Skocz do zawartości

Meet Warszawa - 05/04/2009


k_urczak

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko. Niech każdy zrobi małe zakupy. W własnym zakresie. Podzielmy się może tylko na napoje i jedzenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To tak, mamy czego słuchać, ludzie będa, czas ustawiony, miejscówka jest, będzie xbox (przynieście coś tam od siebie), jedzenie/picie zaraz się ustawi. Czego nam brakuje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę dam tu znać czy będę czy nie. Jak nie, mogę się z kimś ustawić wieczorem i powierzyć sprzęt do rąk własnych a w poniedziałek go odebrać.

 

Poniżej ostateczna lista, więcej nie będzie bo tak jak pisalem na SB, nie chce mi się jechać do biura i poźniej z tym wozić. Aparat wezmę bo i tak zawsze go mam ;)

 

Playery: VEDIA: A10, B6 / OraCom: A10, UB-950M, W30 / iriver E50 / SanDisk Fuze

Słuchawki: SRS-200, SRS-300, V500, Cutedooks, Pałąkowe (bez nazwy :P), Skillcandy wood

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy panowie chyba mijamy się z celem spotkania :D

 

[Edyt:] Napisałem sms'a do Cannabizzz776i99 który zapowiedział że może wpadnie - a to oznacza Sennki IE7 :D

Cholerka, nie wiedziałem, że robimy kilkudniowy meet :-) Hmm... a może następnym razem po prostu wynajmiemy jakiś domek pod Wawą od soboty do niedzieli (jak już będzie ciepło)? Czas na odsłuch będzie, czas na granie i picie też :-) Postaram się zagadać z NZSem SGH to może swoją kanciapę udostępnią, a tej już nie ma kamer i z tego co pamiętam to w szafie pancernej zawsze jakaś flaszka się chowała :-P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

po długiej przerwie wpadłem na forum, w sumie to tylko się przywitać :) a więc: Dzieńdobry ;)

 

a co do meetu.. :]

 

iriver e10, iriver t10, nano 1gen 1gb

Fostex T-7 :D, jbl ref 220, vedia srs-200, cresyny (ktos ich jeszcze nie zna? :P )

 

to wszystko co mam obecnie i co mogę przytargać.. :)

ewentualnie jeszcze mój lapek ze sporą ilością (oryginalnej) muzyki, filmów HD, itp..

 

ew. może zaciągnę też kumpla z cowonem a2 i ATH-es3 i iPhonem 1st :)

 

pozdrawiam :)

 

EDIT:

a co z xboxem - szukać padów i jakichś gier? bo pada/ew. 2 pady mogę pożyczyć od kumpla najwyżej, gry też jakieś, typu soul calibur, nfsy jakieś itp.. tylko czy potrzeba wciąż??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co zauważyłem mam Xa zabrać. Więc dwa pady więcej by się przydały. No i takie gry dla 4 graczy. Ja mam maks do 2 graczy (halo3, gow, pgr4, doa4(tu można w 4 grać) i moze arcade disk bym wziął jeszcze). Kurczak, orientujesz się jak można by podłączyć tam go do projektora i głośników? Wezmę konsole a tu pupa bo się podłączyć nie da. :)

 

O żesz w morde. 26 osób ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co zauważyłem mam Xa zabrać. Więc dwa pady więcej by się przydały. No i takie gry dla 4 graczy. Ja mam maks do 2 graczy (halo3, gow, pgr4, doa4(tu można w 4 grać) i moze arcade disk bym wziął jeszcze). Kurczak, orientujesz się jak można by podłączyć tam go do projektora i głośników? Wezmę konsole a tu pupa bo się podłączyć nie da. :)

 

O żesz w morde. 26 osób ma być?

D@rk,

Uderz z tym pytaniem do @lawrence. BTW, sry, ale podebrałem Ci Bijou3 od Roniego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co zauważyłem mam Xa zabrać. Więc dwa pady więcej by się przydały. No i takie gry dla 4 graczy. Ja mam maks do 2 graczy (halo3, gow, pgr4, doa4(tu można w 4 grać) i moze arcade disk bym wziął jeszcze). Kurczak, orientujesz się jak można by podłączyć tam go do projektora i głośników? Wezmę konsole a tu pupa bo się podłączyć nie da. :)

 

O żesz w morde. 26 osób ma być?

 

dzisiaj bede na szkoleniu w budynku C to uderze do tej sali, ktora zarezerowalem na meet'a i zobacze, czy w niej jest projektor. Ale z tego, co pamietam to w tych sala z litera A chyba byly projektory. Jak rezerwowalem to nie myslalem, ze bedzie nam w ogole potrzebny projektor :D

 

Pozdrawiam, Lauryn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no żart. Nie musi być, ewentualnie nie będzie xboxa. ;)

 

Lawrence, do konsoli potrzebuje gniazd takich jak HDMI lub czincze (1video, 2 audio) i mam przejściówkę na euro jeszcze. Kabla D-sub nie posiadam. A czuje że byłby najlepszy. Najlepiej by było jak bym poszedł i zobaczył czego można użyć lub co miał bym pożyczyć od kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no żart. Nie musi być, ewentualnie nie będzie xboxa. ;)

 

Lawrence, do konsoli potrzebuje gniazd takich jak HDMI lub czincze (1video, 2 audio) i mam przejściówkę na euro jeszcze. Kabla D-sub nie posiadam. A czuje że byłby najlepszy. Najlepiej by było jak bym poszedł i zobaczył czego można użyć lub co miał bym pożyczyć od kogoś.

Lepiej, jakbys wzial wszystkie kable, jakie masz, bo ciezko mi powiedziec, jaka dziure akurat ten projektor bedzie mial. Standardowo te projektory z C wygladaja na dosc nowe, wiec chyba powinien miec sporo wejsc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności