Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a właśnie... za uaktualnienie płaci się extra? w sensie trzeba sobie ściągnąć tych kilkaset MB na własny koszt? ;]

Jeżeli jesteś w erze to nie płacisz nic extra. A jeżeli nie jesteś, no cóż, lepiej poszukaj sieci wifi i pilnuj żeby ci nie zerwało połączenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 500mAh większej pojemności bateria pozwala na dwókrotnie dłuższy czas rozmów, bądź dwukrotnie dłuższy czas czuwania? Widocznie soft`a też musieli dopracować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak to jest w tej chwili z iP 3g z Ery? Można sobie ściągnąć tego locka jakoś?

Tak, podłączasz do kompa, odpalasz iTunes, a iTunes samo Ci ściągnie simlock`a ;) Dostaniesz tylko komunikat o zdjęciu blokady czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37

Wkładasz kartę z innej sieci do iP, na ekranie wyskakuje Ci komunikat, żebyś podłączył do kompa, minutka i nie masz simlocka.

 

edyt: trochę długo mi się pisało ;p

 

edit2: o takie powiadomienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładasz kartę z innej sieci do iP, na ekranie wyskakuje Ci komunikat, żebyś podłączył do kompa, minutka i nie masz simlocka.

 

edyt: trochę długo mi się pisało ;p

 

edit2: o takie powiadomienie.

 

Untuś, nie prawda ;) Miałem simlock`a... pewnego razu mi po prostu wyskoczył ten komunikat podczas synchronizacji, potem dopiero wyczytałem na forum, że samoczynnie "ściągnął" mi się lock. Pare dni dni później dorwałem kartę od innego operatora, wsadziłęm do iP... śmiga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym chciał "nieangażujący" telefon, to bym kupił Nokię 3410 i wszystkie kontakty trzymał na karcie SIM (żeby ich nie stracić w przypadku - mało realnej ale jednak - awarii) :)

 

ale jak już "błyska i mruga" to niech przynajmniej da się go po ludzku obsługiwać...

A ja oczekuje od telefonu żeby był możliwie prosty (klasyczny = przyciski :P ) w obsłudze a zarazem dawał mi w miarę szeroką paletę możliwości (wi-fi, gps, hsdpa...) oraz pewną niezależność co do wyboru np. aplikacji do nawigacji, przeglądarki, kalkulatora... :)

 

No ale wiadomo, co komu się podoba :)

 

Swego czasu to mi nawet Omnia odpowiadała :lol: Nie no, jak ja się cieszę, że już nie muszę użerać się z WM ;) Omnie dałem tacie - nie miał do tej pory telefonu, którym można by się było pobawić (6310i -> 6280) także póki co jest zachwycony, ileż to w nim tajemnic jest do odkrycia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item631367696_era_g1_pol..._gwarancja.html

 

Może i ten polski jezyk nie jest aż taki tragiczny jak go nasi objeżdżają, ale to tylko kawalątek menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum androida jakieś tam błędy już mu wytykali. A druga sprawa jest taka że jak używasz telefonu już jakiś czas po angielsku a potem dają ci polskie menu w którym niektóre rzeczy nie są tłumaczone dosłownie to bywa że ciężko się połapać o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności