Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiecie chyba, że nikt na świecie nie dzieli się muzyką przez BT...

 

pewne specyficzne grupy spoleczne, najczesciej sluchajace pojedynczych utworow aka aktualnych hitow ;)

 

pozostali nosza sobie muzyke na pendrive'ach ;)

 

a tak na powaznie - sa osoby dla ktorych BT jest koniecznoscia, cala reszta uwaza ze nie ma to wiekszego znaczenia... i tyle - jedni nie przekonaja drugich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gah, bawiłem się niedawno półtorej godziny HTC Magic'iem i .... tandeta. Nie zamieniłbym G1 na to. No fakt, Magic wygląda o niebo lepiej, ale ja na szczęście nie przywiązuję tak dużej wagi do wyglądu. Poza tym ekran jest bardziej responsywny (istnieje takie słowo po polsku? :s) w rogach ekranu niż G1, a może to kwestia jakiegoś dopracowania sposobu wybierania, bo w zasadzie w g1 ikony tuż przy ścianach ekranu też da się wybrać, tylko trzeba odpowiednio dotknąć, w Magicu wszystko wchodzi gładko. Z takich ciekawostek to Magic sprzedawany w Polsce przez Orange ma więcej RAMu (288MB) niż te wypuszczone na wyspy (1xx, nie pamiętam dokładnej liczby), także jest mały sukces! :D

 

Jednak dopóki na G1 będą wychodziły ROMy z kolejnych wypuszczanych telefonów na Androidzie, tak długo obstaję przy G1 ^_^

 

edit: będę dziś wieczorkiem kręcił filmik z G1 w akcji, także powiedzcie mi może co by was interesowało szczególnie. Akurat musiałem wczoraj wieczorem flashować rom na czysto z mojej głupoty, także dziś jest prawie że w stanie fabrycznym. Potem oczywiście mogę nakręcić drugi filmik jak już będzie zapchany programami itp. Także z konkretnymi prośbami/koncepcjami walić tu/na gadu/na pm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, fakt gdyby nokia/se nie miałoby BT to była by porażka. Poprzez bt zarzadzalem kontaktami, sms'ami itd. W iP tą funkcje o wiele lepiej spełnia wifi, a na dodatek jest znacznie szybsze. BT powoli będzie wykorzystywane tylko do połączeń audio (słuchawka BT, radio w aucie). Ale dobra, wystarczy już o BT ;)

Zna ktoś może jakiś blog, forum, na którym opisane jest JB na 3.0 pod windę? Na my apple nawet nie wchodzę bo tam ****iarze spamuja jak mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ flash608, że nie każdy ma Wi-Fi a Bluetooth prawie wszyscy. Nigdy nie przesłałem piosenki czy filmiku, ale zabawa w wysyłanie durnych notatek ze znajomymi jest przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, toteż pisaliśmy, sam chyba też pisałem, że zależy od grupy, wieku... fakt, na zajęciach się pare razy grało przez BT w jakieś wyścigi, bądź minigolfa, do czasu gdy nabyłem psp :P Szkoda tylko, że nikt na uczelni nie miał psp :( Ale dobra, niech Wam będzie: BT do komunikacji pomiędzy fonami, wifi do "większych rzeczy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tedy można zaznaczyć albo całe akapity tekstu na stronie www, albo - po zaznaczeniu jednego akapitu - można zaznaczać tekst z dokładnością co do jednej litery. Tak rozbudowanego kopiuj-wklej nie ma nawet G1 (Symbian podobnie jak G1 pozwala na zaznaczanie tekstu jedynie w polach edytowalnych)

Kłamstwo, zapędziłeś się trochę brachu ;) W G1 możesz zaznaczyć dowolny tekst ze strony internetowej, jak również z dokładnością co do jednej litery za pomocą trackballa. Jak chcesz mogę Ci to spróbować skamerować ;)

 

szybkiedit: ktoś niedawno gdzieś na forum zapodawał filmik do nvidii i tej gry z 'augmented reality'.. proszę -> http://layar.eu/ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Dzięki za informacje. Ciekawe, czy będą chcieli w tym samym czasie Donuta wypuścić.

 

btw, co Ci się w Magic'u nie podobało? Czulszy ekran to raczej in plus jest, choć z tym dociskiem w G1 bywa różnie - z czasem jest lepiej, przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> btw, co Ci się w Magic'u nie podobało?

 

Największym zarzutem jest fakt, że to nie jest godny następca G1. Na plus: wygląd i więcej RAMu? No bo nic więcej inkluziw nie ma, polski słownik do klawiatury ekranowej mam już w G1 zgrany z romu... Nieważne - o gustach się nie dyskutuje, imo to kupa. A może nie zdążyłem się jeszcze przekonać do klawiatury ekranowej.

 

BTW progres nad recką widać i to bardzo. Jest już część napisana, poza tym mam już wszelkie zdjęcia i screeny. Taka próbka mała (20), bo łącznie screenów i zdjęć jest.. raptem 98 ;)

01.jpg

07.jpg

12.jpg

15.jpg

17.jpg

25.jpg

29.jpg

31.jpg

35.jpg

38.jpg

41.jpg

SL273868.JPG

SL273871.JPG

SL273882.JPG

SL273894.JPG

SL273896.JPG

SL273900.JPG

SL273917.JPG

SL273919.JPG

SL273926.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jak będzie wyglądał i działał flash na G1... jakoś sobie tego nie wyobrażam ponad klikanie przycisku "play" na jakimś youtube czy dowolnej innej stronie... o ile takie filmiki będą się w ogóle chciały odtwarzać (już to widzę jak dajmy na to 300MB odcinek mythbusters z megavideo odtwarza się na G1) :)

 

bo w dajmy na to gry flash na G1 najnormalniej w świecie nie wierzę... :)

 

a argument "żeby było widać menu niektórych stron" jest ważny tak długo, jak długo ktoś będzie chciał robić cokolwiek we flashu (patrz: javascript i html5), poza tym te co efektowniejsze strony we flaszu do dziś klatkują na moim laptpie, więc miłego oglądania pokazu slajdów na G1 ;)

 

[edit] ale skompresować screeny interface'u do JPEG... było przynajmniej wyższą jakość ustawić albo użyć lepszego enkodera (np. tego z XnView - swoją drogą bardzo łatwo można tam zrobić batch encode o ile masz jeszcze oryginalne pliki PNG)

 

[edit2] przeskalowałeś screeny interface'u!? przecież to jest jeszcze bardziej bez sensu niż ich kompresja do JPEG :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>[edit] ale skompresować screeny interface'u do JPEG... no daj spokój ;]

 

Tylko i wyłącznie dlatego, że jak zmniejszałem rozdzielczość w GIMPie pracując na PNG, rozmiar wyjściowy był większy od początkowego -_-..

 

edit: gdzieś chyba mam, nawet jeśli nie, to zrobić te ~40 screenów to raptem 30 minut zabawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Flasha 10 mobile

 

Shantanu Naraye, CEO firmy Adobe, podczas omawiania zarobków z inwestorami, poinformował oficjalnie, że w październiku tego roku, Adobe Flash 10 będzie dostępny dla mobilnych przeglądarek najpopularniejszych mobilnych systemów:

 

* Android

* Nokia

* Windows Mobile

* webOS

 

Jak widać na listy, iPhone niestety nie trafił do "bandy" - dlaczego? Historia jest długa i zwiła. W skrócie można to podsumować następująco: Steve Jobs nie lubi Adobe, Adobe nie lubi Apple - koniec.

 

"We are bringing Flash Player 10 to smartphone class devices to enable the latest web browsing experience. Multiple partners have already received early version of this release and we expect to release a beta version for developers at our Max conference in October. Google's Android, Nokia's Symbian OS, Windows Mobile and the new Palm Web OS will be the first devices to support web browsing with the new Flash player…" - powiedział Shantanu Naraye, CEO firmy Adobe.

 

Adobe Flash 10 będzie działać dobrze i wydajnie dzięki optymalizacji dla mobilnych procesorów i sprzętowemu wsparciu dla układów graficznych - oznacza to, że Flash 10 najprawdopodobniej będzie wykorzystywać GPU zamiast procesora podczas renderowania animacji, dzięki czemu strony powinny działać bardzo płynnie.

 

Apple jak zwykle przez swoja polityke zostanie w tyle, a wyznawcy swiecacego, nadgryzonego jablka uparcie beda wszedzie twierdzic, ze flash jest niepotrzebny tak samo jak bluetooth (co zreszta widac na przykladzie milosciwie nam panujacego administratora;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide spać, joł. Nie bijcie się :P

 

edit: cholera zapomniałem, że to nie najdłuższy. To żeby nie było -

 

Dzięki KHRoN, że uwzględniłeś sprostowanie w swoim tekście o 3.0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do tematu przewodniego wątku ;]

 

po uaktualnieniu do firmware'u 3.0 iPhone naprawdę zmienił charakterystykę brzmienia... na lepszą

 

wreszcie spokojnie można słuchać jazzu :) nie wiem na ile jest to robota ekipy z Rio, ale iPhone zaczyna przypominać brzmieniem Karmę (szeroki, pełny dźwięk, środek się nie chowa) - scena jest szersza, lepiej czuć przestrzeń, dźwięk jest teraz bardziej - ujmijmy to - "tłusty", gitary mają wreszcie kopa (ale nie tylko gitary, bo i wokal się wybił) i nie wali już tak wysokimi tonami jak dotychczas (czasem włączałem "treble reducer", teraz nie ma takiej potrzeby)

 

ogólnie rzecz ujmując dźwięk jest teraz szerszy i lepiej zbalansowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności