Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

Gorszy, bez AF.

 

EDIT: Widzieliście zapowiedzi nokii z targów CTIA? 4 low-endowe modele, wśród nich na uwagę zasługuje jedynie nokia 5000. Cienki (11mm) i kosztujący 90eur (u nas pewnie mniej niż 400pln) będzie miał 2" QVGA ^^. Minusem są trochę zbyt "młodzieżowe" kolory, w podobnym stylu jak muzyczne, tyle że tym razem postawili na trochę inna paletę: zielony, niebieski, fioletowy. LINK

 

Może SE też się zorientuje że QVGA w low-endzie staje się coraz popularniejsze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no ta 5000 nawet ładna - dziwi tylko 65K - chyba jedyne QVGA i to 2" z 65K... chociaż w sumie i tak nie powinno być poziomic na obrazie (chociaż na K700i czasem się zdażały).

 

W sumie rzeczywiście trochę dziwne, bo do tej pory nokia montowała albo 16M (np. 6300) albo 262k (np. 5300). To by znaczyło że ten 65k to jakiś nowy ekranik którego nie było do tej pory. Biorąc pod uwagę że to low-end to pewnie nie można oczekiwać jakiś super wyników ale już samo QVGA należy się pochwała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tata dostał służbowo 6230i i cała obudowa się rusza, chociaż mama mojego kolegi też ma ten model i on twierdzi, ze u niego wszystko jest dobrze dopasowane. oczywiście interfejs do... wyświetlacz też słaby, przy K550i nie ma szans. za to aparat jest bardzo dobry jak na 1.3 MP bez AF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ładnych lat temu 6230i podobał mi się strasznie - wtedy była to klasa 'biznesowa', a więc kosztował krocie, co tym samym czyniło go dla mnie, obiekt niedostępny :D

 

Zgadzam się z kolegą wyżej; 6230i nie można porównać do K550i. Zresztą, jedni lubią SE, a inni Nokie - i dobrze, to byłby koszmar, gdyby każdy chodził tylko z Nokią, albo SE :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ moi drodzy, ja tej Nokii nie porownuje do K550i, tylko chdzi mi o elementarne sprawy jak np. wykonanie, gdzie data wejścia na rynek nie ma znaczenia np. wykonanie - mówicie, że Nokie są dobrze wykonane, ja mam totalnie inne doświadczenie - mój tata miał 6610i, 6021, 6230i i tylko 6021 była dobrze wykonana, pozostałe dwa miały obudowe jak tajwańskie podróbki (to szczególnie sie tyczy 6610i). Koledzy z klasy tez mają Nokie i jakosc wykonania to cienizna - taka N70, 6680 niby z wysokiej pólki telefony, a plastki zupełnie zabawkowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie, że Nokie są dobrze wykonane

Różnie z tym bywa.. są modele, którym nie można nic zarzucić, ale są też plastikowe zabawki. Generalnie, seria biznesowa E, jakością przoduje :) Tak samo np. 8800 i pochodne.. no ale, te telefony swoje kosztują.

 

Koledzy z klasy tez mają Nokie i jakosc wykonania to cienizna - taka N70, 6680 niby z wysokiej pólki telefony, a plastki zupełnie zabawkowy...

Taa.. z wysokiej półki. Do takowej można ewentualnie zaliczyć N95, a nie beznadziejną N70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wykonania do ja bym nie generalizował. Z legendarnej jakości wykonania Nokii nie zostało wiele, raptem kilka modeli ma naprawdę dobrą jakość wykonania. A więcej nokii jest lepiej wykonanych niż SE tylko dlatego że nokia ma po prostu więcej modeli. :) Chociaż jakby popatrzeć na motki i samsungi to chyba mają mniejszy % lipnych obudów niż se i nokia :P Nokia chyba przyjęła strategię mercedesa. Do połowy lat 90 się w ogóle nie psuły. A potem zaczęły być jak normalne samochody, żeby ludzie co jakiś czas zmieniali. Zwróćcie uwagę że lipnie wykonane są głównie eNki, czyli tele adresowane głównie do osób które często zmieniają telefon, tak mają dodatkową motywację :P.

 

Taa.. z wysokiej półki. Do takowej można ewentualnie zaliczyć N95, a nie beznadziejną N70.

Warto zauważyć że N70 wchodziła na rynek grubo ponad 2 lata temu, wtedy to był dobry telefon. Inna sprawa że obecnie na rynek wchodzi już następca następcy(N78) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co wracać do przeszłości, skoro w najnowszych modelach też nie jest lepiej? :P

 

Niedociągnięcia, błyszczący plastik, schodząca farba.. To tylko niektóre mankamenty ostatnich tworów Nokii..

 

Eh, jeszcze Samsung trzyma porządny poziom (czy to odtwarzacze, czy telefony).

 

Ale niestety, teraz wszystko to masówki, w dzisiejszych czasach, aby dużo zarobić, trzeba wpierw postawić na ilość, później na reklamę, a niestety na końcu na jakość. I czuć to niemal w każdym produkcie.. x_X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mniej więcej, po środku jest SE, i myślę, że nowe modele przekonają mnie na nowo do tej marki.

 

Tu się zgadzam. O ile jeszcze niedawno se wypadał strasznie kiepsko jeśli chodzi o mid-end (może jego górna część) - czyli segment bezpośrednio mnie interesyujący to teraz wypada już co raz lepiej. Co mnie jako zwolennika SE cieszy, bo dzięki temu nie będę musiał się na coś innego przesiadać. Chociaż z drugiej strony ta metalowa obudowa i wifi w E51 trochę kusi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezdziwicie sie jak wam napisze ze nowe motorole(bez v3 ale to juz przeszlosc ;) )sa sporo lepiej wykonane od nowych noki ( nie e series ) , sonych erisionikow i tym podobnych?

 

 

btw. kumplowi n81 zaliczyla pierwsza glebe na asfalt, pierwszy raz widzalem takie cos, zeby telefon osiagnol taki poziom odgiecia estetycznego ... masakrycznie zrysowany, po rogach wrecz wycharatany, nic tylko sie musze zgodzic ze nseries to jest patologia nie wykonanie ... wsumie tylko n91, n92 i n93 sa dosc tak wykonane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały to on rzeczywiście jest, ale to mógłbym przeboleć. Ta Nokia kusi mnie szybkością (podobno nie zacina i nie wiesza sie tak często jak inne Symbianowce) No i ergonomia jest świetna.

 

No właśnie. Jak się odpowiednio skonfiguruje te klawisze (razem 13 skrótów, w tym 3 przez długie wciśnięcie) to w zasadzie można w ogóle do menu nie wchodzić.

Chociaż o ile się bawiłem symbianem to nie znajduję nigdzie skrótu do folderu aplikacje/instalacje. Nie da się go skonfigurować i jedyny sposób żeby tam wejść to przez menu czy może to przeoczyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skrótów nie używam, bo i po co, skoro menu działa jak błyskawica? :P

 

Generalnie E51 mi się nie podoba.. spodziewałem się czegoś lepszego. Jest większy od 6120c, ma nieco gorszy głośnik i cholernie niewygodne softkeysy. Wifi? W rzeszowie łapać coś nie chce - słaba antena. Jedynie sytuację ratuje duża, wygodna klawiaturka, porządna bateria i ładna, aluminiowa klapka z tyłu :D

 

Chociaż o ile się bawiłem symbianem to nie znajduję nigdzie skrótu do folderu aplikacje/instalacje. Nie da się go skonfigurować i jedyny sposób żeby tam wejść to przez menu czy może to przeoczyłem?

Do samego folderu z aplikacjami, lub grami, nie ma skrótu. Możemy jedynie bezpośrednio do danej aplikacji/gry ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności