Skocz do zawartości

Pośwąteczne zakupy


Bornoffire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedługo chce zrobić zakupy i wymienić już mocno zużyty sprzęt,potrzebuję

 

1.Głośniki 2.1 do kompa-głośniki mają być wyłącznie do muzyki ( do rocka i metalu konkretyzująć).Priorytetem jest jak najlepszy dźwięk,solidność i brak upierdliwego "pierdzenia" gdyż jestem na to uczulony oraz wyjście słuchawkowe.Cena do 150 zł max

 

2.Słuchawki do głośników- zastanawiałem się nad jakimiś nausznymi podobno koss porta są bardzo dobre,w każdym razie tu także liczy się dla mnie jak najlepszy dźwięk,solidność oraz wygoda (żeby uszy się nie przemęczały).Przy czym wolę był kładły większy nacisk nie na bas a na inne tony.Nie wiem czy istnieje możliwość były słuchawki te pasowały nie tylko do kompa ale także do wieży.Cena do 130 zł max

 

3.Słuchawki do t60- tu w grę wchodzą tylko pchełki albo dokanałówki,te drugie są praktycznie mi nie znane,ale wabi mnie to że dobrze izolują .Wymagania takie jak przy słuchawkach do kompa.Wcześniej miałem She 2550 i był po prostu okropne dlatego teraz chce coś kupić duzo lepszego.Cena do 80 zł max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak do muzyki to 2.0... Ale dozbierałbym co nieco.

 

2. Do kompa i wieży? Może lepiej wokółuszne np. Koss UR40. (PS: Jakie gniazdo ma wieża? zwykły jack 3,5mm czy duży jack?)

 

3. Pchełki Sennheiser MX560, doki Sony EX85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wieże to jest zwykły jack

W takim razie nie widzę problemu.

 

Jeśli chcesz naprawdę dobrze wybrać głośniki to polecam to forum.

http://forum.purepc.pl/Audio-f63.html

 

Kiedyś polecane były Geniusy... Sam ich nie słyszałem ale podobno są niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki otwarte, a jakie? Może Philipsy SHP2700? Kosztują jakieś 80 zł, a różnicę z budżetu na nie dołożysz do tych Geniusów i będziesz miał niezły sprzęt za 280 złotych, które zamierzasz przeznaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności