Skocz do zawartości

Meet Warszawa - 25/01/2009


k_urczak

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że moja szanowna małżonka opuszcza mnie w najbliższy weekend i udaje się w bliżej nieokreślonym kierunku (podobno do moich teściów) chciałbym Was zaprosić na meet u mnie w mieszkaniu. Lokalizacja jak na Warszawę jest super - 100m od metra świętokrzyska. Prowiant (chipsy, paluszki, herbata i co jeszcze się znajdzie w lodówce i szafkach) będzie, chociaż jak coś przyniesiecie to się nie obrażę. Godzina do ustalenia, byleby tylko nie za wczesna.

 

Prośba o info w temacie/PM/gg:2740359

 

Aktualna lista obecności:

1. k_urczak

2. piotrus-g

3. Lisciu

4. beamerkun

5. Pawlo - na razie opcjonalnie więc nie dopisuję jego sprzętu

 

Godzina: 16:00 - 18:00 (bo o 18:30 odbieram żonę...) - możemy zmienić na wcześniejszą jeżeli wszystkim pasuje.

 

Sprzęt:

Grajki: Vedia C5, Cowon D2, iPod shuffle 1G,

Słuchawki: AKG K518DJ, Vedia SRS200, Ultimate ears super.fi 5Pro, Westone UM1, Panasonic RP-HTX7 retro style, CAL!, Fostex T-7 (thx to kamil.stec), Creative ZEN Aurvana, Phonak Audeo PFE 112,

Stacjonarne: MacBook 5G, [AMP] Yamaha DSP-A592, wzmak beamerkun'a (wygrany od x500),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k_urczak - mnie jednak nie będzie bo z weekendu wrócę dopiero w poniedziałek niestety.. O_o

(dla niewtajemniczonych - jadę na weekend i miałem wrócić w niedzielę wieczorem, a więc zdążyć na meet..)

 

ale sprzętu dużo nie biorę ze sobą do domu, więc np T-7 mogę zostawić u ciebie.. playerów raczej nie proponuję bo w sumie nie wiem którymi będę wtedy dysponował :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k_urczak - mnie jednak nie będzie bo z weekendu wrócę dopiero w poniedziałek niestety.. O_o

(dla niewtajemniczonych - jadę na weekend i miałem wrócić w niedzielę wieczorem, a więc zdążyć na meet..)

 

Podobnie ja... Jeszcze nie wiem czy zostaje czy jadę na weekend... Decyzja zapadnie w piątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie ja... Jeszcze nie wiem czy zostaje czy jadę na weekend... Decyzja zapadnie w piątek :)

Na meet'cie pojawią się też Phonak Audeo PFE 112 :) niestety nie bardzo mogę przewidzieć czy będą super.fi (bo mogą ulec sprzedaniu), ale zrobię wszystko żeby były, bo to Ciekawe porównanie super.fi vs audeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja bym z chęcią wpadł odsłuchać super.fi 5 pro i westony bo sprzedalem wlasnie akg 518 i szukam iemów, ale...

sam niewiele mam do zaoferowania. Jedynie iphone 3g, ipod 5,5 80gb :/

wpadaj nie pie gadaj głupot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 :-)

 

info ze szczegolami pojdzie jutro przez PMy bo zaraz wychodze na impreze...

 

No tak, żony nie ma to się imprezuje :D

 

Ale wracając... Na razie mnie lepiej nie dopisuj. Mam do oddania duży projekt na uczelnie i moja obecność na spotkaniu zależy od tego jak mi z nim pójdzie.

Najwyżej będę niespodziewanym gościem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info ze szczegolami pojdzie jutro przez PMy bo zaraz wychodze na impreze...

 

no wlasnie, organizator baluje, ale prosil o przekazanie waznego info:

 

 

!!!Godzina spotkania to 15.45 przy wejsciu do metra swietokrzyska!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wieści z meetu?:D

Wieści z meetu w moim odczuciu takie - Fostex>CAL!>AKG dj(g-shock)>Panasonic RP-HTX7>AKG dj (no mod)

Resztę znajdziesz w temacie o Phonak Audeo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co osoba to inne wnioski :-) Dla mnie meet był super bo miałem możliwość przesłuchać IEMy od @piotrus-g. Co do hełomofonów, to w ogóle nie przypadły mi do gustu Panasonici... zaś Cowon D2 jest dla mnie strasznie przymulonym źródłem i bez pomocy EQ gra muzę pozbawioną życia. Muszę się przygotować do następnego meeta, bo na razie nie domagam w temacie porządnego źródła.

 

BTW, @beamerkun, a ty gdzie zaginąłeś w pomroce dziejów??? Co cię zatrzymało, że nie dotarłeś do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza ja czekam. ja - wielki nieobecny:]

 

bo straciłem wielką okazję do odsłuchu niezłych IEM-ów.. <_<

 

btw. miło że Fostexy się wam spodobały - i w sumie dobrze się stało że przed meetem leżały sporo czasu u @k_urczak'a - zdążyły się porządnie wygrzać, po ich powrocie do mnie poczułem lekką różnicę w dźwięku, tak więc ich odsłuch i porównania w takim stanie jakim były na meecie były jak najbardziej adekwatne do ich pełnych możliwości (tj. po wygrzaniu).. :)

 

i szkoda że nie było mojego e10, może również by was zaciekawił (niestety nie mogłem się z nim rozstać na weekend..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności