Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

W Tośce mi nie pasuje rozmiar i cena, torchę też jakosć wykonania nie taka, jak w p1

 

Co do możliwości, to Toś bedzie lepsza, ale p1i jest bardziej "telefoniczny" i ma lepszą klawiaturę..

Macałem obydwa, znam specyfikację od podszewki i nie wiem,który wybrać...

Są w cholerę drogie, ale mogę wziać na raty.

myślałem też o g500, ale nie ma wm6- inaczej bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla mnie telefon musi być przedewszystkim kompaktowych rozmiarów, nie zniósłbym takich cegiełek w kieszeni (nie zawsze chodze w bojówkach :P).

 

Mimo, że nie lubie egzotyki przychylałbym sie ku Toshibie..

 

P1i to fatalny procesor jak na klasę takiego telefonu.. ot taka 6120c ma lepszy o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest róznica w wydajności procka, to oczywiste, za to P1i ma 128MB RAM. A 200MHZ procka, to i tak nieźle.

Telefon tej klasy nosi się raczej w kaburze.

A ja zamierzam go wsadzić w coś takiego:

http://www.lapolicegear.com/mam1wa.html

Podobno 520MHz w g900 to też nie jakiś potwór. Za to malutka g500 ma 416MHz... Tylko ten WM5 smartphone :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wykonania p1i to ostatnio mialem tego fona przez godzinke w rece, i jedyne co mi sie rzucilo w oczy to to ze mozna naciskac na tyl obodowy, ktory sie w tym czasie wgina, swietna zabawa w fonie za ponad 1k ... no i troche wolno chodzi po menusach, czlowiek majacy pierwszy raz SE z systemem w reku moze doznac porazenia ...

 

ja bym bral toshibe, egzotyka , ale telefon powinien byc solidny... japonskie czesto jest solidne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CentrumSE.pl na sprzedaż !

 

Tak postanowił własciciel najwiekszego forum o SE w Polsce - Michał Jagodziński. Na forum aż wrze, po sygnaturach widać nawet że admini i moderatorzy odwrócili się od swojego Managera, zresztą moim zdaniem nie słusznie. Człowiek poświęcił tyle czasu temu serwisowi, że userzy nie mają prawa mu nic zarzucić, tymbardziej że bardzo dobrze się ze swoich obowiązków wywiązywał. A to, że odszedł to jego sprawa, widocznie nie miał już sily/ochoty/czasu aby się tym zajmować, a jak mówi przez te wszytskie lata wyłożył na CentrumSE ponad 35K PLN i teraz z moralnego punktu widzenia w 100% ma prawo sprzedać swoją strone i wydac pieniądze, ale niektórzy tego nie rozumieją. Znając ludzi z tego forum moge powiedzieć, ze bardzo byli przywiązani do niego i do swojego 'szefa' jak go nazywali.

 

 

Teraz juz cena CentrumSE wynosi 7,5K a jeszcze chyba 10 dni do końca smile.gif

 

Witam, przepraszam że poruszam ten temat, ale nie mogę patrzeć jak wypisujesz wierutne bzdury. Za nim coś powiesz/stwierdzisz to pokaż, że twoje tezy są podparte argumentami, a wiem, że ich na pewne nie masz !!!! Człowieku i nie pisz, że Admini i moderatorzy odwrócili sie od niego bo gó... wiesz. Ja byłem tam Administratorem i Mogę Tobie i innym powiedzieć, iż sprawa wyglądała całkiem inaczej. A to czemu sprzedaje MJ CSE to już inna bajka... Taka moja rada zastanów się czasem co piszesz...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko cena taka, że przyszyć go do ręki trzeba:/ (i tak rękę odetną jak się bezlitosna grupka dresów trafi)

Wujek Darkness raczej im obciął by ręce, niż odwrotnie.. Joke :D

 

SE i symbian, jakoś mi nie pasują.. A kupować specjalną kaburę pod telefon, jak dla mnie rzecz niepojęta :P

 

Jak już mieć dużą, drogą i fajną zabawkę to bierz Tosie, imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nokia N73?

 

Duża, wolna, niewygodna klawiatura. Nadrabia super dużym ekranem i porządnym aparatem. Ja bym się chwilę zastanowił i... wybrał 6120c :) Zabawa aparatem znudzi się po 1 tyg, a ekran byłbym gotów poświęcić w zamian za szybkość działania i wygodny rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam że poruszam ten temat, ale nie mogę patrzeć jak wypisujesz wierutne bzdury. Za nim coś powiesz/stwierdzisz to pokaż, że twoje tezy są podparte argumentami, a wiem, że ich na pewne nie masz !!!! Człowieku i nie pisz, że Admini i moderatorzy odwrócili sie od niego bo gó... wiesz. Ja byłem tam Administratorem i Mogę Tobie i innym powiedzieć, iż sprawa wyglądała całkiem inaczej. A to czemu sprzedaje MJ CSE to już inna bajka... Taka moja rada zastanów się czasem co piszesz...

 

Nie rozumiem twojego oburzenia. To, ze modzi i admini się odwrócili od Michała widac nawet na pierwszy rzut oka - wystarczy spojrzeć ile osób ma w podpisie teksty w stylu nie licytuje centrumse na pasji nie można zarabiać, albo mam nadzieję, że nowy własciciel będzie lepszy niż obecny <_<

 

Ja wygląda inaczej ? To zamiast sie denerwowac wytłumacz i nerwy schowaj do kieszeni, to nie to forum <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nokia N73?

Już @Caleb kilkukrotnie pisał, że jest 3x wolniejsza od 6120c. Faktycznie bajkowy rozmiar wyświetlacza, ale za to ogólny duży rozmiar. No i ma joystick (który swoją drogą lubi wypadać).

 

Że tak powiem - coś za coś :) Brałbym 6120c, a najlepiej dołożył do E51.. Bo 6120c ma kilka wkurzających wad.

 

{z całej serii N, podoba mi się tylko N95, bo nieźle wygląda, ma zaje.. wyświetlacz i sensor ruchu} :D

 

Jesli ma to czy może służyć jak latarka/lub czy jest taki program żeby służyła? ;]

"Lampke" ma, ale żaden program nie może jej zmusić by była latarką..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, P1i działa szybciej od poprzedników, nawet P990 dzierżącego ten sam procesor. I nie jest on tak mulasty jak starsze Nokie.

Imho to nie jest duży problem, bo telefon otwiera większość podstawowych funkcji z RAMu który w końcu stanowi obszerne 128MB. Dzięki temu jak już coś się raz otworzy, później otwiera się szybciej. I muszę przyznać, że przy pootwieranych wielu elementach (kontakty, wiadomości, notatki, wifi/internet, odtwarzacz muzyczny, jakaś symbianowa gra, aparat, i parę innych) to wciąż pozostaje kilkadziesiąt MB wolnej pamięci. Przy normalnej eksploatacji jako urządzenie komunikacyjne zostaje jakieś 50-70MB.

 

 

N73 to wolny telefon z symboliczną klawiaturką i niezbyt wyrafinowanym wykonaniem.

Przy rozdzielczości 800x480 procek Intela 500mhz da pewnie podobną szybkość działania co 200mhz w P1i, jak już zresztą pisałem... Więc imho proc w G900 nie jest powodem do zachwytów :/

 

Potwierdzam, że lampki w 6120c nie idzie włączyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie N95 fajnie wyglada, ale nie kupilbym jej za slidera - juz wolalbym znacznie brzydsza N82, ktora w srodku jest tym samym co N95...

"Lampke" ma, ale żaden program nie może jej zmusić by była latarką..
smutna prawda - az sie dziwie ze do tej pory nikt nie napisal do niej programu, a testowalem chyba 3...
Jakich?
jak dla mnie malo ramu - multitasking jest, ale czasem przy bardziej obciazajacych aplikacjach potrafi sam zamknac cos - np jednoczesnie gg, przegladarka, odtwarzacz konczy sie zwykle zamknieciem ktoregos z nich...

na jakosc wykonanai tez niektorzy narzekaja - mi tam odpowiada :P. "jeszcze" nie skrzypi a mam ja od pazdziernika :P

Ponadto błyszczy, palcuje i rysuje się (mam wersje czarną).
ja mam biala i nic z tych rzeczy, dlatego taka polecam. nawet musze powiedziec ze jest ladniejsza bo obydwie mialem jednoczesnie w rekach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich?

Klapka od baterii bardzo często się rusza (kawałek papieru załatwia sprawę) - u mnie też lekko 'chodzi' górna część tylniej obudowy. Ponadto błyszczy, palcuje i rysuje się (mam wersje czarną). Gdzieniegdzie również zaskrzypi, pad się wyciera, obudowa 'jak z mydła'.. Wykonanie jest fatalne, imho.

 

Dlatego lepiej poczekać aż stanieje aluminiowy E51 (który podobno też się palcuje, ale myśle że mniej) w którym nic nie powinno skrzypieć czy się ruszać ;)

 

P.S. I zapomniałem o javie - w nowym sofcie tak ją zje.. że nie idzie pograć. Mam stary soft, i chodzi pięknie (jedna gra przycinała przy włączonych dźwiękach, wyłączenie ich diametralnie zmieniło sytuacje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej poczekać aż stanieje aluminiowy E51 (który podobno też się palcuje, ale myśle że mniej) w którym nic nie powinno skrzypieć czy się ruszać ;)

 

Na symbianosie całkeim sporo osób narzekan na szpary na bokach telefonu, więc nie wiem czy będzie w nimtak idealnie z wykonaniem, ale przynajmniej metalowy jest w sporej mierze, no i ma wifi :) Ale jak na złość ceny na allegro z ery nie za bardzo chcą spadać, w zasadzie to tych telefonów na allegro jest tyle co nic (5, w tym 3 za 900+pln i jedna na aukcji) :(

A ta lampka w 6120 chociaż mocno świeci w porównaniu do takiego K750i ?

Nie świeci, najwyżej błyska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale błyska z czasem 1/100 sek. czy takim jak rozbłysk tego led'a w K750i (podczas robienia zdjęcia w K750i ta diode świeci conajmniej 2 razy mocniej gdzieś przez 1 s.)

 

Może i łupie pytanie ale te ledy to dla mnie w telefonie są bardzo ważne, używam ich codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zauważyłem że dioda w k700i czasami się przydaje (w zasadzie robienie w menu pkt. latarka nic by nie dało, tak jak jest da się włączyć 2ma kliknięciami), ale myślę że jeżeli bym się przesiadł na tela bez diody to nie byłby to dla mnie jakiś straszny cios. :) A jak dokładnie błyska w 6120 to nie wiem, nie miałem okazji robić zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rozdzielczości 800x480 procek Intela 500mhz da pewnie podobną szybkość działania co 200mhz w P1i, jak już zresztą pisałem... Więc imho proc w G900 nie jest powodem do zachwytów :/

 

dlatego spv m500/htc universal/xda exec/cośtamcośtam uważam za najlepsze rozwiązanie jako palm z qwerty, aparatem i dobrami z możliwości wsadzenia karty sim. COD2 chodzi bez szarpania, tylko te klocowate rozmiary... ale takiego g900 w kieszeni bym nie nosił (wyświetlacz na zewnątrz), a spv zamykasz i może się walać po plecaku. I masz 3,5mm wyjście na słuchy oraz głośniki stereo(cholera wie jakie, ale podobno dobre(wg."szarych" słuchaczy)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze dioda jest porownywalna do tej z k750i. tak czy siak to zdjecia po ciemku nawet z "flashem" wychodza mocno zaszumiane - mozna robic zdjecia z flashem i trybem nocnym, ale wtedy latwo poruszyc...

Może i łupie pytanie ale te ledy to dla mnie w telefonie są bardzo ważne, używam ich codziennie.
gdybym mogl to tez bym uzywal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności