Skocz do zawartości

Ep630


sajmon

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest zdjecie kreativow! ....tylko kreativ umiescil go na swojej stronie - jestescie genialni ;) Jednak faktycznie dorysowanie znaczka zwieksza własciwosci.

 

A to ze sa badziewnie zrobione to juz Creative dal d*** ze zaakceptowal taka a nie inna jakosc, jest mnostwo sluchawek tanszych mniej zaawansowanych ktore sa napewno lepiej zrobione z lepszych materialow co jest smieszne bo placimy wiecej.

Nie ma raportow o zepsuciach to tylko dlatego ze nie wiele ludzi je ma, nawet na allegro nikt tego nie sprzedaje, juz dawno by byly "testy" porownania do soniaczkow a jak narazie cisza.

Ktos pisal ze jego kolega mial je miesiac albo 2 i juz kabelek byl siakiś luzny :> jeszcze 2 i plum ;)

Wiem ze jak je kupie to i tak za jakis czas bede kupowal nowe bo raczej nie modle sie nad niczym co kupilem a zwlaszcza nad sluchawkami wiec byc moze ja pierwszy dam raport :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja trzymalem je w empiq wiec moje odczucia sa nie na podstawie fotek a na tych fotkach to nawet dobrze wygladaja..

 

Ktos je namierzyl w Wawie?? w sirusie sa po 107 ale beda mogl je dopiero w poniedzialek odebrac jak zamowie dzis :| jest jeszcze jakis sklep w ktorym sa po 101 ale na kompletnym zadupiu :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszej fotce ta gumka co wchodzi do ucha w creativach jest gladka a nie z jakiegos materiału

pozatym ta główka co wystaje z ucha ta czarna jest tez z gladkiego materialu w creativach a nie z takiego jakiegos chropowatego

 

pozatym ja nie narzekam na ich wykonczenie place za to zeby graly a jak sie zjebia to **** skroce kabelki i dalej bedzie jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta główka co wystaje z ucha ta czarna jest tez z gladkiego materialu w creativach a nie z takiego jakiegos chropowatego

Ta fotka jest w duzym powiekszeniu przeciez.

Glowka wcale nie jest idealnie gladka, moje przy

zblizeniu wygladaja tez lekko chropowato:

0020nj.jpg

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie!!!! a czy to ważne że główka słuchawki jest chropowata??

ważne jest to że jezt z dobrego plastiku, wiadomo jak ktoś by na nie nadepnął to nie ma szansy na przetrwanie

wykonaniem te słuchawki nie różnią się od mx'ów

z tego co zauwazyłem zastosowana jest inna izolacja przewodów tzn. bardziej elastyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje EX51 utknęły w zamykanych drzwiach i pod butem-trepem... do tej pory nie znać po nich co przeszły ;)

jeżeli EPki się tak szybko marnują to kiepsko ;]

 

[edit] zapomniałem o szarpnięciu w tramwaju, które wyrwałoby kabel z każdych normalnych słuchawek :]

 

coprawda takich hardkorowych testów nie będę przeprowadzał ale w końcu słuchawki nosi się w uszach ewentualnie w czasie nieużywania wiszą sobie na szyji

aczkolwiek trafiają się sytuacje hardkorowe, ale to że raz na nie nadepnąłeś czy też mocniej szarpnąłeś i to przetrwały wcale nie oznacza że następnym razem tak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisalem, ze waznym jest ze glowka jest chropowata? nie

pozatym moje nie sa chropowate, moze dostalem wybrakowane tongue.gif

 

ale nie o to chodzi

chodzi o to o na jakie szczegóły zaczynamy tutaj zwracać uwagę... jeszce trochę a pojawią się teksty w stylu

"nie wiecie może jaki skład ma plastik użyty do produkcji .... bo jak ma za mało (tu wstaw coś) to nie kupuję bo słuchawki wyglądają na tandetne i się za bardzo błyszczą " :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam gdzies czy sa wykonane z betonu czy tytanu, czy tez innej substancji, wazne jest jedno graja dobrze(widac beton tez ma wspaniale wlasciwosci akustyczne:)) i prosze ja wiem ze na tym forum sa ludzie ktorzy sa przyzwyczajeni do jednej firmy i uznaja za najlepsze tylko to co sami posiadaja.... mowie wam, niewarto ciagle przystawac przy jednym rozwiazaniu bo czasem inne wydają sie rownie dobre badz nawet i lepsze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my wcale nie przystajemy przy jednym rozwiązaniu. Sam bym się już chętnie zdecydował ale czekam na jakieś rzetelne porównanie z exami.

 

Ktoś tam pisze że epy mają lepsze basy, nie są łupiące itd. Ale brak mi coś opinii o reszcie pasma... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wczoraj ep 630. I porównam je z tymi co miałem w plajerku.

Po włożeniu ep 630 w uszy dźwięk się zmienił a więc:

- przybyło trochę 30% basów głębszych, czystych i miłych dla ucha

- sopranów za dużo zaraz w eq zmniejszyłem ale są za to bardzo rzeczywiste

Nosząc do tej pory iriverowskie było wszystko ok, ale teraz mogę powiedzieć że dzwięk w nich był bardzo przymulony zaś w ep 630 wszystko jest bardzo wyraźne. Pierwszy raz usłyszałem na tych słuchawkach szum iriverka i bardzo wyraźną różnice między plikami mp3 czyli:

- 128 bit utwór przymulony i słychać wyraźnie szumy

- 192 bit dużo lepiej utwór bardziej żywy

- 320 bit super super i jeszcze ras super

Co do wyglądu:

- kabelki a połowę ciększe ale za to są jakby silikonowe nie widać odkształceń na zgięciach

- w słuchawkach kabelek się bardzo dobrze trzyma (zero luzów)

- koreczki silikonowe 3 wielkości bardzo dobrze leżą w uszach

Cóż więcej mówić różnica w dźwięku wielka jak takie różnice zauważyłem. Słuchając wczoraj na wieczór przez 1,30 h na 25 dzisiaj czuje swoje uszy (chyba bębenki). Aha w niektórych utworach gdzie jest bardzo duży bas to przy tej głośności ( 25) zaczęły swędzieć mi bębenki.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Posiadam obie pary słuchawek: Sony EX-71 oraz Creative EP-630

Obu używałem jakies 2 miechy

 

Osobiscie polecam creativy ... w 71 padła izolacja (to normalka) ..

Co do dzwięku ... Lepszy bas w EPach , mniej sopranu (i dobrze bo nie tłucze po uszach jak w 71)

 

Używane na iriverze H120, cowonie i4, CW300, PB Vibe 300, Trektorze iBeat organix

 

Jeśli zależy wam zeby słuchawki wytrwały troche ... wybrałbym ponownie Creativa .... Pomimo ze produkty tej firmy jesli chodzi o MP3 nienawidze

 

 

 

Pozdroofka

 

Yedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ym ym.. Creativy zrobione sa z jakiejs gumy ktora wydaje sie bardzo delikatna. Ale jak narazie nie narzekam.. Nie opiekuje sie sluchawkami jakos specjalnie bo sie chyba nie da przynamniej ja nie umiem ;). Do tej pory nic sie znimi nie stalo wiec mysle ze jeszcze wytrzymaja 6 miesiecy :)

Jak bede zmienial teraz sluchawki to wezme jakies z lepszym dzwiekiem.. bo te mnie nie satysfakcjonuja.

Ps. moje uszy nie sa do konca do nich przystosowane bo nie tlumia tyle innym i wypadaja mi z uszu gdy biegam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności