Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobre? Teraz one nie są złe po prostu. Dobre by były jakby miał QVGA

 

No sorry, ale to telefon low-end i jakoś nie wyobrażam sobie low-endu z 320x240... Pisałem, ze dobre wieści bo to sa dobre wieści, ze bedzie 176x220 zamisat 128x160.

 

Śmieszne, jak można w nowych telefonach wkładać prehistoryczne wyświetlacze

 

Nie wiem, ale jak czytam takie posty to zastanawiem, czy sobie nie żartujecie... Nie wiem, ale jak dla mnie to własnie śmieszny jesteś Ty, skoro nawet od najprostrzego low-endu wymagasz minimum QVGA... Dla mnie to jest oczywiste, że producent celowo nie zamontował tam ekranu z wyższą rozdzielczością, bo od tego sa telefony z nieco wyższej półki np. W580i...

 

Zresztą pytam po co tak kombinować, skoro taka Sansa Clip zagra lepiej od każdego tel. na rynku?

 

No już rece opadają. Już nawet nie chce mi się pisać po co mieć odtwarzacz w telefonie, bo chyba sam dobrze wiesz, a i było na forum conajmniej 99999 razy... Pozatym nie skreślaj telefonów, bo w niektórych są naprawde dobre. Weź jakieś lepsze słuchawki i podepnij do takiego K550i to sam się przekonasz. Choć już pewnie są nowsze Walkmany (W 3.0) które mają jeszcze lepszy dźwięk.

 

 

Aaa btw. bym był zapomniał:

 

maba pisałeś, ze SE są dla mas i, że teraz kazdy kupuje SE. Jak widać SE nie ma nawet połowy rynku Nokii, a na pierwszym miejscu sprzedaży jest 6300.

 

KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale jak czytam takie posty to zastanawiem, czy sobie nie żartujecie...

To ja mam takie samo odczucie, jak czytam że wyświetlacz 176x220 jest dobry i wystarczający ^^

 

Już nawet nie chce mi się pisać po co mieć odtwarzacz w telefonie, bo chyba sam dobrze wiesz, a i było na forum conajmniej 99999 razy...

Po co? Ani dźwięk nie powala, ani nie obsługuje się tego dobrze (chyba, że mamy normalne wejście 3,5, a nie śmieszne 2,5 czy fast-porty - przejściówki są niewygodne, imho).

 

Ja odtwarzacza w Noki nie używam. Używałem w SE, ale nie dlatego że mi się podobał, tylko z musu (nie miałem wtedy playera) i stwierdzam, że to jest niesamowicie niewygodna opcja (pozatym, temat ten już poruszaliśmy).

 

Generalnie jeżeli odtwarzacz w telefonie, to z wyjściem 3,5. Chociaż i tak wolałbym lepszy aparat czy lepszą autonomię, niż odtwarzacz ;]

 

maba pisałeś, ze SE są dla mas i, że teraz kazdy kupuje SE. Jak widać SE nie ma nawet połowy rynku Nokii, a na pierwszym miejscu sprzedaży jest 6300.

Bo to Nokia, trudno będzie ją dogonić. Pozatym nie patrz na pierwsze miejsce, popatrz na 2,3 i 4 :) SE jest dla mas, bo jest tania i w miare solidna na swoją cenę. Nokia zazwyczaj jest droższa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to Nokia, trudno będzie ją dogonić. Pozatym nie patrz na pierwsze miejsce, popatrz na 2,3 i 4 SE jest dla mas, bo jest tania i w miare solidna na swoją cenę. Nokia zazwyczaj jest droższa

 

Nokia zazwczaj droższa. OK zgadzam się, popularne modele są troche droższe niż SE, ale taka 6120 w stosunku do ilości bajerów jak sam mówiłeś jest bardzo tania, to samo jest z innymi modelami tymi mniej popularnymi. Z SE jest odwrotnie - im model jest mniej popularny tym drozszy, patrz taki W900i...

 

Zreszta dla mnie wszystkie te firmy pokroju SE/Nokia robią telefony dla mas nie łudźmy się. Robią wszystko aby zdobyc klienta i tylko to się liczy. I imho poziom 'masówki' w SE i Nokii jest ten sam, zresztą jak w innych firmach.

 

Jednak nie rozumiem tego:

 

Bo to Nokia, trudno będzie ją dogonić

 

O co w tym chodzi. Ma 43 % a SE 19 % jak widac to jednak Nokia m większą mase użytkowników, i w tym wypadku to że SE ma 2,3,4 miejsce nie ma już znaczenia.

 

To ja mam takie samo odczucie, jak czytam że wyświetlacz 176x220 jest dobry i wystarczający

 

Pisałem, ze nie rozmiem waszego rozumowania. Rozumiem, że nawet jak low-end ma mniej niż QVGA na ekranie to ma slaby wyświetlacz ? Wyśwetlacz nalezy oceniac stosownie do półki i ceny telefonu, inaczej nie ma sensu, a 176x220 przy 1.9" to całkiem nieźle. I nawet nie stwierdzam, ze 176x220 jest wystarczający bo to subiektywna ocena, ale mówi żeby nie wymagać cudów od telefonu tej klasy.

 

Po co? Ani dźwięk nie powala, ani nie obsługuje się tego dobrze (chyba, że mamy normalne wejście 3,5, a nie śmieszne 2,5 czy fast-porty - przejściówki są niewygodne, imho).

 

Ja odtwarzacza w Noki nie używam. Używałem w SE, ale nie dlatego że mi się podobał, tylko z musu (nie miałem wtedy playera) i stwierdzam, że to jest niesamowicie niewygodna opcja (pozatym, temat ten już poruszaliśmy).

 

Generalnie jeżeli odtwarzacz w telefonie, to z wyjściem 3,5. Chociaż i tak wolałbym lepszy aparat czy lepszą autonomię, niż odtwarzacz ;]

 

Po co ? No nie, nawet nie chce mi sie na to odpowiadać... Przejściówka, bez przejściowki, co to za roznica. Ja w swoich słchawkach mam kabelek 0.5 m. + przedłużka i jakoś dyskomfortu nie odczuwam, powiem więcej są ultra wygodne. Taki K550i obsłucuje sie bardzo dobrze - z boku play/pause z drugiej strony przyciski to głośności i zarazem przeskakiwania pomiedzy trackami, nawet z kieszeni nie trzeba wyjmować. Dźwięk ? Jest conajmniej dobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I imho poziom 'masówki' w SE i Nokii jest ten sam, zresztą jak w innych firmach.

Jak dla mnie SE ma więcej takich telefonów, duża część telefonów Noki jest za droga..

 

O co w tym chodzi. Ma 43 % a SE 19 %

Chodziło mi o to, że Nokia ma prawie 50% rynku i pod tym względem przegonić jej się nie da (przynajmniej narazie).

 

Pisałem, ze nie rozmiem waszego rozumowania. Rozumiem, że nawet jak low-end ma mniej niż QVGA na ekranie to ma slaby wyświetlacz ?

Dobra, przestać już z tymi low-endami, SE ma znaczą większość telefonów z taką słabą rozdzielczością (i zazwyczaj wielkością wyśw) ;]

 

dyskomfortu nie odczuwam, powiem więcej są ultra wygodne.

Jeżeli to dla Ciebie wygodne to OK. Dla mnie odtwarzacz w telefonie to chybiony pomysł.. Poza obsługą strasznie irytują mnie wszelaki przejściówki.. duże to, niewygodne, wadliwe i w razie odpięcia przez przypadek wszystko idzie na głośnik, co w niektórych momentach może być 'niemiłe' ;] Pozatym jakość, jakość i moc.

 

Szczerze? Wole moją szufle jako odtwarzacz, niż jakikolwiek inny telefon który miałby ją zastąpić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem psychopatycznym fanem Noki. Nawet mógłbym kupić SE, gdyby miała normalny wyświetlacz i inne menu :D

 

U mnie problem rozbija się gdzie indziej. SE w swoim portfolio nie przewiduje żadnego telefonu który w 100% spełniał by moje wymagania. A jak już jakiś się całkiem nieźle do niech zbliża(np. k810i), to jednak jest nudny i za wyjątkiem ekranu i aparatu niemal taki sam jak mój obecny K700i, dlatego wolę coś nowego np. motkę lub jakiegoś S60. Teraz waham się tylko czy nie przejść do playa na kartę. Oferta niby lepsza niż obecnie mam w Heyah a w dodatku mój stary sim w Heyah przewiduje tylko 80 miejsc w książce telefonicznej, co odkryłem wczoraj próbując skopiować kontakty z telefonu. Zastanawiam się teraz czy można by jakoś wymienić sima w Heyah na nowy, niestety ich mejlowy BOK chyba zaczyna weekend już ~14.30 bo niestety nie uzyskałem odpowiedzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku wchodzi E51 bez promocji(1199pln), więc pewnie na przestrzeni następnych 3-4tygodni pojawi się w promocjach "już od 1pln!!". Ale zanim ceny na allegro spadną do ludzkiego poziomu (chociażby takiego jak te z play'a - ~750pln) to pewnie mnie jeszcze trochę czasu. Myślę że raczej nie ma się co na nią zapatrywać wcześniej niż na wielkanoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już przesadzam ze zmianami telefonów :) Mój rekord posiadania telefonu to 4 dni :P

Co do firm to nie mam uprzedzeń. Miałem już jednego Siemensa (C65), LG (u8120,KU800), parę Samsungów (E760, D600, E250), Nokie (6230i, 6630, E50, N80, 6110 Navi) no a teraz mam dwa telefony w posiadaniu Motkę (V6Maxx) i SE (W950i) (tych marek jeszcze nie miałem).

Co do grajków w telefonach to ogólnie rzec ujmując cienko.

Symbianowce na ogół grają poprawnie (po zastosowaniu przejściówki i dołączeniu lepszych słuchawek). Całkiem całkiem (jak na telefon) grała moja ostatnia 6110 Navi (przejściówka na 3,5 plus SRS-y). Motka V6 - bez komentarza :P

Zaciekawiony opiniami na temat dźwięku w SE w950i (no i chciałem spróbować UIQ), zakupiłem ten telefon. Na dołączonym zestawie słuchawkowym HPM-82 nie gra to za ciekawie. Po podłączeniu do lepszych słuchawek (posiadam SRS-y i PX-y) wygląda to już lepiej. Jednak do dźwięku z normalnych odtwarzaczy daleeeeko. Na pewno gra ten fon lepiej niż jakieś no-name czy cuś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście 6300 podoba mi się, taki prosty telefon bez bajerów.. Poprostu telefon :) Do tego świetne wykonanie, alu obudowa, brak joya i świetny wyświetlacz..

Ale ma też poważne błędy w sofcie, jak brak możliwości zmniejszenia jasności wyświetlacza, co wpływa tragicznie na autonomie czy nie obsługiwanie aplikacji/gier powyżej 1mb. Są to błędy do wyeliminowania lecz Nokia nic z tego sobie nie robi ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam myśli aby pozbyć się Sagema X6-2 i kupić coś prostszego np. K700i ? Nie chce Nokii nie potrzeba mi odtwarzania filmów i mp3 ani slotu kart pamięci, potrzebne mi dobre "łykanie" javy, bluetooth i aparat 1,3 mpix, do tego dobra jakość rozmów i wygodne pisanie sms oraz trochę pamięci na tą javę i zdjęcia tak myślę że ~30 MB by wystarczyło. W K700i nie pasuje mi awaryjność i aparat VGA a tak to nawet OK. Budżet do 250 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam myśli aby pozbyć się Sagema X6-2 i kupić coś prostszego np. K700i ? Nie chce Nokii nie potrzeba mi odtwarzania filmów i mp3 ani slotu kart pamięci, potrzebne mi dobre "łykanie" javy, bluetooth i aparat 1,3 mpix, do tego dobra jakość rozmów i wygodne pisanie sms oraz trochę pamięci na tą javę i zdjęcia tak myślę że ~30 MB by wystarczyło. W K700i nie pasuje mi awaryjność i aparat VGA a tak to nawet OK. Budżet do 250 zł...

Ja bym również nie przyporządkował K700 do telefonów zapewniających dobrą jakość rozmów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności