Skocz do zawartości

Sony NZW-S639F


new_oscar

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie czy ktoś porównywał już sony z cx300? Wiem, że to nie jest idealne połączenie ale chcę poznać opinię innych użytkowników dot. jakości wokalu i środka który reprezentuje ten player.

Może to moje subiektywne odczucie ew. naprawdę kiepskie zgranie playera ze słuchawkami ale mnie na krótkim odsłuchu na kilku kawałkach wydawało się, że wokal jest niewyraźny - był blisko, dość głośny, wydawał się czysty ale dziwne bo słabo rozumiałem słowa piosenek. Nie było to takie typowe zamulenie którego mogłem się spodziewać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po jakimś czasie mogę napisać, że player jest naprawdę godny, jednakże zamierzam sprawić sobie jeszcze jeden odtwarzacz dla porównania. Dźwięk jest chłodny - na mój gust w sam raz - dobrze zgrywają się z PX100. Wadą jest natomiast tagowanie utworów. Dla użytkownika, który nie posiada Windowsa to istna katorga. Trudno dostępne są wszelakie crystal case'y do NWZ, a także kable USB.

Zamiast wydawać kasę na wszystkie Clipy, Fuzy czy co tam jest, polecam NWZ-S63x ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam z kolei inne pytanie.

 

Player (S618F) gubi mi taki. Nie widać daty wydania płyty, a jedna płyta się zdublowała. Podobno jest jakaś wtyczka do foobara, przez którą kopiuje się pliki z muzyką. Jeśli takową znacie, proszę o jej podanie.

 

Pozdrawiam,

Piecho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A w czym nosić tego playerka ?

Polecicie jakiś futerał ?

 

Qrcze Sony poskąpiło dziurki na smycz jak to było we wcześniejszych modelach serii S...

 

Bobby

W mp3store kupiłem sobie skarpetę za 10zł, niezawodna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A mnie udało się przypadkiem nabyć taki futerałek:

 

 

 

 

Ma z tyłu usztywniony zaczep i można zaczepić o pasek spodni.

Jest też opaska na ramię z mikro-kieszonką.

Całość nabyta za... 7zł na Krakowskiej Giełdzie.

 

Bobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie udało się przypadkiem nabyć taki futerałek:

 

Ma z tyłu usztywniony zaczep i można zaczepić o pasek spodni.

Jest też opaska na ramię z mikro-kieszonką.

Całość nabyta za... 7zł na Krakowskiej Giełdzie.

 

Bobby

Kurcze, fajny fajny, teraz się zastanawiam między tym typem pokrowca, a tamtym Qpakiem.

btw. srebrny nwz jest o wiele ładniejszy od czarnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Może mi ktoś powiedzieć jak jest z polskimi literkami w tym playerze? Mam playera z GB i się zastanawiam czy ogólnie mogę zapomnieć o pl literkach w tagach czy to może kwestia tego, że jest z GB. W ogóle w polskim macie menu po polsku?:)

 

W tej chwili mam tagi zapisane jako id3v2.3, utf-8 i mam wszystkie tagi oraz okładki - do szczęścia brakuje mi tylko pl literek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności