Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pisaniu nie, ale mial zwieche jak gadalem i chcialem "odlozyc sluchawke" . Na ekranie komunikat ze polaczenie zakonczone i tak chwile na nic nie reagowal.Po chwili jakby sie sam zresetowal i bylo ok. Takie cos mialem bodajze 2 razy . Mozliwe , ze duzo gowien mialem w tle , wchodzac do menu koleczkiem zaznaczone co jest aktywne , wystarczy wejsc i wyjsc i po klopocie :D Bardzo fajna sprawa i ogolnie spoko.

Wazna sprawa, to jaka masz grabe , bo jak jestes dzieckiem "god bles ameryka" co je 3 posilki dziennie w macu , mozesz sie meczyc z pisaniem sms ;) Starsze modele mialy klawisze jak w klawiaturze , wystajace bardziej.

Mozesz obczaic cos z Blackberry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem iść już spać, to jeszcze tylko krótkie sprostowanie walnę - nie ma telefonów z dwoma procesorami ;). Są procesory dwurdzeniowe, tzw. dual core. Ale akurat 6120c ma zwykły ARM11 369MHz. Dobranoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
E71 jest w calosci ;) Wysuwana jest jest nowsza E75 ;)

 

Ja nie narzekam , nie uzywam tego symbiana jakos specjalnie - spr pare programow , odblokowalem sobie symbiana i tyle.Uzywam gg mobile , programu , ze mam pilota - dobre jajca na sklepach sa jak ktos ma tv do kamer :D I tyle. Uzywam tylko 3 rzeczy - gg , dzwonie,pisze sms . Nie gram w gry , nie slucham na tym muzyki itp . Mam go , bo mi sie podoba , przypasowal mi i przyzwyczailem sie do tej klawiatury.

 

 

 

Edit:

 

No szybkie to jest , ale szybszy fon na symbianie to 6120 classic - 2 procki , jeden odp za fon , drugi za symbiana. Ten telefon dziala tak szybko , jakbys mial 3310 z najzwyklejszym menu , a nie symbiana;)

 

 

 

a jaką masz wersję softu?? najnowszą??

ja widziałem jak to chodzi na starszych i na ostatnim wypuście kurde nie pamietam numeru niestety żeby ci powiedzieć ale w prędkości działania jest naprawdę przepaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze czytalem o chipsecie , nie chce mi sie szukac. Czytalem na jakiejs stronie , ze wlasnie 6120 jest taka szybka , bo ma cos podwojnego - procka , dwa chipsety , a ** wie . Autor testu o tym wspomnial i o tej szybkosci , a tel przeszedlem w zasadzie bokiem przez rynek , glownie ze wzgledu na badziewny wyglad ktory nie pasowal wiekszosci . Ja to przeczytalem , kupilem i grunt ,ze tel smigal i byla przyslowiowa dzida :D

 

Napisz mi numer softu :

Ja po wpisaniu 4x0 mam :

 

100.07.76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

coś podwójnego to może być też procesor + osobny chip od grafiki czyli akcelerator :D ale nie wiem czy ten tel to ma

 

 

google powiedziały mi że soft o którym mówię to:

v210.21.006

 

 

łatwo można sprawdzić wchodząc na stronę nokii tylko trzeba mieć kod spod baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz symbian potrafił się zaciąć nawet na pisaniu sms

 

 

Nie odkad nokia wymyslila S60v3 Fp1 i zaczela dawac do swoich telefonow procesory ARM 11 ;] Na chwile obecna S60 jest o wiele szybsze i przyjemniejsze w codziennym uzytkowaniu niz WM. Jedyny obszar gdzie WM poki co wygrywa jeszcze z S60v3 to przegladanie internetu. Glownie za sprawa dotykowych ekranow (prosciej jest przejechac paluchem zeby przewinac strone niz klikac i klikac w klawisze). Ale i na to jest rozwiazanie - Samsungi z S60 z ich trackballami i "myszkami" optycznymi. Tylko, ze one z kolei kuleja w innych dziedzinach w ktorych Nokie przoduja ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Nie odkad nokia wymyslila S60v3 Fp1 i zaczela dawac do swoich telefonow procesory ARM 11 ;] Na chwile obecna S60 jest o wiele szybsze i przyjemniejsze w codziennym uzytkowaniu niz WM. Jedyny obszar gdzie WM poki co wygrywa jeszcze z S60v3 to przegladanie internetu. Glownie za sprawa dotykowych ekranow (prosciej jest przejechac paluchem zeby przewinac strone niz klikac i klikac w klawisze). Ale i na to jest rozwiazanie - Samsungi z S60 z ich trackballami i "myszkami" optycznymi. Tylko, ze one z kolei kuleja w innych dziedzinach w ktorych Nokie przoduja ;p

 

 

mi sie jakos nie zawiesza... :P

a do pełni szczęścia w przeglądaniu neta brakuje mi z 3 cali ekranu (niekoniecznie dotykowego) i rozdzielczości vga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że do klawy się przyzwyczaję... a jak stronki www? opera? i jak ogólnie używanie codzienne?

 

ja wybrałem iP 3G :]

 

nokia sux ;)

 

 

iphona nie lubię:) a raczej całe marki. Poza tym dotykowy jest tylko... Ja po prostu szukam telefonu, który jest trochę bardziej zaawansowany. Z którym będę mógł nie wiem walnąć się na łóżko, podłączyć do routera- obejrzeć stronki, gadu, gadu. A takto zwykły telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opere mam i testowalem tylko w domu na wlanie. Strony sa robione pod komorke wiec wiesz , cudow nie ma .

Do takich celow lepszy jest ajfon , jak pisza wyzej ;p Zainstalujesz sobie Parlingo ktory obsluguje gg i na ekranie dotykowym bedziesz szybciej smigal niz na tej qwerty ..... takie sa fakty ;) Ajfon ma fajny slownik , ktory poprawi Twoje zle dotyki . Tutaj czesciej mi sie trafiaja bledy -literowki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie , bardziej wygodniejsze - ale to dla kogo kto ma fona na firme i nie martwi sie kasa za telefonie albo przebywa w miejscach , gdzie sa darmowe sieci ;) Mi to tam kolo tylka lata wiec ....... ale jezeli chodzi o przegladanie www , to ajfon nie ma sobie rownych. Dwoma palcami powiekszasz strone albo pomniejszasz, klik i wchodzisz , wszystko wyglada jak na normalnym kompie , tylko ciut mniejsze.

Przegldarka Opera na symbiana jest bardzo okrojona - 3 grafiki na krzyz , sam txt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby macie racje... ale bateria szybko siada... w e71 to jest właśnie fajne, że trzyma aż tyle. już nie mówiąc że drogi jest iPhone, nawet na firmowy abonament.

To prawda, bateria jest za słaba jak na ten telefon ale z drugiej strony na cały dzień zawsze starczy nawet jak sluchasz muzy i siedzisz w necie. Ja wyrobilem sobie odruch ze jak wracam do domu to podpinam iP (pomocny byłby dock) i nie jest to dla mnie wielki problem. Natomiast jezeli ktoś naprawdę dużo rozmawia to bez przenosnej baterii (np. Mophie juicy pack) sie nie obejdzie.

 

Co do komfortu pisania to zgadzam sie z Luck1985-słownik eliminuje prawie całkowicie nasze pomyłki, które przy większej wprawie tak często sie nie zdarzaja.

Będzie jeszcze lepiej bo w czerwcu wychodzi soft 3.0 i dodadzą pare fjuczersow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mogę podłączać, ale latanie z dodatkowym zasilaniem jakoś mi nie pasuje. Trzeba mi tel który chociaż 2 dni wytrzyma przy dużym użytkowaniu, z qwerty, wi-fi i w miarę okey podglądem stron www.

Napisałem, że dodatkowe zasilanie w ciągu dnia jest niezbędne jeżeli NA PRAWDĘ DUŻO rozmawiasz, mailujesz itd. Po prostu gdy siedzisz z tym telefonem non stop w ręku (np. jeżeli masz dużą firmę). Ale przy normalnym użytkowaniu na jednym ładowaniu 1,5 dnia to norma. 2 dni może też, ale gdy mało z nim robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cofnij się trochę i zobaczysz- że u mnie nie ma normalnego użytkowania. Normalny telefon mi starcza ledwo 2-3 dni, pisze bardzo dużo smsów- a co za tym idzie wyświetlacz zżera, samo wysyłania, pisanie itp. Mam cały czas w ręku praktycznie telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cofnij się trochę i zobaczysz- że u mnie nie ma normalnego użytkowania. Normalny telefon mi starcza ledwo 2-3 dni, pisze bardzo dużo smsów- a co za tym idzie wyświetlacz zżera, samo wysyłania, pisanie itp. Mam cały czas w ręku praktycznie telefon.

No to iP nie dla Ciebie. Może jakiś blackberry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyt. Bolec dorwal sie do nowej zabawki ^^

G1 bawilem sie ostatnio w Erze, calkiem przyjemny, wroze Androidowi swietlana przyszlosc. Rzeczywiscie denerwowaly mnie troche bledy, o ktorych pisal juz KHRoN - ciagla potrzeba naciskania "Menu" i brak iPhonowej plynnosci. Natomiast, jesli wyjdzie telefon oparty o Androida o poprawionym UI i hardwarze (mocniejszy procesor!) to bedzie to na pewno dobry wybor. Tym bardziej, ze czeka nas nVidia Tegra, a prawdopodobienstwo, ze chipset ten bedzie zastosowany w telefonach wlasnie z Androidem jest naprawde spore. Jak bede kiedys zmienial iPhone'a to wlasnie na taka maszyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoki byk..... Zanim zdążyłem go ustawić żeby nie wysyłał raportów do serwera google, zdążył mi 1.50zł roztrwonić na te swoje wysyłanie. Dobra, jadę do znajomka po router wifi, bo sąsiad odłączył neta wifi chyba, a muszę zrobić update do 1.5 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności