Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy za kilka tygodni/miesięcy (zależy od użytkowania) jak wszystko się poluzuje i będzie latać w każdą stronę.

 

A ty myslisz ze kupilem nowke? Nie stac mnie na takie wygody lol :lol::P Jestem drugim wlascicielem. Poprzedni uzywal go ponad pol roku, wiec luzy powinne juz byc :P To nie telefon z tej beczki, nie spotkalem sie z zadnym userem, ktory skarzylby sie na tkei usterki ;)

 

Pozatym w porównaniu do 6120C nie ma ona nic nadzwyczajnego poza większym wyświetlaczem, wi-fi i lepszym aparatem..

 

Skoro aparat z AF, wifi, filmy VGA, TV-OUT, wspsmniany wiekszy wyswietlacz i platforma N-GAGE ( w nastepnym FW) to dla ciebie nic, to naprawde nie wiem jak ci mozna dogodzic :P

 

@Caleb

prosze bardzo:

img5470yr1.jpg

img5473bc4.jpg

img5474vh5.jpg

img5475yr8.jpg

img5476ag0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

maba: ma - akcelerator i sporo lepsza wydajnosc we wszystkim - rowneiz twoja najukochansza java tam smiga

Java na 6120c działa mi bez problemu ;) W sumie tylko jedna gra się cieła, ale gdy włączymy ją bez dźwięków to działa świetnie.

 

Skoro aparat z AF, wifi, filmy VGA, TV-OUT, wspsmniany wiekszy wyswietlacz i platforma N-GAGE ( w nastepnym FW) to dla ciebie nic, to naprawde nie wiem jak ci mozna dogodzic

To wszystko to zagłusza ogromna wielkość, która jest dla mnie nie do przyjęcia ;]

 

e chyba faktycznie demonizujecie wielkosc tej n93i... wredni SEowcy

Weź ją do ręki to zrozumiesz nasze użalania na temat jej wielkości. SE P1i przy tym wygląda jak maluszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o przyjecie gwarki sie nie boje, ale pozyjemy zobaczymy :) ja raczej dbam o sprzety (k300 w prawie idealnym stanie po 2 latach uzytkowania - 3 ryski na brzegach obudowy, joy sprawny). Tata ma N95 i k800i i on bardziej eksploatuje sprzet, nie takie rzeczy juz reklamowal, codziennie baterie laduje :D Bawilem sie ta n95 i stwierdzilem ze nie lubie nokii z symbianem, wiesza sie, zacina... koszmar to jest jakis :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawilem sie ta n95 i stwierdzilem ze nie lubie nokii z symbianem, wiesza sie, zacina... koszmar to jest jakis :/

Nie opieraj swojej opini na jednym modelu Nokii. Ja w 6120C nie mam takich problemów, więc gdzieś tkwi błąd.. ;)

 

Co do N95, to osobiście sprawiła na mnie lepsze wrażenie niżeli N93i. Z większych minusów uznać można kompletnie niewygodne przyciski nad wyświetlaczem, imho.

 

Co do iPhone (i nie tylko) > http://pl.youtube.com/watch?v=98MZOMoEErs to jest kompletnie odjechane! Chce iPhone! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e chyba faktycznie demonizujecie wielkosc tej n93i... wredni SEowcy :P

Nah, po prostu na tym zdjęciu nie widać grubości :)

nie stwierdzilem tego po 1 modelu :) to samo bylo z n70, i z telefonami kolegow co maja nokie. Z telefonem brata ciotecznego 5300.

Czego nie stwierdziłeś? Niezacinania się symbiana? Problemów ze sliderem? Jakbyś używał cytatów byłoby łatwiej dyskutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Java na 6120c działa mi bez problemu wink.gif W sumie tylko jedna gra się cieła, ale gdy włączymy ją bez dźwięków to działa świetnie.
heh, a na gg po otrzymaniu telefonu tak na nia narzekales. chyba przez 10 minut :P.
Bawilem sie ta n95 i stwierdzilem ze nie lubie nokii z symbianem, wiesza sie, zacina... koszmar to jest jakis :/
wiesza i zacina? moze ktos mial wirusa? n95 dziala bardzo sprawnie - sporo lepiej od k800i, bo mialem obydwa telefonu w lapie...
Nie opieraj swojej opini na jednym modelu Nokii. Ja w 6120C nie mam takich problemów, więc gdzieś tkwi błąd.. wink.gif
nie, n95 dziala blyskawicznie - zero przyciec. przycina to sie np n73, czy podobno jeszcze n80... nowsze nokie z feature packiem 1 nic sie nie tna.
Z większych minusów uznać można kompletnie niewygodne przyciski nad wyświetlaczem, imho.
no bo tak oddalone, nie? :D ale za to numeryczne i D-Pad sporo wygodniejszy niz w 6120c...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 5300 jest zamulona... i to bardzo. Za każdym razem reaguje z opóźnieniem (z kartą i bez), skopane menu, foldery z karty się wczytują straaaasznie długo i na dodatek wyświetlacz taki sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie pokazują szatańskiej wielkości N93i. Ze zdjęć wynika, że w Warszawie mialem jednak tą większą (N93) ale tak czy siak N93 a N93i nie ma prawie różnicy w wielkości (oby dwie to ceeeeeeegły i nic tego nie zmieni, nawet zdjęcia TaZZzZZZZzzman'a).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, a na gg po otrzymaniu telefonu tak na nia narzekales. chyba przez 10 minut

Bo mnie nastraszyłeś, że jest kompletnie skopana. Pozatym nie działała mi ta jedna gra, która teraz pięknie śmiga. W sumie oprócz tej jeden to żadna gra w javie mi się nie zacieła, a mam kilka, a instalowałem jeszcze więcej..

 

no bo tak oddalone, nie?

Właśnie one są umieszczone za blisko wyświetlacza i niewygodnie się je obsługuje, imho.

 

Zdjęcia nie pokazują szatańskiej wielkości N93i

Dokładnie - dopiero jak weźmiemy ją w łape to poczujemy wielkość.

 

przeciez widac na zdjeciach ze jest niewiele grubsza od noki 3310, ktora teraz moze sie wydawac troche cegla, ale no bez przesady...

Pisałem już; weź ją do ręki, zdjęcia to nie wszystko. Pozatym do ogromnej wielkości dochodzi waga telefonu, która wynosi 163g - 6120C to tylko 84g..

 

Osobiście mając przez kilka tygodni 3410 (114g), nie mogłem jej nosić w kieszeni - była za duża, i za ciężka.. Więc nie wyobrażam sobie nosić coś pokroju N93(i) :)

 

Dla osoby ktora miala wczesniej taki telefon jak np. N-gage rozmiar N93(i) nie robi az takiego wrazenia

Możliwe, że to kwestia przyzywczajenia. Ja zawsze miałem małe telefonu - opórcz pierwszego; Siemens S6. Którego przez wagę (190g), jak i rozmiary wynosiłem z domu, a jeżeli już to w plecaku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Moglbys pisac dokladnie moj nick, Ducklaz

 

Jasne, TazzZZzZZman :P (to był taki żart)

 

Caleb: własnie nie wiem. Moze to złudzenie optyczne, ale jak miałem N93 w ręce to naprawdę NIGDY nie miałem wiekszego telefonu w ręce od niej. Była OLBRZYMIA.

 

A tak btw: co jest wydajniejsze N93, N93i czy N95 (czyt. ma najwieszą moc obliczeniową) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, po prostu na tym zdjęciu nie widać grubości :)

 

Czego nie stwierdziłeś? Niezacinania się symbiana? Problemów ze sliderem? Jakbyś używał cytatów byłoby łatwiej dyskutować :)

 

 

Stwierdzilem ze symbian smierdzi i wiesza telefon, zacina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to złudzenie optyczne, ale jak miałem N93 w ręce to naprawdę NIGDY nie miałem wiekszego telefonu w ręce od niej. Była OLBRZYMIA.

Ja nie miałem większego w ręce od N93i :) Chociaż jeszcze musze dorwać W900.. też wygląda na ogroooomny.

 

Stwierdzilem ze symbian smierdzi i wiesza telefon, zacina.

Po N95 bym się tego nie spodziewał, po N70 owszem. Symbian to świetny system, który nie ogranicza użytkownika tak jak telefon bez OS. Tylko jeden warunek; aby działał sprawnie musi być włożony w telefon o osiągach min. jakie ma 6120C (czy inne podobne).

 

Wtedy praca z systemem to przyjemność - tak, piszę to człowiek który kilka tygodni temu był przeciwny Symbianowi ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw: co jest wydajniejsze N93, N93i czy N95 (czyt. ma najwieszą moc obliczeniową) ?

 

Wszystkie wymienione telefony maja ten sam procek ( bodajze 330MHz ). Z tym ze N95 8Gb ma 128MB RAMu, zwykla N95 w nowym FW okolo 30MB wolnego RAMU. A ile maja N93 nie pamietam - potem sprawdze :P (dla przykladu 6120 ma zaraz po wlaczeniu okolo 20MB)

W dawnych benchmarkach N93 bila N95 o kilka tysiecy pkt :o Teraz byc moze jest inaczej ze wzgledu na ten nowy FW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie nastraszyłeś, że jest kompletnie skopana. Pozatym nie działała mi ta jedna gra, która teraz pięknie śmiga. W sumie oprócz tej jeden to żadna gra w javie mi się nie zacieła, a mam kilka, a instalowałem jeszcze więcej..
jaaa??? :rolleyes: nie no ja pisalem otwarcie - z dwie gry na paredziesiat sie ciely i nadal podtrzymuje ta opinie (ale nie na nowym FW) - to douglaz cie tak makabrycznie straszyl :P.
Pisałem już; weź ją do ręki, zdjęcia to nie wszystko. Pozatym do ogromnej wielkości dochodzi waga telefonu, która wynosi 163g - 6120C to tylko 84g..
pewnie to wlasnie waga sprawia wrazenie ze telefon jest "ceglasty". musze kiedys wziac do lapy :D. na razie na zdjeciach widac ze wymairy jednak nie sa takie kosmiczne jak tu zescie demonizowali :P
A tak btw: co jest wydajniejsze N93, N93i czy N95 (czyt. ma najwieszą moc obliczeniową) ?
w SPMarku N93(i) ma jakies 9k punktow, a N95 6k-pare, czyli N93 szybsza w aplikacjach Symbianowskich. Nie wiem jak wyglada sprawa javy, ale nie sadze zeby cokolwiek bylo w stanie je zbic z tropu. Juz na N95 wszystko w javie smiga jak nalezy - chocby ten nieszczesny resident evil, ktory po wylaczeniu dzwieku na 6120 jest grywalny, bo z dzwiekiem to sie troszke tnie :).
Po N95 bym się tego nie spodziewał
ja tez bym sie tego nie spodziewal, bo tego w zadnym wypadku nie doswiadczylem - moj dobry znajomy ma N95 i bardzo dobrze wiem jak dziala, bo sie nia czesto bawie :P
Wtedy praca z systemem to przyjemność - tak, piszę to człowiek który kilka tygodni temu był przeciwny Symbianowi happy.gif
a nie mowilem? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to douglaz cie tak makabrycznie straszyl

 

A raczej wyniki w benchmarku w porównaniu do SE, tak lansowane przez douglaza :P I dalej zdania nie zmieniam - benchmark to benchmark, a telefon to zbyt proste urzadzenia, aby benchmarki odbiegały od praktyki, co zresztą poprostu widać przy normalnym uzytkowaniu. Tak dla przykładu np. taka 5300 nie ma OS a ma ~1800 punktów w JBenchmarku i procek 240 coś mhz, a kilke postów wyżej pavlitto pisał, że 5300 jest zmulona. Wszystko się jak widać zgadza, i to jak pisałem, ze ilośc mhz o niczym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności