Skocz do zawartości

Aktualizacja T8


Zajer

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ,że było mnóstwo podobnych tematów jednak po przeczytaniu wielu WCIĄŻ nie idzie mi z tą aktualizacją.

 

Ale do rzeczy, wiem że trzeba zrobić:

-sformatować przed aktualizacją

-ściągnąć update tool

-podłączyć odtwarzacz do kompa i kliknąć "update" "jednak mi pisze że ta wersja oprogramowania jest nie zgodna z odtwarzaczem" i żebym kliknął "napraw" ale po zrobieniu tego coś się ładuje i przy momencie "waiting for T8 imovie device" (pomimo że player jest podłączony do kompa) to i tak (on) przechodzi w stan "ładowania" a komp pokazuje jakby go odłączono.

 

ps. mam teraz wersje softu (przynajmniej tak pisze "informacjach" z poziomu odtwarzacza) 2.2)

 

Czy ktoś mógł by pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany informacjami jak to zrobić (z oryginalnego oprogramowania VEDI zrezygnować zainstalować aż do 3.8 oprogramowanie ramosa) to z chęcią napiszę (UDAŁO SIĘ :) )

Jakie zmiany wprowadza ten nowy FW? Czy warto toto wgrywać?

Szkoda, że nikt z Vedii (jakiś technik lub Ksy) w tej sprawie się nie odezwą, a minęło już pół roku od premiery tego bubla, aby pomóc swoim klientom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze:

serducho się radowało jak chol...esterol jak mi się udało wgrać tego 3.8 ale......wróciłem do oryginalnego Vedi. Z tych kilku powodów:

-filmy BARDZO ŹLE działały, opóźnienie dźwięk-obraz

-trzeba się bawić w poprawę polskich nazw

-zacinał się

 

zalety (chociaż nie wiem po co pisać)

-fajne 2 NOWE TAPETY (jak nie mozesz oglądać filmów to se chociaż popatrzysz na mp4)

-szybsza animacja startowa ( :] pierwsze wrażenie)

 

jakby coś to piszcie, z chęcią odpowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie do Ksy, gdzie znaleźć aktualny lub poprzedni firmware do T8? Na stronach Vedii był jakiś czas temu, ale nie zdążyłem go zarchiwizować i teraz mam problem...

Na marginesie dodam, że wspominany FW był tylko w wersji beta, kiedy wersja finalna? Minęło już siedem miesięcy od premiery T8, zaglądam tutaj i na strony Vedii od czasu do czasu z nadzieją, że w końcu pojawi się nowy FW...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Powiem szczerze:

......... ale......wróciłem do oryginalnego Vedi. Z tych kilku powodów:

-filmy BARDZO ŹLE działały, opóźnienie dźwięk-obraz

-trzeba się bawić w poprawę polskich nazw

-zacinał się

 

 

jakby coś to piszcie, z chęcią odpowiem :)

 

\

 

Witam

A gdzie można znaleźć orginalny firmware Vedii. Chyba ze sobie skopiowałeś czego ja nie zrobiłem. Zaktualizowałem odtwarzacz do wersji 3.6 i jest problem z konwersja plików video. Reszta działa poprawnie bez zadnych opóźnień. Mimo ze plik jest w formacie AVI to dotwarzacz melduje, ze jest to zły format. Jesli masz to w kompie to prosze prześcij mi na skrzynkę

kelo53@poczta.onet.pl

Mam serwisowe pliki aktualizacyjne do wersji 3.3. Jesli kogoś to interesuje to piszcie na powyższy adres.

Acha pan z serwisu był bardzo miły i nawet kilka dni ze mną pisał na @

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności