Skocz do zawartości

Mały player typu Vedia A10


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałem kupić Vedię A10 lecz po przeczytaniu paru opinii chyba zrezygnuję...

 

Chciałem kupić jakiś odtwarzacz do 250zł.

Moje wymagania to:

- Jakość muzyki

- Czas pracy

- Pamięć: 8GB lub 4GB + slot na karty MicroSDHC

- Radio

 

Nie interesuje mnie:

- Video

- Dyktafon

- Bajery typu filmy, e-book

 

Co polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały i cienki odtwarzacz ma przecież równie cienką i jeszcze mniejszą baterę (tak na chłopski rozum) więc to nie może długo grać. Bież coś na baterię AAA i jak powiedział Aragorn7 kup 2 dobre aku (polecam pentagram) i ładowarkę i masz zestaw który będzie grał dłużej i będzie bardziej mobilny od chyba wszystkiego malego z wbudowanym aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort

Jeśli zależy Ci na czasie pracy to ja bym nie brał T60 - co prawda, na zwykłej dobrej bateryjce AAA uciągnie trochę. Ale zwykły akumulatorek starczał mi raptem na kilka godzin.

 

Sam się zastanawiam nad A10 - radziłbym jednak raz jeszcze przemyśleć swoją decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na czasie pracy to ja bym nie brał T60 - co prawda, na zwykłej dobrej bateryjce AAA uciągnie trochę. Ale zwykły akumulatorek starczał mi raptem na kilka godzin.

 

Sam się zastanawiam nad A10 - radziłbym jednak raz jeszcze przemyśleć swoją decyzję.

 

Już tyle myślę o tej vedii że już nie wiem co mam myśleć... może poczekam na stabilne oprogramowanie albo nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał fuze ,dzwięk vedii A10 jak dla mnie jest przeciętny , zbyt ostra średnica , podobnie z górą , która dominuje . Całość gra mało przekonywująco i niezbyt przyjemnie. Największy minus tego plejerka to brak sceny , wszystkie instumenty są umiejscowione na bardzo małej przestrzenii , choć separacja intrumentów jest całkiem niezła. Basu jest więcej w clipie niż w A10 i jest on lepszj jakości ( niżej schodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ziomuś nie wcinaj się tu... Nie zmieniaj mi wymagań w moim temacie... Jakbyś sobie przeczytał chociaż cały temat to byś wiedział.

 

Hmmm... nie wiem co wybrać - gdzie indziej ludzie piszą że dźwięk jest ok. Czy ktoś może jeszcze coś na ten temat napisać?? Fuze jak dla mnie za krótko trzyma na baterii... Co jeszcze dostanę w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności