Skocz do zawartości

Denon C551


kapiZIP

Rekomendowane odpowiedzi

kapi: polecilbym Ci denony ciekawsza gora i zywsze brzemienie dla mnie.

 

btw: o ile przy dance czy techno nie uslyszysz takiej roznicy o tyle w rapie owszem, ale jak chcesz oscar podrzuce ci kilka fajnych kawalkow z rapu (nie polskiego) gdzie sa sample jazzowe cieple wokale i fajna perkusja i zobaczysz roznice w odsluchu takiej 'muzyki'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo szanowny pan uważą że rap i techno to muzyka dal takich jełopów, że i tak nie usłyszysz różnicy.

chodzi raczej o to, że w tej muzyce nie ma co brzmieć lepiej

 

btw: o ile przy dance czy techno nie uslyszysz takiej roznicy o tyle w rapie owszem, ale jak chcesz oscar podrzuce ci kilka fajnych kawalkow z rapu (nie polskiego) gdzie sa sample jazzowe cieple wokale i fajna perkusja i zobaczysz roznice w odsluchu takiej 'muzyki'.

zdecydowanie zgadzam się, że polski rap aka. hip-hop nie stoi na zbyt wysokim poziomie i produckje zagraniczne przewyższają go o kilka głów, chociaż waglewscy trochę to zmieniają; założyłem też, choć być może przedwcześnie i niepoprawnie, że słuchając techna / dance'u nie zna się 'dobrego rapu'

swoją drogą nie jestem zwolennikiem takiej muzyki więc obiektywizmu w tej kwestii nie można odemnie oczekiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym to tak odebral :/

bo wiecie polski hh nie jest po to zeby dobrze brzmial tylko on jest prawdziwy (nie kazdy wykonawca)

 

ale nie mamy tu chyba mowic o muzyce jako o muzyce xD tlko o denonach co nie ? ;D

wiec oplaca sie wywalic tyle kaski w te sluchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz teraz kupić za rozsądne pieniądze to kupuj. Biorąc pod uwagę to co się dzieje z walutami, produkty importowane będą raczej drożeć. Słuchawek nie słuchałem, ale bardzo lubie ich starszego braciszka (C700), wg mnie C551 również powinny bardzo ładnie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa cena sklepowa to blisko 400 zł, co jest bardzo mocnym przegięciem. Jesli uda Ci się kupić je w cenie 200-250 to ok, tyle są warte i czasem właśnie w takiej cenie pojawiają się na allegro.

 

 

a czy te za 250 co sie pojawiaja na allegro to nie sa podrobki czasem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi raczej o to, że w tej muzyce nie ma co brzmieć lepiej

 

 

zdecydowanie zgadzam się, że polski rap aka. hip-hop nie stoi na zbyt wysokim poziomie i produckje zagraniczne przewyższają go o kilka głów, chociaż waglewscy trochę to zmieniają; założyłem też, choć być może przedwcześnie i niepoprawnie, że słuchając techna / dance'u nie zna się 'dobrego rapu'

swoją drogą nie jestem zwolennikiem takiej muzyki więc obiektywizmu w tej kwestii nie można odemnie oczekiwać

 

 

Zgadzam sie w 100%. Hip-hop w Polsce (ale i nie tylko) to recytowanie tekstu do podkladu zrobionego we Fruity Loops. Niektorzy, co sie nazywaja "DJ" ponoc umieja cos wiecej, ale jakos tego nie slychac. I zeby nie bylo, ze nie mam pojecia o czym mowie - slucham Hip-Hopu, ale robionego przez ludzi ktorzy naprawde to umieja jak DJ Krush czy DJ Shadow. Specjalnie ich wymienilem bo tam jest co brzmiec i na szczescie nie jest to zagluszane przez marnej jakosci rapowanie. Kto ma jakies watpliwosci niech porowna DJ Krusha do jakiegos DJ600V (chyba) czy innego takiego...

 

bo wiecie polski hh nie jest po to zeby dobrze brzmial tylko on jest prawdziwy (nie kazdy wykonawca)

No, jest bardzo prawdziwy. Jak to powiedziala kiedys madra osoba - "Ci wszyscy raperzy mogliby sie zebrac, nagrac 30h utwor i by bylo koniec rapu"...

Przeciez co drugiu utwor jest o tym samym. Albo jak mi w "zyciu za****scie zle" albo "siedze pod blokem i pale skreta z ziomkami" albo "je**c policje bo jest zla i nie pozwala nam zyc". Ale niech bedzie - jest prawdziwy... ^^

 

Co do techno to sytuacja jest jeszcze prostsza. Jezeli udowodnicie mi, ze utwory techno niosa za soba jaka kolwiek tresc muzyczna/artystyczna to stawiam dobre piwo. Do umcyk, umcyk to EPy beda jak znalazl. I co byscie mi nie powiedzieli - dla mnie i dla wielu osob jakie znam techno to zwyczajnie wiejska muzyka...

 

Podsumowujac - nie ma sensu kupowac Denonow do w/w muzyki. Nawet nie zobaczy sie ich pelni mozliwosci. Bo gdzie w techno czy rapie scena, czy separacja instrumentow? No dajcie spokoj... ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Podsumowujac - nie ma sensu kupowac Denonow do w/w muzyki. Nawet nie zobaczy sie ich pelni mozliwosci. Bo gdzie w techno czy rapie scena, czy separacja instrumentow? No dajcie spokoj... ^^

Czyli JaQS, starając się wychwycic twój tok myślenia to do w/w muzyki szczytem mozliwości słuchawek będą dwie puszki po konserwie połączone ze sobą sznurkiem, to już będzie dobrze grało przy hip-hopie tak :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaQS powiem Ci szczerze ze niemasz racji... nie masz pojecia o co chodz w hh wiec jakl nie wiesz to nie wypowiadaj sie w ten sposob

a moze pochwalisz sie czego Ty slucha ? pochwal sie swoja muzyka z "gleboka trescia"

 

 

na sprzeceie audio sie moze nie znam za dobrze ale w hh i ogolnie w muzyce siedze troche czasu i w przeciewnienstwie do Ciebie wiem o czym oni nawijaja i po co....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm więc może wg niektórych tutaj forumowiczów wydam się dziwny, ale różnice w takich gatunkach muzyki słychać pomiędzy Denonami a EXami... Największa różnica zdecydowanie w rapie, chociaż słucham głównie zagranicznego rapu, polskiego rapu także słucham. Jest wiele dobrych kawałków z HH polskiego, wystarczy sobie posłuchać płyty ELDO. Jego piosenki nie są takie same i imho mają bardzo duży przekaz, w przeciwieństwie do takich wykonawców jak np Firma gdzie jest tylko "****ć policje" "reprezentuje jp" i jeden wielki nic nie wnoszący syf...

 

A odnośnie techno to chciałbym zauważyć że techno to ogólne określenie muzyki która ma bardzo bardzo dużo podgatunków. Ja np bardzo lubię house i muzykę klubową ale np nie znoszę typowego techno... I bynajmniej w takiej muzyce można dostrzec różnicę i to wcale nie małą, jeśli dla kogoś nie będzie różnicy między EPkami a Denonami to niech się już nie wypowiada więcej...

 

Co do tematu: 400zł imho trochę szkoda na te słuchawki, aczkolwiek do A826 można wyłożyć tą kase bo różnica jest duża, gdybyś miał Sonego S63x wtedy imho nie opłacałoby się zdecydowanie wydawać tych 400zł ponieważ różnica jest mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaQS powiem Ci szczerze ze niemasz racji... nie masz pojecia o co chodz w hh wiec jakl nie wiesz to nie wypowiadaj sie w ten sposob

a moze pochwalisz sie czego Ty slucha ? pochwal sie swoja muzyka z "gleboka trescia"

 

 

na sprzeceie audio sie moze nie znam za dobrze ale w hh i ogolnie w muzyce siedze troche czasu i w przeciewnienstwie do Ciebie wiem o czym oni nawijaja i po co....

 

 

Last.fm mam w sygnaturce. Wystarczy kliknac. ;)

 

Wyobraz sobie, ze jezyk angielski mam na tyle opanowany, ze rozumiem to o czym spiewaja. ^^

 

No i jezeli Hip-Hopem nazywasz ogol muzyki to O.K., nie wiem o czym spiewaja, a tym bardziej po co. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak całkiem offtopowo, ale hip hop to "ruch kulturowy, rozpoczęty przez Afroamerykanów i Latynosów we wczesnych latach 70. XX wieku w nowojorskim Bronksie.". Natomiast to co wy nazywacie tutaj hip hopem nazywa się rapem, czyli jest to "muzyczna część kultury hip-hopu". Cytaty za wikipedią. Szkoda, że ludzie którzy - jak twierdzą - siedzą w tym trochę czasu nie potrafią rozróżnić co jest co i jeszcze się afiszują jako spece. Ale nie będę kontynuował rozmowy, bo rap to nie moja muzyka. Kiedyś owszem, teraz nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności