w plenerze/szybka fota "w akcji".. ;) ) styknie imo :)

nie wierzysz, to podeślę ci kiedyś kilka jak uda mi się jakieś ciekawe porobić..

btw. na plus imo jest opcja BestPic - robi 9 zdjęć w serii (w przeciągu może sekundy-dwóch) a potem wybierasz które z nich chcesz zapisać..

poza tym nie ma co wybrzydzać i marudzić - w końcu to tylko telefon :)

 

ps. folię na wyświetlaca lepiej taką na klej (np. taką) czy taką na wodę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maba a twoja 6120 jest swietnie wykonana. Trzeszczenie obudowy i srednie spasowanie po kilku tygodniach uzytkowania...:/

A E50 ma tendencje do lekkiego mulenia.

Mam swoją ponad 3 miesiące i nie zauważyłem żadnych znaków prowadzących do trzeszczenia obudowy. Jest solidna i czuć że obudowa jest sztywna, po ściśnięciu nie czuć żeby coś się zaczynało wyginać.

 

taki OT: co sadzicie o SE w580i?

Zwykły SE z niezłym wyświetlaczem, dokładnie ;) Bardzo mi się spodobał jak pierwszy raz go oglądałem w internecie jako nowość, niestety w rzeczywistości wykonany jest najzwyczajniej i raczej wzbudził we mnie mieszane uczucia :/

 

Widzial ktos Nokie N99? wiem ze ma 2 wejscia na karty SIM :P (w Chinach tata widzial) :P

Tak, mam taką. Fajny telefon, niezły aparat 12mpix ale nagrywa filmy w 1280x960 tylko 25kl, wiec jest do kitu, powinno być 30. A i ma tylko 16gb pamięci wbudowanej - żenada, ale fajne słuchawki zatyczki są, myślałem że mi łeb rozjebie!

 

:lol:

 

 

LOL: Nokia N99

:lol::lol:

Potrafi ktoś przetłumaczyć? ;)

 

 

 

EDIT:

ROTFL - Nokia E90 (komunikator pełną klawiaturą!) jest praktycznie nawet mniejsza od N93

E90: 132 x 57 x 20 - objętość (wg. wymiarów, nie rzeczywista!) to ok 150 000mm^3

N93: 118,2 x 55,5 x 28,2 - objętość liczona z tych wymiarów to ok. 180 000mm^3

LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w sumie crystal case to przydatne zwierzę, tylko się zastanawiam czy warto, może lepiej rubber-case'a..?? bo o ile taki gumowany może chroni trochę od upadku, o tyle taki zwykły - czy aby wogóle trochę??

Telefon staje się większy, brzydszy a do tego mamy sporo gorszy dostęp do klawiatury.. Pozatym to tylko telefon i tylko SE, więc folia wystarczy, imo :D

 

nie wierzysz, to podeślę ci kiedyś kilka jak uda mi się jakieś ciekawe porobić..

Wiem jakie zdjęcia robi K800i, do codziennego użytku są wystarczające. Ja w D750i robiłem na najmniejszej rozdzielczości i wychodziły bardzo ok.

 

No to co, kupujemy N99? Jest już na allegro? x]]]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chinczycy robia swietne podrobki wszystkiego :D (mam ROLEXA za 20zł :P) no ale czego nie podrabiaja w dzisiejszych czasach :/

 

W580i trzymalem w lapkach i mnie przypadl do gustu, wygladal dosyc solidnie i ciekawie, jak cos sie stanie zawsze mam 2 lata gwarancji :D w roznych opiniach czytalem ze fajnie gra, prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem ze fajnie gra, prawda to?

Zapewne jak każdy Walkman (możliwe że troszkę lepiej od starszych), czyli bardzo dobrze jak na telefon. Wciąż jednak odtwarzacz w telefonie nie dorównuje urządzeniom tylko do tego przeznaczonych.

 

Przykładowy Clip zapewne zagra lepiej niż jakikolwiek telefon na rynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem ze telefon nie zagra dobrze jak normalna mp3, dlatego mam Cowona D2 :P telefon bedzie mi sluzyl w dni kiedy nie oplaca mi sie targac D2, czyli w np. w busie, ew na lekcji :P

 

W telefonie potrzebuje 2mega aparat, blutu, dobry wyswietlacz, slot na karty, gral lepiej niz przecietnie i zeby wygladal fajnie. W580i spelnia te kryteria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol to nawet w Empiku już nie można być pewnym zakupu... chociaż przez pierwsze 2 sekundy nie wiedziałem o co Ci chodzi :)

 

Podejrzewam że jak kupujesz to dostaniesz prawdziwą N95a nie kopię z wystawy, chyba aż tak w ****a empik sobie nie poleci :P

 

W580i trzymalem w lapkach i mnie przypadl do gustu, wygladal dosyc solidnie i ciekawie, jak cos sie stanie zawsze mam 2 lata gwarancji :D w roznych opiniach czytalem ze fajnie gra, prawda to?

 

Gwarancję masz, ale np. wyrobienia się slidera po 3 miesiącach gwarancja nie obejmuje :)

 

W telefonie potrzebuje 2mega aparat, blutu, dobry wyswietlacz, slot na karty, gral lepiej niz przecietnie i zeby wygladal fajnie. W580i spelnia te kryteria :)

 

A do czego ci ten 2mega aparat? Bo ten w W580i jako że nie ma AF to nic rewelacyjnego nie uchwyci (chociaż i tak jest lepszy niż 2mpx moduł montowany w nokiach, np. 6300).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dla kogo jest wyrobiony slider. Dla jednych może to być lekko niestabilnie działający machanizm, a dla niektórych diw różne częsci telefonu połączone jakimiś kabelkami :P Tak więc tego pierwszego by raczej nie przyjeli, ale drugi przypadek teoretycznie muszą przyjąc bo to wkońcu wada konstrukcyjna (którą gwarancja musi obejmywać - patrz instrukcja i warunki gwarancji).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale drugi przypadek teoretycznie muszą przyjąc bo to wkońcu wada konstrukcyjna (którą gwarancja musi obejmywać - patrz instrukcja i warunki gwarancji).

Z Twojego opisu wynika, że to mechaniczne uszkodzenie. Do tego jeżeli spowodowane przez Ciebie to nie masz szans na gwarancję..

 

Generalnie slider jak i klapka to niewygodne i wadliwe mechanizmy.. ja preferuję standard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego opisu wynika, że to mechaniczne uszkodzenie. Do tego jeżeli spowodowane przez Ciebie to nie masz szans na gwarancję..

 

Nie zabardzo rozumiem. W instrukcji jest napisane, że gwarancja obejmuje uszkodzenia powstałe w wyniku normalnego użytkowania a jesli slider się uszkodził od takiego właśnie przeciętnego używania (czyt. poporstu wyrobił się) to wg. gwarancji musi on zostać przyjęty. Tyle przynajmniej w teorii, a jak wiadomo czesto ona odbiega od praktyki.

 

Generalnie slider jak i klapka to niewygodne i wadliwe mechanizmy.. ja preferuję standard

 

Ja też. Proste rozwiązania są najlpsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Oddasz na gwarancję, po czym serwisant stwierdzi iż to uszkodzenie mechaniczne z Twojej winy i nic nie zrobisz.. Każa wymówka jest dobra by nie tracić czasu i pieniędzy na zrealizowanie gwarancji :)

Smutna prawda :) O ile klapki jeszcze jako-tako mnie przekonują (doby zawias to nie problem zrobić) o tyle do sliderów jakoś wciąż nie mogę nabrać przekonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancję masz, ale np. wyrobienia się slidera po 3 miesiącach gwarancja nie obejmuje :)

Nie wiem jak jest z gwara SE, ale NOKIA np. slider w N95 wymienia na ten nowszy, bardziej dopracowany bez problemu (zalezy tez od serwisu czy beda sie wykrecac, ale trzeba mocno trzymac sie swego i nie ustepowac). Fakt, ze czasami trzeba czekac na telefon miesiacami... porazka.

 

 

 

Dzisiaj przyszla do mnie N93i.

W pelni obiektywnie, polegajac na swoim dotychczasowym doswiadczeniu pisze: jakosc wykonania jest bardzo dobra, telefon sprawia wrazenie solidnego, nic nie skrzypi i nie trzeszczy. Ma cienki glosnik zewnetrzny. Klawiatura zdecydowanie wygodnijesza od tej z V3.

Jest spora, to prawda. Na razie tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon sprawia wrazenie solidnego, nic nie skrzypi i nie trzeszczy.

Zobaczymy za kilka tygodni/miesięcy (zależy od użytkowania) jak wszystko się poluzuje i będzie latać w każdą stronę.

 

Pozatym w porównaniu do 6120C nie ma ona nic nadzwyczajnego poza większym wyświetlaczem, wi-fi i lepszym aparatem..

 

@Caleb; n93 vs n93i.

http://www.mobile-review.com/review/image/.../live/live1.jpg

http://www.mobile-review.com/review/image/.../live/live4.jpg

 

Dla mnie to jest wrednie ogromne x_X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności