Skocz do zawartości

Zawiesil Sie I Nie Chce Ruszyc... Co Sie Dzieje?


kubek_wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Co do obudowy to nie mam zastrzeżeń pod względem jakości. Dół i przyciski wykonane z metalu. Wszystko dobrze spasowane. Tylko na tym metalu paskudnie widać odciski palców.

Dziś znów mi się zawiesił, tzn nie chciał się uruchomić. Zresetowałem go drucikiem, który mam owinięty wokół kabla słuchawek specjalnie w tym celu :) Poczekam jeszcze na nowszy firmware (mam 1.53) i jak nie pomoże będę reklamował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba cała ta seria jest nieudana.

Mi osobiście wydaje się że seria IFP jest solidniejsza nawet pod względem wykonania obudowy itp.

Też mam takie wrażenie za każdym razem jak widzę w markecie T10 z tym jego matowym plastikiem na przedzie i nie wiedzieć czemu ciemnej obudowie do okoła. Ale trza podkreślić iż jest to jedynie pierwsze wrażenie. Ciekaw jestem jak by zareagował na ipadek z wysokości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

w T20FM 1GB ... no nie od nowosci, mam go od poczatku stycznia. Ale od jakis 2 tygodni zauwazylam,ze np nie wszystko co kasowalam w komputerze kasowalo sie na iRiverku..napisalam maila do serwisu, ale chyba pojutrze przejade sie tam.. a co do szpileczki, to wlasciwie ja uzylam pineski :D aby go zresetowac... ta dziurka przy USB :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przegrywasz i jak kasujesz - bo jak przez synchronizacje w MP10 to zapomnij o serwisie.

 

Format player-a i przegrywaj muzyke na katalog DATA - kłopoty znikna. To bład synchronizacji po stronie MP10

 

Co wy z tym serwisem - trzeba jechac do servisu Microsoftu ;)

 

Ja tak mialem - teraz nie mam :D

 

Reasumując przegrywaj muzyke (najlepiej katalogami) na katalog DATA uzywajac np. exploratora Windows.

 

MP10 uzywaj jedynie do sprawdzenia ile miejsca Tobie zostało.

 

Pozdrawiam

 

PS. A format mozesz zrobic z poziomu Exploratora Windows. Prawy przycisk myszy nad urzadzeniem T20 i opcja format - lub z poziomu menu T20

 

I czy aktualizowales firmware na najnowszy - chociaz na klopoty z MP10 to nie pamietam czy to pomoga :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moj T20 FM 1G MTP 1.55 tez ma tendencje do wieszania. I to dosc zlosliwie, a mianowicie jesli sie go wylacza to czasami wylacza sie, wlacza podswietlanie ekranu i tak sie zamraza do padu bateri. Pomaga tylko reset. Mam wrazenie ze jak ponaciskalem nieco mocniej przycisk play to objaw jakby ustal (moze cos sie iskrzylo i zabijalo go zbyt wiele przerwan od klawiszy) a w zasadzie to zelzal. On mojej "interwencji" zdarzalo sie to bardzo zadko. Dzisiaj zaladowalem FW 1.70 i narazie jest ok, ale poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności