Skocz do zawartości

Meet Warszawa - 05/04/2009


k_urczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A to u czikena ostatecznie?

 

Napisz mi PM'ke z adresem, zobaczę, czy mam daleko.

Tego nie wiem, ale jeśli tak to będzie ciężko...

Świętokrzyska (ileś tam) niedaleko stacji metra (jakieś 300m)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależnie od tego, jaką datę w kwietniu ustalicie (bo mam się pojawić w wawie na 3-7 dni w kwietniu), to mogę wpaść z Touchem 1 gen., Clipem, 518 DJ i SRS 200.

O ile dobrze widzę (jeszcze) to datą oficjalną meetu jest 5 kwietnia... co powoduje, że będą dla mnie "niewielkie" problemy z dojazdem... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i ja bym wpadł. Zapewne będe już zdrowy. Obym tylko do pracy nie musiał iść. :)

Może i z całym sprzętem w sygnaturce by mi się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0_o ... wyjeżdżam na weekend, wracam, a tu buuummm :-) jestem pod wrażaniem, bo na żaden z moich poprzednich meetów nie było tyle osób wpisanych. Wiem, że zapewne połowa nie przyjdzie, ale i tak daje to z 8 osób. Niestety z tym wiąże się pewnie problem. Moje 27m2 + żona + 2 rowery i masa innych gratów, nie dają odpowiedniego komfortu na organizowanie meet'a. Ale będę kombinował! i postaram się rozkminić jakąś miejscówkę z dobrym dojazdem, która pomieści nas wszystkich. Może jakąś salę uda mi się na SGH sklecić, no ale zobaczymy... BTW. to aż żal na taki meet przychodzić, bo nie da się tego wszystkiego normalnie przesłuchać... ale zawsze się trochę łapnie. 1st w kolejce do Sleeków od Forza !! (jeżeli Forza oczywiście się zgodzi) :-P

 

Aha, na meet zabieram Holdegron'a, który może już opuścić moje progi. Cena standardowa - 100 pln (ktoś mnie na nim przyciął na 106pln + ship, a złośliwy nie jestem i nie po to ampek chodzi po forum, aby robić jakieś dziwne numery).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze jest kilka osob z SGH, wiec moze udaloby sie gdzies na uczelni meet'a zorganizowac (Metro Pole Mokotowskie). W Hadesie na przyklad, ale nie wiem, czy on w weekend otwarty jest.

 

Jakby co to ja wpadam. Moj sprzet:

 

- Sluchawki Denon AH-C551 i Grado SR60

- Player Sony S639F

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze jest kilka osob z SGH, wiec moze udaloby sie gdzies na uczelni meet'a zorganizowac (Metro Pole Mokotowskie). W Hadesie na przyklad, ale nie wiem, czy on w weekend otwarty jest.

 

Jakby co to ja wpadam. Moj sprzet:

 

- Sluchawki Denon AH-C551 i Grado SR60

- Player Sony S639F

Nie no lawrence, ja nie jestem z SGH. Moją przygodę z uczelniami wyższymi skończyłem pół roku temu i była to Polibuda Poznańska :-P Napisałem tylko, że postaram się tam jakąś salę załatwić, ale nie obiecuję! Pożyjemy, zobaczymy... i tym filozoficznym stwierdzeniem zmykam spać :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak kiedyś do traffica się szło meet robić. A może ktoś jednak zagada z mp3store na temat udostępnienia nam lokalu? Jak był tam robiony zjazd to spokojnie 10 osób w piwnicy się mieściło. :) I poczęstunek chojny był. Mam pomysł do realizacji tam, o ile wypali. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo HDki ma juz Forza.

Ale jeszcze jedna para z chęcią się przyda, bo nie wątpię, że i do nich będzie trochę kolejki.

 

A tak do wszystkich osób, które są wbite na listę z '?'. Super będzie jeżeli potwierdzicie swoją obecność (jeżeli się oczywiście pojawicie) bo na razie waszego sprzętu nie wprowadzam na listę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sala jest juz zalatwiona na SGH w budynku C.

Budynek ten miesci sie na skrzyzowaniu Al. Niepodleglosci i Madalinskiego. Tutaj link do mapy http://www.urbanity.pl/building.php?wsk=210 .

 

A tutaj do fotek, jakbyscie sie juz znalezli pod budynkiem, zeby wiedziec, ze to ten http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=394597

 

Sale zarezerwowalem na niedziele miedzy 15-20. Sala to C-4A. Budynek jest nowoczesny, bez problemu dojscie do pradu, ale sa kamery na sali, wiec z browarkow nici w trakcie meeta. Moze jakos w przerwach sie uda cos popic poza sala. ;)

 

W razie pytan dzwonic/pisac do kurczaka lub do mnie. Moj numer 668 478 461.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zaki bądź koniecznie, może wreszcie uda mi się posłuchać es7 ^^

 

jak w sobotę będzie brzydka pogoda( deszcz, zimno i niefajnie) to na 100% będe..

 

A jak będzie ładna, to moga być lekkie problemy, bo to otwarcie sezonu działkowania..:P najwyżej będe spał na działce do 13 i wsiąde w samochód i bezpośrednio tam przyjade.. :lol:

 

 

Hmmmm.. Można by jeszcze wysępić jakiś sprzęt od Mp3storu :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności