Skocz do zawartości

Sansa Fuze Rockbox


Mastrojani

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nareszcie (przynajmniej częściowo) dobra wiadomość dla naszych fuze'owych akumulatorów :)

 

Ktoś zrobił kiedyś test baterii na rockboksie i teraz zainteresował się poprawą ;)

W rzeczach do poprawy widnieje napis:

 

Battery: battery life is shorter than when using the OF, see SansaRuntime

A tu test:

http://www.rockbox.o...ki/SansaRuntime

 

Swoją drogą, coś dziwne czasy osiągnął...

prawie 12 godzin dla RB i prawie 14 na oficjalnym. U mnie te czasy są dużo skromniejsze (mniej więcej 7-8h dla RB i 11 dla OF).

 

No, ale ważne, że ktoś się tym zainteresował, może coś się ruszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam Fuza 4Gb V1.xx.xx ,ściągnąłem plik fuzeA.bin oraz najnowszy build, (link do build'u podanego w pierwszym poście nie działa, ale poradziłem sobie i ściągnąłm sam z strony ''http://build.rockbox.org'') wrzuciłem oba pliki do playera.Niestety po aktualizacji firmware włączyłem Fuze iii...

 

 

Loading firmware

 

 

Length: 89DFC

 

Checksum: 36EECCB

 

Model name: Fuze

 

Loading rockbox.sansa

 

 

Sum: 36EECCB

 

Executing

 

No i tak cały czas...

 

Wyłączyłem playera i kombinacja ''lewy klawisz + włącznik'' no i oryginalne firmware się już normalnie włączyło.Co wy o tym sądzicie? Mogę się pożegnać z RB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem na ''Install the bootloader'' pojawił się taki komunikat.

 

''Bootloader installation requires you to provide a firmware file of the original firmware (bin file).You need to download this file yourself due to legal reasons.Press OK to continue and browse your computer fot the firmware file. ''

 

Chdzi o to, że mam  znaleźć na komputerze oryginalne firmware o rozszerzeniu .bin ,tak? Tylko, że ja oryginalnalnego na dysku nie mam. 

 

Wybaczcie mi błędy, jestem w tym temacie początkujący. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, że innym w Fuzie V01.xx.xx działa bez żadnego problemu a u mnie nie. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na wersję stabilną o której pisał PietroZ.

 

EDIT : Wczoraj udało mi się pomyślnie zainstalować RockBox. Baaaardzo mi się spodobałsmile.gif .Mam pewien problem, jak ustawić EQ w RB żeby było jak u mnie w foobarze?

 

http://img687.i+mageshack.us/img687/6992/screeneq.png (bez plusa po i)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, że innym w Fuzie V01.xx.xx działa bez żadnego problemu a u mnie nie.   Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na wersję stabilną o której pisał PietroZ.

 

EDIT : Wczoraj udało mi się pomyślnie zainstalować RockBox. Baaaardzo mi się spodobałsmile.gif .Mam pewien problem, jak ustawić EQ w RB żeby było jak u mnie w foobarze?

 

http://img687.i+mage...92/screeneq.png  (bez plusa po i)

 

 

Jak udało Ci się zainstalować?EDIT:Ok, mnie też się już udało ;)Gdyby ktoś miał problem, należy pobrać plik fuzea.bin z treści pierwszego postu a nie z załącznika do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, że innym w Fuzie V01.xx.xx działa bez żadnego problemu a u mnie nie. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na wersję stabilną o której pisał PietroZ.

 

EDIT : Wczoraj udało mi się pomyślnie zainstalować RockBox. Baaaardzo mi się spodobałsmile.gif .Mam pewien problem, jak ustawić EQ w RB żeby było jak u mnie w foobarze?

 

http://img687.i+mage...92/screeneq.png (bez plusa po i)

 

 

Jak udało Ci się zainstalować?EDIT:Ok, mnie też się już udało ;)Gdyby ktoś miał problem, należy pobrać plik fuzea.bin z treści pierwszego postu a nie z załącznika do niego.

Po przez RockBox utility 1.2.3 ,zaraz zasysam RB 1.2.4 i FW 01.02.31 . :)

 

EDIT : RockBox śmiga aż miło. :)

 

Gdyby komuś było potrzebne :

 

Firmware 01.02.31

 

Firmware 02.03.31

 

Rocbox Utility 1.2.4

 

Rockbox themes for Sandisk Sansa Fuze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozwolę sobie dodać paczuszkę do kompletnej instalacji RockBoxa.

 

Wystarczy rozpakować, najlepiej na pustego/sformatowanego playera.

 

Archiwum zawiera Bootloader na bazie FW 01.02.31 i Rockboxa w wersji 3.5

 

BootLoader-01.02.31_RockBox-3.5.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności