Skocz do zawartości

Yuin PK2


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Za namową ralphiiego napisałem do Fanga, czy wysłałby mi (nam) Yuin do testów. Zgodził się i użyczy Yuin PK2. Lista zamknięta!

 

Lista chętnych: Status:

1. siekiera - czeka na zwrot ^^

2. baols - wytestował

3. pGo - wytestował

4. reGGarf - wytestował

5. Brestinder - wytestował

6. KHRoN - wytestował

7. Jeycam - wytestował

8. Caleb - czeka

9. MEIZU - czeka

 

ZASADY:

 

Każdy testujący ma max. 7 dni przeznaczone na testy, nie wysyłać w piątki, szkoda czasu (każdemu wystarczy).

Testujący, który zakończył swoje testy, odsyła słuchawki następnemu z listy, uprzednio się z nim kontaktując. Wysyłamy listem poleconym priorytetowym, mile widziana deklarowana wartość, ale nie jest obowiązkowa.

 

Każdy ma obowiązek powiadomienia mnie, że słuchawki wysłał/dostał i w jakim są stanie. Gdy coś jest nie tak proszę o natychmiastowy kontakt. Osoba, od której uszkodzone słuchawki wyszły (tfu tfu, odpukać) będzie odpowiadał finansowo. Najchętniej chciałbym dostać nr telefonów oraz dane jak do wysyłki (tak na wszelki wypadek).

 

Po przetestowaniu piszemy nową recenzję lub opisujemy swoje wrażenia w recenzji już istniejącej. Tutaj chyba wiele osób nie będzie jej szukać.

 

Proszę o szczególne dbanie o sprzęt, chyba nie chcemy stwarzać sobie problemów. Najlepiej obchodzić się jak z jajkiem i nie testować ich wytrzymałości na różne sposoby. Kurs dolara jest wysoki, a ja obecnie mam inne wydatki i mnie nie stać na takie wypadki.

Możliwe, że jestem przewrażliwiony, ale lepiej zapobiegać.

Bardzo proszę o stosowanie się do regulaminu.

Chyba nie muszę tłumaczyć że Yuin PK2 muszą powrócić ostatecznie do mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pGo, tak

Bres, się robi :]

 

Nie wiem, czy przypadkiem nie dostane dwóch par lub czegoś jeszcze (dostałem 2 nr przesyłki, puszczone 8.30 i 9.25). Nienawidzę czekać!

 

EDIT: dodalem wpis w zasadach dot. wystawienia opinii albo napisaniu recenzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, no ja nie wiedzialem. A ciemna to jest nowa seria AKG. One nie sa az tak ciemne, bo nie gralyby ladnie z d2 i sonym

 

 

no racja, jak z sonym graja dobrze to nie moga byc ciemne... ten player ma zapedy na granie bagnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności