Skocz do zawartości

Czy irytuje Was, gdy ktoś w środkach masowego transportu, głośno słuch


lolapaloza

Rekomendowane odpowiedzi

Głośniczki w telefonach są zabójcze.

 

A co do MPSów - bardzo fajnie to gra, ale broń boże żeby się dostało w niepowołane ręce :P

Potwierdzam, aż dziw jak takie malutkie głośniczki (MPS-70) potrafią zagrać... nawet basik jest ;) W ciemno za punkty Era premia brałem dwa komplety. Przez takie słuchanie muzy na głośniku (słuchał, po czym zatrzymał, ale zapomniał wyciszyć fona), raz kumplowi ze studiów, podczas wykładu, z telefonu wydobyło się "za 10 metrów skręć w prawo" :D Na szczęście psor też się nieźle uśmiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra panowie, chciałem sprawdzić Waszą czujność ;) Tak serio, to z wiązki przewodów idących do głośników "wyciełem" tylko te odpowiedzialne za sygnał audio, a wtyczka (końcówka) głośników i tak musiała być wpięta do telefonu. Sorry za zamęt ;) Z drugiej strony jak miałem ze sobą PSP to telefon także, więc nie było dla mnie problemem podpięcie jednych głośników do dwóch urządzeń. Jeszcze raz sorry, za nieścisłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to, ostatnio popularne są zawody kto ma głośniejszy głośniczek (tak, wiem ;p) w telefonie ;]

nie prawda :P

na pierwszym miejcsu liczy się bas ,którego nie ma .

Potem ta pierdząca głośność <_<

a na końcu jakim programem odtwarzasz muzyke (najlepiej jak oni to mówią :"iTunes" na E398:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociąg Wrocław- Kędzierzyn koźle. Koleś włączył swoje pchełki za 20 zł na maxa- nawet jakbym go upomniał to i tak by nie usłyszał. Na szczęście szybko wysiadł i zakończył tą moja mękę. Nie wiem co to za przyjemność słuchania muzyki na max volume- ważniejsza jest jakość, chyba, że jestem nie na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dałem kumplowi do pobawienia się zena micro z px100(fajny zestaw był swoją drogą)... pierwsze co zrobił, to ziuu touchpadem w górę i "ale to zarąbiście głośno gra!!11"

 

 

Swoja droga to tez swiadczy o tym jak glupia mlodziesz nam rosnie.

FAIL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie:

Stado gowniarzy lansujacych sie na miescie z paroma komorkami i odjazdowa muzyka.Mysle,ze to juz nowa moda.Ktos powinien beknac za telefony z glosnikami albo tlumaczyc,ze jego przeznaczenie jest z deka inne.Swoja droga to tez swiadczy o tym jak glupia mlodziesznam rosnie.

 

 

@kalin, jesteś tego doskonałym przykładem... Ach ta dzisiejsza młodziesz.

 

 

A co do upominania ludzi, to żebyscie się czasami nie przejechali. :) Bo już nie raz był przypadek, że jakiś ****iarz wbił komuś kose pod żebra, za to że go upomniał... Czasami lepiej przemilczeć pewne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mnie tylko denerwuje jak ktoś wyciąga swojego ipod'a/iphone'a z kieszeni i przegląda listę tak, żeby wszyscy widzieli co ma...

 

nie zauważyłem tego u posiadaczy innego sprzętu

Może dlatego, że gdy jest ścisk to inaczej się nie da. To urządzenie łatwością obsługi zachęca do przeglądania calej bliblioteki po kilka razy szukając kawalka na ktory masz ochote. Pewnie dlatego tak to odbierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że gdy jest ścisk to inaczej się nie da. To urządzenie łatwością obsługi zachęca do przeglądania calej bliblioteki po kilka razy szukając kawalka na ktory masz ochote. Pewnie dlatego tak to odbierasz.

 

Dokładnie... Ja co chwila, gdy nie wiem na co mam ochotę, wyciągam odtwarzacz i zmieniam kawałki.

 

Co do muzyki - mi przeszkadza tylko, gdy ktoś słucha z pierdziawki w telefonie na pół autobusu. Pchełki puszczone na full nie są w stanie doprowadzić mnie do irytacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak widzę od 3 lat, co niektórzy wypisują w tym internecie sam zaczynam miewać problemy z pisownią prostych wyrazów.

 

@TOPIC

 

Dokładnie... Ja co chwila, gdy nie wiem na co mam ochotę, wyciągam odtwarzacz i zmieniam kawałki.

 

Ja się nauczyłem słuchania muzyki całymi albumami i problem znika/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie wkurza fakt, że banda ****iar/****iarzy idzie ulicą i słucha muzyki z telefonu... to samo w autobusie :/ przecież jak telefon ma odtwarzacz, to są do niego dołączone słuchawki, nie rozumiem, dlaczego ich nie używają.

 

Może dlatego, że SE dołącza ultra-niewygodne słuchawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności