Skocz do zawartości

Trzaski Na Włączonym Eq


recox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Mam pytanko dotyczące N10 ale nietylko...

 

otórz niedawno zauwazylem dziwna rzecz:

 

do tej pory muzyki słuchałem na głośności nie pzrekraczającej 20 w skali do 40. nawet w tramwaju było wystarczająco głośno.

 

ostatnio jednak przez przypadek zauważyłem ze jesli zwieksze głośność do weicej niz 21. i włącze pauze. to słychać wyrażne trzaski zamiast ciszy.

 

Jeśli w tym momencie przycisze to trzaski zniakaja. bariera to 21/22.

 

Gdy włącze play to muza leci ale bez tych trzasków. trzaski sa tylko wtedy gdy jest właczona pauza (powyzej 22).

 

I taraz tak: dzieje sie tak tylko wtedy gdy mam włączony Equalizer (niema znaczenia jaki 3D/rock/Extreme....)

 

Gdy go wyłącze to po zwiekszeniu glosnosci powyzej 21 i zastopowanie utworu niepowoduje zadnych trzasków.

 

Czy to wina tylko mojego playera ? czy ktoś ma jeszcze z tym problem.

Czyzby włączony EQ powyzej jakiejs głośności powodowal cos takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... na moim iFP 895 takiego czegoś nie ma, bo przed chwilką sprawdziłem. Może to coś ze słuchawkami?

 

Możesz też spróbować zmienić mu firmware. A jeśli kłopot nie zniknie - to będziesz miał pewność że to coś z grajkiem. Ale jak na razie trzeba wykluczyć resztę...

 

Postro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. to raczej nie może być wina słuchawek bo jest granica na występowanie trzasków. Poniżej 21 sama cisza, a jak tylko przełączę na 22 to są i dalej w gore ich natężenie nie wzrasta.

 

Ale dla pewności słuchawki już sprawdzałem, podłączyłem inne i trzaski pozostały. chyba zmienię firmware. Tylko na jaki ?

 

teraz mam IMM 1.60 EU i taki bym chciał dalej bo niema wyższego w IMM.

Chyba ze można gdzieś pobrać 1.60 dla USA ?. mój player był przywieziony właśnie z stamtąd.

 

Na każdym UMS mi dyktafon pika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności