Skocz do zawartości

Kenwood Hd20ga7/hd30ga9


themadcub

Rekomendowane odpowiedzi

Moze byc ciekawa alternatywa. Ma jednak sporo wad, mi.in.: 6mW + 6mW (16 ohm) i wiele innych, a HD30GA9 bedzie mial proprietary codec "Kenwood lossless" zamiast zwyklych lossless. Jedyna rzecza godna uwagi moze byc ten "New clear digital amplifier".

 

http://www.audiocubes.com/category/Portabl...MP3_Player.html

 

http://www.engadget.com/2005/11/21/kenwood...ia-keg-hd30ga9/

 

recenzja: http://www6.head-fi.org/forums/showthread.php?t=148468 (wynika z niej, ze jest lepszy od X5).

 

Ciagle szukam czegos lepszego od iHP/lossless/optical out i nic takiego nie widac. Nastepnym krokiem bedzie upgrade HDD i baterii. Nie ma to jak iHP 1** ;) [uzywane rozchodza sie na head-fi jak swieze buleczki, jesli je ktos wogole sprzedaje; i to za jaka cene :rolleyes:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i fajna. W Polsce jednak się to raczej nie przyjmie... Szczerze wątpie czy będzie w Polsce dostępny. Pozatym Kenwood nie kojarzy się w Polsce ze sprzetem audio (przynajmniej mi) ,a z mikrofalówkami/pralkami itp. Więc raczej na pewno sie nie przyjmie (jeśli w ogóle będzie)

 

BTW. Czyżby kolejni geniusze za przykładem genialnego Sony wymyślają swój format? <_<

BTW2. Jak tak dalej pójdzie to będzie Elemis lossless ,Zelmer lossless itp. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdzies widzialem mikrofalowke z wbudowanym radie :) i..... cyfrowym dyktafonem!!! :D :D :D ale nie pamietam niestety gdzie <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chodzi tu o ten nowy, rzekomy cyfrowy wzmacniacz. Reszta jest w sumie mniej wazna. Moze przynajmniej ten wzmacniacz bedzie krokiem do przodu. Narazie jest zastoj. Skoro niektorzy mowia, ze dzwiek jest lepszy z wav niz X5 z FLAC, to moze cos w tym jest. Ten player napewno nie zastapi iHP 1**. Jestem ciekaw jak dlugo trzeba bedzie czekac na godnego zastepce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

themadcub widzialem Twoj post na head fi dotyczacy 80GB HDD toshiby ale maly byl odzwe, czyzby "koledzy" z head fi nie byli zainteresowani taka modyfikacja H-1xx jak my?

 

Obawiam sie ze moga wypuscic ten dysk do ogolno dostepnej sprzedazy dopiero okolo wakacji 2006 <_<

 

W sumie sam jestem ciekawy kiedy wyjdzie jesli wogole godny nastepca H-1xx, w tej chwili nie widac aby producenci nastawiali sie na "porzadna" produkcje czegos konkretnego, widze jedynie same zabawki z bajerami typu ogladanie filmu na 2`calowym wyswietlaczu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyski do playerków powinny tanieć w tym roku...

do PC-tów ceny są śmieszne

dzisiaj w prolinie (www.proline.pl) cena 160 GB dysku (ATA) wynosi... 279 zł

to jak za darmo...

 

a co do wymiany dysku to: nie zamierzam wymieniać w playerku

20 GB mi wystarcza, wrzucam sobie muzę i styka na kilka miesięcy :)

gorzej jak idę do kumpla po filmy np. :/

ale da się przeżyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności